Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs! Śledziowe koszulki do zgarnięcia

50 postów w tym temacie

Nikodem95? Nie chodziło przypadkiem o KannXa, który swoją opowieść umieścił post wyżej? Sorry, ale nie dość, że historia nie porywa, to interpunkcja woła o pomstę do nieba. Tak. Jestem nadętym bucem i lubię narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 15:34, LESZ3u napisał:

Nikodem95? Nie chodziło przypadkiem o KannXa, który swoją opowieść umieścił post wyżej?
Sorry, ale nie dość, że historia nie porywa, to interpunkcja woła o pomstę do nieba.
Tak. Jestem nadętym bucem i lubię narzekać.

Jeśli jest aż tak źle ,to chętnie się wycofam z nagrody i oddam ją Kannxowi.Nie ma sprawy.Próbowałem się starać i nawet kilka razy poprawiałem.Widocznie dalej błędnie.Przyjmę poprawkę na klatę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko - nie wzywam do jakiegoś bojkotu. Zostałeś wyróżniony przez redakcję i nagroda Ci w pełni przysługuje. Mi się w ogóle dupy nie chciało ruszyć, więc się lepiej ciesz koszulką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 15:55, LESZ3u napisał:

Spoko, spoko - nie wzywam do jakiegoś bojkotu. Zostałeś wyróżniony przez redakcję i nagroda
Ci w pełni przysługuje. Mi się w ogóle dupy nie chciało ruszyć, więc się lepiej ciesz
koszulką ;)

Oczywiście się cieszę z nagrody :) I nawet się nie obraziłem ,bo masz prawo wydać swoją opinię ,tym bardziej jak zauważyłeś popełniłem błędy interpunkcyjne.Co do akcji ,to chyba indywidualna kwestia :) Chociaż fakt ,nie musi być według Ciebie za dobra i na serio ,gdybym mógł edytować po jakimś czasie ,to sporo bym dodał do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy interpunkcji to najpierw stawia się przecinek, potem spację :)
Sam chciałem wziąźć udział w konkursie, ale jakoś nic mi nie przychodziło do głowy, co by pasowało do tych obrazków :)
Gratuluję wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 09:49, Nikodem95 napisał:

> PRACA KONKURSOWA
>
Opowieść świetna ,ale 4 razy za długa :)


Zorientowałem się po tym jak przeczytałem że chodzi o 2000 znaków, a nie wyrazów. Cieszę się że ktoś chociaż decenił ;)

EDIT: Swoją drogą, opowiadanie powinno się zmieścić w 2000 znakach... Ale nie musi, prawda ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero teraz sprawdziłem skrzynkę mailową:) Pierwszy raz wygrałem coś na gram.pl. Serdecznie dziękuję, mail już do was leci ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować