Zaloguj się, aby obserwować  
Onybic

Rift: Planes of Telara

142 postów w tym temacie

Aha, i tak btw. w ramach patcha 1.7 RIFT wprowadzil wersje LITE, ktora pozwala na nieograniczona gre do 20lvlu. IMO bardzo dobre posuniecie, TRION zobaczyl, jak duzo daja free weekendy, wiec postanowili teraz poszerzyc ta idee.

Polecam skorzystac z mojego refera: http://www.riftgame.com/en/products/ascend-a-friend/invite.php?voucher=THFTWDLXZG6JL6ZCZPX6&utm_source=manual&utm_medium=social&utm_campaign=ascend_invite Oplaca sie bo dostajecie tytul ''The Chosen'' niedostepny w zaden inny sposob, exp trinket i cos tam chyba jeszcze. Ja przy okazji tez skorzystam z kilku bonusow. Obustronna korzysc. Poza tym jak ktos stworzy postac na Bloodironie, po stronie Defiantow, moge wspomoc finansowo. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 14:26, Fumiko napisał:

A przypadkiem nie dostaniesz tych bonusów tylko w wypadku jak trialowiec przejdzie na
full retail?

Tak, na to licze, ze ktos sie jednak zdecyduje wykupic suba. Gra jest tego jak najbardziej warta, nie ma lepszego MMO obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 17:51, Fumiko napisał:

To jest kod aktywacyjny do NOWEJ gry. Jak już masz konto to nie za bałdzo, chyba że masz
tylko i wyłącznie trial.

Mam konto trial (20lv/lite). Przeszukiwałem tematy na różnych forach i jedyne do czego doszedłem to to, że muszę kupić keya do nowej gry, a do tego podać dane swojej karty płatniczej/prepaida. Nijak mi to nie pasuje gdyż, karty płatniczej nie mam(rozumiem, że o kredytową chodzi?), a na kupno gry + prepaida mnie nie stać ( oj tak tak wiem <80zł człowiek nie ma... ale prawda jest taka, że odkąd zacząłem dokładać do samochodu to na nic nie mam....) Nic przejdę się dzisiaj po galerii może jakiś retail Rifta będzie leżał tanio to kupie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 14:09, nightfaler napisał:

> To jest kod aktywacyjny do NOWEJ gry. Jak już masz konto to nie za bałdzo, chyba
że masz
> tylko i wyłącznie trial.
Mam konto trial (20lv/lite). Przeszukiwałem tematy na różnych forach i jedyne do czego
doszedłem to to, że muszę kupić keya do nowej gry, a do tego podać dane swojej karty
płatniczej/prepaida. Nijak mi to nie pasuje gdyż, karty płatniczej nie mam(rozumiem,
że o kredytową chodzi?), a na kupno gry + prepaida mnie nie stać ( oj tak tak wiem <80zł
człowiek nie ma... ale prawda jest taka, że odkąd zacząłem dokładać do samochodu to na
nic nie mam....) Nic przejdę się dzisiaj po galerii może jakiś retail Rifta będzie leżał
tanio to kupie ;p

Ja osobiscie nigdy nie musialem podawac info odnosnie mojej karty. Po prostu kupilem kluczyk i gralem, a czas przedluzalem pre-paidami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 14:54, gothicsheep napisał:

Ja osobiscie nigdy nie musialem podawac info odnosnie mojej karty. Po prostu kupilem
kluczyk i gralem, a czas przedluzalem pre-paidami.

O_o
Wpisałeś klucz, pograłeś 30 dni (wliczone w klucz) i potem prepaidy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 16:11, nightfaler napisał:

> Ja osobiscie nigdy nie musialem podawac info odnosnie mojej karty. Po prostu kupilem

> kluczyk i gralem, a czas przedluzalem pre-paidami.
O_o
Wpisałeś klucz, pograłeś 30 dni (wliczone w klucz) i potem prepaidy tak?

Dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 16:42, gothicsheep napisał:

Dokladnie.

Phew to wychodzi na to, że każdy przechodził/pisze co innego ;p. Ogólnie cieszy mnie to co napisałeś keye na allegro chodzą po 15zł. Nic spróbujemy jutro.
Z dodatkiem jest jak? Tak samo jak w przypadku Wowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 16:49, nightfaler napisał:

> Dokladnie.
Phew to wychodzi na to, że każdy przechodził/pisze co innego ;p. Ogólnie cieszy mnie
to co napisałeś keye na allegro chodzą po 15zł. Nic spróbujemy jutro.
Z dodatkiem jest jak? Tak samo jak w przypadku Wowa?

Nie ma dodatkow, RIFT koncentruje sie na pokaznych patchach, ktore sa wypuszczane co okolo 2 miesiace. W 1.6 dodali Ember Isle, najwieksza z dotychczasowych krain, a jeszcze swiezy patch 1.7 wprowadzil miedzy innymi sluby (lol), nowa kronike (taki solo/duo dung), ulepszenia w PvE i PvP. I jest to oczywiscie wliczone w cene subskrybcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić jak działa Rift Lite? Niby wszystko jasne po przeczytaniu notki na stronie, ale po zalogowaniu się do gry już nie do końca. Myślałem, że mając już konto będę mógł stworzyć nową postać i grać do 20lvl, a nie grać tymi już istniejącymi. Okazało się, że nie ma problemu z zalogowaniem się na moją postać na 50 lvl, dostałem nawet achieva 1 month subscription, w mailu jakieś przedmioty za bycie weteranem Rifta itd. O co w ogóle chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 18:28, nightfaler napisał:

Wieć co zyskuje po kupnie keya RIFT ASHES OF HISTORY zamiast samej podstawki?

Bonusy takie jak mount-pajak, kostiumy i chyba jeszcze jakis minipet.

Btw. mielismy dzis queue na Bloodironie. Kolejny dowod na to, ze RIFT ma sie dobrze i co wiecej, pnie sie w gore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 23:07, gothicsheep napisał:

Bonusy takie jak mount-pajak, kostiumy i chyba jeszcze jakis minipet.

Czyli mogę kupić tego keya w zamian za podstawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa polskich gildii? Są jakieś warte wzmianki? Ew jest jakiś serwer który polecacie na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2012 o 13:00, nightfaler napisał:

> Bonusy takie jak mount-pajak, kostiumy i chyba jeszcze jakis minipet.
Czyli mogę kupić tego keya w zamian za podstawkę?

Tak, poza tymi bonusami nie ma zadnej roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2012 o 13:39, GraczZ napisał:

A jak wygląda sprawa polskich gildii? Są jakieś warte wzmianki? Ew jest jakiś serwer
który polecacie na początek?

Najwiecej polskich gildii znajdziesz na Blightweald. Sa dwie calkiem niezle po obu stronach (Defiants/Guardians) z progressem 10/11 (co oznacza, ze do zabicia pozostaje najtrudniejszy boss w grze - Akylios), sa tez jakies Wiewiorki Chaosu i Let''s Wipe.

Osobiscie od premiery gralem wlasnie na Blightweald, aczkolwiek z polakami mialem stycznosc tylko na poczatku podczas levelowania, potem obijalem sie juz po anglojezycznych gildiach. Po 3 miesiecznej przerwie postanowilem przeniesc sie na Bloodiron i ostatecznie wyladowalem w <Heresy> (2 top eu gildia) i jest mi tam bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2012 o 04:13, hammerfall87 napisał:

Czy Rift wymusza na graczu wieloklasowość w endgame ?

RIFT dzieki genialnemu systemowi dusz pozwala ci wypelnic praktycznie kazda role w end-game (z pewnymi ograniczeniami apropo klas). Ja np. jako cleric moge byc w zasadzie wszystkim - melee dps, ranged dps, healer, tank, support. Mag z kolei moze grac jako dps, healer, support. Warrior - tank, dps. I wreszcie rogue - dps, tank, support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest cholernie fajne i bardzo wygodne. A do tego rogal support i DPS niewiele się tak naprawdę sprzętem różnią, dopiero przy tanku trzeba osobny set kompletować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować