Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 tematem z okładki marcowego GameInformera

14 postów w tym temacie

"O tym, że gra powstaje w studiu DICE wiemy już od dawna..." - świetne to zdanie, rozwaliło mnie.
To ci zaskoczenie, myślałem, że nad nowym Bad Company pracuje City Interactive ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ale link jest do oficjalnej strony Battlefield Bad Company 2.
Na której nie ma ani działu Battlefield 3 ani nawet możliwości wyboru jej w dziale " Wybierz Pole bitwy".

Na jednym z serwisów jest informacja że GameStar prawa do relacji z Battlefield 3 :

"GameStar have managed to get the First Battlefield 3 exclusive, in next months PC game mag GameStar they will be previewing Battlefield 3, so from all reports this will be the first group / company to secure an exclusive Battlefield 3 scoop.

What and how detailed this Battlefield 3 preview actually turns out to be is anyone''s guess as at the time of writing this there are no further details, next months GameStar magazine will be released on the 23rd of FEB 2011 which so happens to come before the the 2011 GDC which is starts on the 1st of March."

Czyli pewnie zostanie pokazany na GDC (Game Developers Conference) który ma miejsce od 28 Lutego do 4 Marca :) (link do oficjalnego WWW http://www.gdconf.com/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem okropnie ciekaw sprzedaży tej gry na PC - dlaczego? Bo w końcu wyjdzie na jaw czy to pieprzenie o "zahamowaniu grafiki przez konsole" niektórzy mówili byle tylko trollować, czy faktycznie w domu macie kompy za 4 tysiaki i czekacie na superhiperodjazdową technologię:D

Przyminam, żeby nikt się nie napalał - bf3 nie będzie działał na XP, oraz wykorzystuje nową wersję silnika graficznego na PC, co automatycznie oznacza wzrost wymagań sprzętowych o jakieś dwa razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby była możliwość tworzenia modów - bo w dwójce kilka świetnych było... Plus mam nadzieje że znów bronie będą dostosowane do frakcji... bo amerykanie biegający z rpg to irytująca sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komp za 4 tysiaki? Porządne karty obsługujące DX11 są tanie jak barszcz - poza tym nie wiadomo, czy gra nie będzie obsługiwać starszego DX10 (a karty obsługujące DX10 ma już prawie każdy PCtwoy gracz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Komp za 4 tysiaki? Porządne karty obsługujące DX11 są tanie jak barszcz

No nie wiem czy takie "tanie jak barszcz" - ostatnio przyszło mi robić upgrejd pod Wiedźmina 2 i trochę zabolało moją kieszeń ;-) Fakt, że przesiadka z GF 8800 pociągnęła za sobą też wymianę zasilacza, ale ilu jest takich jak ja ? W końcu te nowe cuda obsługujące tesselację prądu żrą jak smok ;-)

Z tymi 4 tysiakami, to oczywiście przesadził, ale wiadomo o co chodzi - BF3 na PC to nowa technologia, a to pociąga za sobą wydatki. Brak obsługi XP (będzie Vista i 7), karta minimum z DX10, ma być solidne wsparcie dla 64 bitowych systemów (czuję w kościach, że gra będzie żarła ramu od cholery i trochę).

Szczerze to też mnie interesuje jak to zejdzie na PC - ilu graczy będzie w stanie zrobić upgrejd stricte pod ten tytuł ? Bo na forach wciąż "pyszczenie" jak to konsole "równają w dół", więc teraz "pyskacze" będą mieli okazje się wykazać - nie ma żadnych wątpliwości że wersja konsolowa będzie gorsza graficznie, fajerwerki tylko na PC. Pożyjemy zobaczymy ile jeszcze ta marka znaczy dla blaszakowych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System animacji od EA Sports? Czy to oznacza, że nasi wojacy będą rzucać się na granaty niczym Boruc i skakać po krzaczkach zupełnie jak Gortat? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować