Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Shift 2: Unleashed - wrażenia z rozgrywki

16 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2011 o 14:06, Virus32 napisał:

"Oczywiście nie zabrakłow Shift 2: Unleashed"
Zabrakło i "w" oddzielnie :P


Skorygowane, thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh same plusy, przymierzałem się od pół roku na portala 2, ale chyba zakupię shifta (w planach było też tdu, ale to dawno temu, kiedy można było to nazwać samochodówką... nie simsami). Szczególnie cieszy fakt zmniejszenia nadsterowności z jedynki, choć to może wspomagacze trzymały myszasty tyłek. Pozostała jeszcze ostatnia sprawa, tryb drift, baaaardzo nie lubię faktu, że fizyka w nim jest kompletnie inna i mam cichą nadzieję, że także w tym trybie, będzie można włączyć symulację :3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie poprawią fizyke i kilka baboli z pierwszej częsci to napewno dam Shiftowi 2 niejako "drugą szanse" po delikatnie mówiąc spartolonej jedynce. Poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo na XBL Marketplace będzie może dostępne ? Nie orientuje się, w tym temacie. A gierkę przed premierą chętnie bym przetestował : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla autora tekstu i byłbym ogromnie wdzięczny za odpowiedź. Czy w grze jest również kamera zza samochodu (widok z tyłu i lekko z góry jak było w 1 części) czy są tylko widoki z kokpitu czy też zderzaka? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żegnaj TDU witaj Shifcie! :D

@karolekx23x
Jaki średniak? Jakie zawsze? Pierwszy Shift był co najmniej dobry, dla mnie nawet bardzo (bardzo) dobry, a dwójka tylko zapowiada się lepiej. To nie jet etap gdzie słyszymy tylko puste przedwyborcze zapewnienia autorów, ale mamy zarysowany całkiem konkretny obraz gry oceniany przez trzecią osobę.

Zresztą Shift 2 od początku dawał nadzieję że będzie więcej jak git, to co w jedynce tylko więcej i lepiej i ciągle te nadzieje podtrzymuje. W przeciwieństwie do wymienianego tu przeze mnie wyżej tytułu...


W każdym bądź razie BARDZO zawiódłbym się gdyby coś popsuli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 19:40, Neo85 napisał:

Mam pytanie dla autora tekstu i byłbym ogromnie wdzięczny za odpowiedź. Czy w grze jest
również kamera zza samochodu (widok z tyłu i lekko z góry jak było w 1 części) czy są
tylko widoki z kokpitu czy też zderzaka? Bardzo dziękuję za odpowiedź.


Owszem, są chyba wszystkie "klasyczne" kamery: zderzak, maska, zza wózka... Nie pisałem o tym, bo uznałem to za rzecz oczywistą. Poza tym, nie rozumiem (serio!:), jak mając widok z kokpitu, można jeździć na innej kamerze... :D

[edit: literówki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Myszasty
a ja rozumiem i to doskonale, bo.. pomimo tego iż posiadam kierownicę i że z prawem jazdy w kieszeni jestem od paru lat już, to wciąż najlepiej bawi mnie i najlepiej mi się "czuje" (jeśli można tak powiedzieć ;)) auto widziane z tyłu, nawet mimo całej miodności Shifta pod względem oddania efektów oddziałujących na kierowcę w czasie wyścigu.
może to trochę mało hardkorowe, ale nieważne.. grunt, że dobrze się jeździ ;)


jeśli zaś chodzi o Shifta 2, to oczekuję go niecierpliwie dosyć.. jeśli mi się wystarczająco spodoba, to nabędę go i, mam nadzieję, będę dobrze się bawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym Shiftcie zwalili fizykę jazdy. Nawet po modach nie było cudnie, ale już dało się dobrze bawić. Natomiast pozostały pewne błędy (np. balans hamulców w ogóle nie działał mimo zmiany ustawień, mod po prostu blokował ustawienie). Przed premierą mówiono to samo - stawiamy na fizykę jazdy. Jak wyszło każdy nabywca wie. Niemniej jednak czekam z wypiekami na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszasty:

Ja również, jak jeden z przedmówców, rozumiem jeżdżenie z widokiem zza samochodu. Skąd to wynika? W sumie nie wiem. Może kwestia przyzwyczajenia, bo praktycznie zawsze z takiego widoku korzystałem. A może z tego, że lubię (w grach, nie w realu oczywiście :P) agresywną, kontaktową jazdę, a w takiej o wiele lepiej sprawdza się widok z tyłu, gdyż dobrze obrazuje każdy element samochodu.

All:

Natomiast co do Shift 2, to śledzę uważnie tą produkcję. Ciekaw jestem, czy zdoła prześcignąć GRID''a - mój osobisty numer 1 wśród gier wyścigowych dostępnych obecnie na rynku. Jak na razie ma na to mocne zadatki, aczkolwiek niektóre zachwalane przez twórców nowości (jak świetna fizyka jazdy, możliwość totalnego rozwalenia samochodu, czy części, odpadające od rywali i mogące uszkodzić nasz samochód) dawno już były obecne w GRID''zie, i to w świetnym wydaniu.

No i pamiętajmy, że to jest EA. Niestety, już parokrotnie pokazali, że potrafią spartolić nawet świetnie zapowiadającą się grę. Tak więc z finalnym werdyktem poczekam do pojawienia się wersji beta, no i oczywiście zagrania w pełniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować