Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlestar Galactica Online - nowy trailer

13 postów w tym temacie

W sumie to chodzi o "reimagined series" z (jeśli pamiętam) 2005 co do settingu, które ma wspomniane planszówki/filmy/majtki z licencją BSG ale mogę się oczywiście mylić :)

Co do trailera - badziew.

Ale fanboje serialu będą zadowoleni z immersji w świat serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć, że to ma być gra działająca z poziomu przeglądarki internetowej, a nie kolejna wielka produkcja godna porównywania z SWTOR czy EVE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najs. Starych wyjadaczy z Eve raczej ta gra nie odciągnie, chyba że będzie to nowy "excel w kosmosie". The Old Republic ma swoją niszę fanów i praktycznie każdy fan SW będzie chciał przynajmniej spróbować tej gry, natomiast konkurencję dla BS Galactica może stanowić nadchodząca (?) gra Jumpgate: Evolution. Kurka, wreszcie powstaje więcej tych kosmicznych MMO, do tej pory prym wiodło wyłącznie świetne Eve Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem fanem serialu ... ale szerze mówiąc to ciężko mi jest wyobrazić sobie MMO w tym universum ... A już na pewno nie umiejscowione po ataku na 12 koloni. Universum jest po prostu za małe !

Po trailerze wygląda mi to na w 90 % symulator walki w kosmosie, z kosmetycznym dodatkiem TPP (bez walki poza myśliwcami). To z kolei oznacza ZERO sprzętu w grze !! Garaż też będzie mizerny, bo nie może być opcji zakupu ulepszonych myśliwców, co najwyzej upgreade komponentów jak dział silniki itp. ( a i to będzie na siłe wbrew serialowi). Słowem bida ....

BG to dobry materiał na RPG, ewentualnie na arcadowy space simulator, nie na MMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 21:16, Phobeus napisał:

nadchodząca (?) gra Jumpgate: Evolution.

ta gra to juz miala wyjsc w 2009, ciekawe co sie z nia dzieje, do listy dodam Dark Prophecy - teraz jest chyba beta

jakis czas temu odkrylem ciekawy projekt Infinity (strona www.infinity-universe.com), wszechswiat bedzie ogromny, chyba nieskonczony bo beda go generowac proceduralnie, bedzie mozna ladowac na planetach i startowac z nich w przestrzen kosmiczna, nie ma pomiedzy zadnych filmikow:
http://www.youtube.com/watch?v=h7eREddMjt4
http://www.youtube.com/watch?v=3muhlQYFgLE

klopot w tym, ze robi to kilka osob od 2004 roku, plany maja ambitne, ale nie wiem czy zdolaja je zrealizowac zanim osiwieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Nie bardzo wiem jaką koncepcję mają twórcy. Mimo, ze chętnie bym zagrał w coś w klimacie BG to jednak dość sceptycznie podchodzę do realizacji tego projektu jako gry MMO.

Choć z drugiej strony, gdyby twórcy w jakiś sposób dali graczom "wolną rękę" typu prowadzenie własnej polityki, strony do wyboru tzn. cyloni i ludzie a do tego jakoś ciekawie zaprojektowali by statki to nie jestem pewien, iż stworzenie gry w tym uniwersum gdzie BG ma wielu fanów którzy znają na wylot wszystkie aspekty znane z filmu tudzież właśnie gry polityczne...mogłoby jednak z tego powstać coś ciekawego. Wszak oczywistym jest, że dobry pomysł jest połową sukcesu, później trzeba go DOBRZE zrealizować :)

Ja osobiście niezależnie od tego co z tego powstanie, zagram i sam ocenie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trailerze widać, że gra bazuje na odnowionym serialu a nie tym z 1978. Te same postacie, te same modele statków, nawet ta sama muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 21:15, SuavekS napisał:

Warto wspomnieć, że to ma być gra działająca z poziomu przeglądarki internetowej, a nie
kolejna wielka produkcja godna porównywania z SWTOR czy EVE.

Warto zacytować ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować