Zaloguj się, aby obserwować  
k_koprowski

Jak u Was działa F.E.A.R. ?

31 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2005 o 19:21, Warrior Within napisał:

ja to mam problem bo chwile pogram i po chwili sypie się dzwięk i przy ładowaniu kompa mi resetuje
mam procek celeron 2,8
grafe radeona 9200 i 512 ram


Jeśli masz kręconą kartę to taktowanie pamięci ustaw na default. U mnie pomogło. Jeszcze żadna gra nie zagrzała mi tak karty jak FEAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 17:55, kondixes napisał:

no raczej nie odpali masz za malo pamieci RAM i starą karte graficzną.doluz przynajmniej jeszcze 256mb RAM i karte
najlepiej GeForce 6600 z 256M.Pozdro! :)


To ciekawe bo kumpel ma GeForce''a 2 256 RAM i ma pokaz slajdów, ale mu idze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 23:34, Ninja Seba napisał:

To ciekawe bo kumpel ma GeForce''a 2 256 RAM i ma pokaz slajdów, ale mu idze...


To były GF 2 z 256 MB? Coś mi się wydaje, że nie. Zresztą, na GF 2 ta gra się nawet nie uruchomi...

A64 3000+, 1.5GB ramu, Radeon X800GTO w 1024x768 na max ustawieniach ze dwa razy "chrupnęło" poza tym płynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 12:16, Arclight napisał:

> To ciekawe bo kumpel ma GeForce''a 2 256 RAM i ma pokaz slajdów, ale mu idze...

To były GF 2 z 256 MB? Coś mi się wydaje, że nie. Zresztą, na GF 2 ta gra się nawet nie uruchomi...


Nie nie ma takiej karty, przecinka [pmiędzy kartą, a ilością ramu nie zrobiłem :P
Jednak fakt faktem, że gra się uruchomiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Athlona 2500+XP 1.83 GHz grafe Ati Radeona 9200 SE 512 MB Ramu... powiem szczerze dokupie 512 ramu zmienie grafe na Radeona 9800 PRO a procka na AMD Athlona 64... na razie musze powiedzieć że w iare chodzi tylko ładne kwadraciki mi sie pokazują ale najważniejsze że gierka nie tnie:PP pozdrawiam wszystkich graczy w F.E.A.R.!!!!!!!!!! Życze wszystkim lepszego sprzętu do gry w F.E.A.R.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować