Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops - zwiastun pierwszego DLC

32 postów w tym temacie

Mapy byłyby za free jakby było tak samo jak w przypadku CS''a. Nie studio a sami gracze którzy tworzą mapy. No ale po co dawać graczom możliwość modyfikowania gry jak można zrobić 5 dajmy na to badziewnych map (nie muszą takie być) i zgarnąć za to kupę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w przypadku MW2 nie mam zamiaru napychac nikomu kabzy za to co mogloby zrobic grono fanow 10000x lepiej, za darmo i to w 2 x krotszym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem na początku, że będzie 5 nowych leveli w singlu, 4 nowe mapy w multi i jedna w zombi. Wtedy może bym nad tym pomyślał, a tak to nie ma opcji... Berlin był już zrobiony przed premierą...

Gdyby to był MoH (I więcej graczy by w niego grało) to bym kupił na 90%, ale CoD mi się tak przejadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze w tym wszystkim jest właśnie to, że sprzeda się jak ciepłe bułki. Tylko czekać na newsy - Rewelacyjna sprzedać, robimy kolejne mapki, cena ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 23:24, Damianuss1 napisał:

A najgorsze w tym wszystkim jest właśnie to, że sprzeda się jak ciepłe bułki. Tylko czekać
na newsy - Rewelacyjna sprzedać, robimy kolejne mapki, cena ta sama.


Świetnie sie sprzedało... robimy platne multi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 22:28, byverter napisał:

Zrozumiałem na początku, że będzie 5 nowych leveli w singlu, 4 nowe mapy w multi i jedna
w zombi. Wtedy może bym nad tym pomyślał, a tak to nie ma opcji... Berlin był już zrobiony
przed premierą...


Levele w singlu, dobre :D. Zrobienie misji w singlu to jak parę map do multika. Treyarch by aż tak dupy nie wysilił. Lepiej walnąć pięć map i zażądać za to 15$. Mało roboty, a i tak 3 miliony no-liferów i rozpieszczonych dzieciaków z Amerika to kupi. Ech, kiedy skończy się ten cały cyrk o nazwie Call of Duty?

... A, już wiem kiedy! Wraz z premierą Battlefielda 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 23:25, Zgreed66 napisał:

Świetnie sie sprzedało... robimy platne multi xD

Phi, wcale bym się nie zdziwił : P, ale rynek jest taki, że zaraz ktoś wyskoczy z przeciwnej strony barykady i zaoferuje swoje usługi za free tym samym przeciągając szalę na swoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować