Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brink i Hunted: The Demon`s Forge z datami premiery

6 postów w tym temacie

I wszystkie na PC - to lubię w Betsach :-). Ach, tak wiele premier w tym roku, jak ja to wytrzymam, i skąd czas tu wziąć? Brink, DA II, TES: Skyrim, Rage, DE: HR, PSP2 czy tam NGP. Z jednej strony żyć, nie umierać, a z drugięj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 17:42, Sinirio napisał:

I wszystkie na PC - to lubię w Betsach :-)

Zgadzam się. Wielu graczy zrzędzi i narzeka na Bethę. Podczas gdy taki Rockstar nas (PeCetowców) olewa i z łaski rzuca ochłap w postać skopanego GTAIV, albo Epic Games, który również wypiął się na nas (całe szczęście, że w kwestii Bulletstorma PCF z Chmielarzem na czele mają jeszcze coś dopowiedzenia) to właśnie "blaszane" wersje gier Bethy są zawsze te najlepsze. Nie ruszam kwestii Valve i Blizza bo to oczywista oczywistość. Przypominam, że prawie straciliśmy Dead Space 2 i nie dostaliśmy Dante''s Inferno (Visceral Games). Swoją drogą czemu EA nie wymusiło na nich wersji PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Brink słyszałem i czekam cóż tego wyjdzie, może po premierze tak mnie zaciekawi ze zakupie.

Hunted: The Demon''s Forge o tej grze nic nie wiedziałem, nawet że coś takiego powstanie, prezentuje się naprawde ciekawostka, nawet zaskoczony ze taka gra mi przemkneła i nie wiedziałem ze cos takiego robią.

Na Rage to czekam z niecierpliwością.Do września dość daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować