Zaloguj się, aby obserwować  
RODOwiec_9670952

Forumowiczu dołącz do redakcji gram.pl!

222 postów w tym temacie

Fajnie wygląda taka posada, ale niech każdy sobie przemyśli kilka spraw. Czy podoła temu zadaniu, to także duża odpowiedzialność. Trzeba być świetnie obcykanym w świecie konsol xboxow, ps''ów, ds''ów, pc''ów, mac''ów, trzeba znać się na grach nawet tych których się nie lubi, skanować te środkowisko przez długi czas a to bardzo szerokie spektrum, do tego dochodzi wymagana znajomość języka angielskiego bo większość news''ów opiera się na anglojęzycznych źródlach serwisowych.
Także dochodzi gramatyka języka polskiego, reasumując trzeba być pewnym własnych sił że sam siebie nie rozczaruje, zawiedziie w tym przypadku CDP i zrobi z siebie ewnetualne pośmiewisko :)

Pierwsze wrażenie jest o zostane redaktorem i będzie fajnie ale to odpowiedzialna praca, po zgłoszeniu swojego udziału przemyślałem sobie że ja o konsolach kompletnie nic nie wiem, nie mam konsoli i wcale mnie one nie obchodzą i co to by było :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 20:02, Modest-Vermin napisał:

to także duża odpowiedzialność. Trzeba być świetnie obcykanym (...)
trzeba znać się na grach nawet tych których się nie lubi (...)
skanować te środkowisko przez długi czas a to bardzo szerokie spektrum (...)
do tego dochodzi wymagana znajomość języka angielskiego (...)
Także dochodzi gramatyka języka polskiego (...)


Do tej dość oczywistej listy dorzucę jeszcze jedno - trzeba być pewnym, że ma się na to czas. To nie jest praca od przypadku do przypadku, tylko regularne zajęcie wymagające dość sporych nakładów czasowych - szczególnie na początku. Kto próbował ten wie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować