Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Homefront na PC szczegółowo omówiony

15 postów w tym temacie

Fakt zaimplementowania Steama to jak dla mnie dobra wiadomość - lubię tą platformę dystrybucji cyfrowej. Do tego achievementy i łatwe zapraszanie znajomych do gry - czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THQ to wydawca który mocno wspiera PC. To się chwali, mają według mnie potężne exclusivy na tą platformę takie jak Dawn of War oraz CoH. I przy nowych produkcjach także nie zapominają o blaszakach Red Faction, Darksiders, Homefront, Space Marine. No i jeszcze MMO Dark Milenium.
Zobaczymy co wyjdzie z Homefronta ja tak w 100% nie jestem przekonany do niego, ale ocenię po premierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Microsoft przyszedł do nas jako pierwszy, pokochał to co zobaczył
i zaoferował potężne wsparcie marketingowe - argumentuje studio. "


To zdanie mnie po prostu rozwaliło! Hahahaha ^^
No tak, Microsoft wszystko tak "kocha"
a jak potem gracze wychodzą na tej miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 12:48, Ekonochrist napisał:

"Microsoft przyszedł do nas jako pierwszy, pokochał to co zobaczył
i zaoferował potężne wsparcie marketingowe - argumentuje studio. "


To zdanie mnie po prostu rozwaliło! Hahahaha ^^
No tak, Microsoft wszystko tak "kocha"
a jak potem gracze wychodzą na tej miłości?


Gracze też kochają M$ i płacą im haracz za granie w multiplayera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na plus:
- sterowanie pojazdów

Plus/minus
- dedyki (po premierze)
- modding (po premierze)
- Steam

Na minus:
- brak dema
- brak map i DLC od początku

VAC i VoiP to akurat standard, więc równie dobrze jako zaletę mógłbym wymienić możliwość gry K+M.


Istotnie popisali się przy HF jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 14:51, Vojtas napisał:

Na plus:
- sterowanie pojazdów

Plus/minus
- dedyki (po premierze)
- modding (po premierze)
- Steam

Na minus:
- brak dema
- brak map i DLC od początku

VAC i VoiP to akurat standard, więc równie dobrze jako zaletę mógłbym wymienić możliwość
gry K+M.


Istotnie popisali się przy HF jak diabli.



Misiu, w Black opsie nawet połowy tych rzeczy nie masz. Poza tym od DLC wolę expansion packi, a że KAOS właśnie tak ulepszało Frontlines, to zapewne nie będzie skoku na kasę. No i THQ płatnych DLC nigdy nie wydawało, wystarczy spojrzeć na DoWII, gdzie za darmo dodali nowy tryb. Wiadomo, że to nie producent, tylko wydawca decyduje co będzie płatne, a co nie. THQ niezmienne od lat - pierwszego Dawn of Wara można było zainstalować na kilkunastu komputerach w sieci LAN LEGALNIE i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 15:17, 1stCav_eSport_Club napisał:

Misiu, w Black opsie nawet połowy tych rzeczy nie masz.


To się raczej odnosiło do tego, co napisał Pepsi. Większość wspomnianych przez niego wydawniczych wysiłków to "być może", "później", "zobaczymy", a na końcu peany, jakby co najmniej wrzucili 3 darmowe kampańje. :))

Dnia 29.01.2011 o 15:17, 1stCav_eSport_Club napisał:

Poza tym od DLC wolę expansion packi,


Przecież DLC to jest bardzo obszerne pojęcie, które odnosi się do sposobu dystrybucji dodatku. Są porządne DLC i są zbroje dla konia. Nie mówię, że wydawca jest zły - mówię, że do hurraoptymizmu droga daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wymaganiami to już sobie pograłem... no ale w sumie wisi mi to, ważne, żeby Mass Effect 3 poszedł :) No i ewentualnie Diablo III, a cała reszta to mi zwisa i powiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie drodzy gracze? Ma szanse stać się nową grą w dziedzinie esportu? Bo szczerze mówiąc to czekałem na taką gre cały 2010 rok, BC2 było fajne do czasu turnieju LAN, CoD spraprali, a Homefront: demka, LAN, dedyki, mody, tryb obserwatora, nic tylko czekać(tyle wyczytałem na oficjalnej stronce :))
A wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować