Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W samo południe z poczuciem żalu za stracony czas

11 postów w tym temacie

Nie trudno się nie zgodzić z tym felietonem. Moi rodzice mi do dziś wypominają, że jestem jak dziecko i powinienem już skończyć z grami (a mam już więcej lat niż podatek VAT w naszym kraju :-P). Sam miewam czasami "wyrzuty sumienia", że znów kilka godzin poszło na granie zamiast spożytkować to inaczej. Jednak kiedy się dogłębniej zastanowić to w tym czasie akurat nie miałem nic innego, ważniejszego, do roboty. A więc w wolnym czasie zwykle pada wewnętrzne pytanie: film czy gra? I nie trudno się domyślić, że wybieram to drugie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 17:25, mr-nadol napisał:

Gry - wartościowe - jak najbardziej. Zresztą.. każdy lubi tracić przy innej, ulubionej.


No właśnie - czy tracisz go (a więc marnujesz), czy dobrze spędzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam niczego nie tracę przy grach...
W końcu liczy się dobra zabawa i dobre samopoczucie i akurat tak się składa, że to, gry zapewniają mi najlepiej. ;]
Jak obecny, czterodniowy już prawie maraton w farmieniu expa w World Of Tanks. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi także rodzice do dziś wypominają, że lepiej obejrzałbym jakiś serial a nie grał i grał. Na szczęście mam już dość lat i rozumu, żeby wiedzieć, że pokombinowanie jak tu przejść kolejny kawałek gry jest dużo lepsze dla moich szarych komórek niż przeżywanie kolejnych rozterek bohaterów serialowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> O ironio, pewnie zrobią to w przerwie pomiędzy oglądaniem ileś-tysięcznego odcinka Mody na sukces a któreś-setnego M jak Miłość.

Lukas, zapomniałeś wspomnieć o wielopokoleniowym już ponad 2000 odcinkowym Klanie :) M jak Miłość przy nim jest niedojrzałym tasiemcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 17:49, Abi_Dalzim napisał:

A ja nie mam konta na Fecebooku i nie grałem nigdy w Farmville. Czy powinienem tego
żałować?

To jest nas już dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 04:00, meryphillia napisał:

Ja tam niczego nie tracę przy grach...
W końcu liczy się dobra zabawa i dobre samopoczucie i akurat tak się składa, że to, gry
zapewniają mi najlepiej. ;]


Problem zaczyna pojawiać się gdy mamy tej dobrej zabawy za dużo, wpływa ona na resztę naszego trybu życiowego lub najczęściej rytmu okołodobowego (nocki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować