Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC do Rajdu Polski za darmo!

12 postów w tym temacie

Przy takich poprawkach może przydałoby się zrecenzować grę ponownie :P. Dobrze, że wspierają i dodatek za darmo, bo jakby chcieli za to kasę to nie wiem czy ktokolwiek by to kupił :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ma to jak zrobić kilka poprawek, nazwać je szumnie ''DLC'', a potem w ramach dobrego PR''u ogłaszać wszem i wobec, że wydaje się je za darmo. Jak ktoś jest w miarę rozgarnięty, to będzie dokładnie czuć że to jest robienie z nabywców idiotów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zobaczył film porównujący stan przed dodatkiem i po dodatku... Ale nie spodziewał się jakieś rewolucji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to żałosne. Teraz już nawet bugfixy nazywają DLC? Za niedługo będziemy kupować wersje alfa gier, a potem płacić za "DLC", które usuwa błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny zabieg...

Słowo "Patch" bądź "Łatka" zawsze kojarzyło mi się ze zmianami na lepsze. Naturalnym jest, iż podczas produkcji gry zawierają błędy i w przyszłości producenci starają się je naprawić wydając właśnie patche. Tak było od lat 90, jest i mam nadzieję, że będzie.
Natomiast na samo słówko "DLC" otwiera mi się niewidzialny nóż w kieszeni, działający jak płachta na byka. Przez DLC w ostatnich latach rynek gier komputerowych tak zszedł na psy, że to aż strach mówić.

I nie wiem jaki miał być cel tego... "Inni wydają płatne DLC a my "za darmo" także jesteśmy lepsi i kupcie naszą słabą grę?" Hmm... Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys to nazywalo sie patchem, ale niestety dzis mamy tak, ze kupujemy polowe gry, a reszte w czesciach...
choc w tym przypadku raczej nic nowego oprocz naprawienia bledow to nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować