Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Call of Duty: Modern Warfare 3

726 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2011 o 19:16, T3de napisał:

Chłopie włazisz w największe gówno, jakie leży zapisane w ludzkim charakterze. Delikatnie
mówiąc ch*j Ci do tego co kogoś interesuje, jak się ubiera i ile czasu poświęca Dragon
Ballowi (IMHO best anime, no może Saint Seiya jeszcze ma polot do niego...) a swoją ocenę
lepiej zachowaj dla siebie, bo możesz komuś zepsuć humor... To ,że muzyka Ci nie odpowiada
- nie wyzywaj kogoś od "szczunów",bo prócz docelowego targetu, ubliżasz też spoooorej
ilości ludzi, którzy zgniatają cie inteligencją x5 i na miano "szczunów" nie zasługują.
Zrób sobie afk, wyjdz na papierosa,czy coś ale nie czepiaj się ludzi, nie jesteś od oceniania...
Tym bardziej,że osobnika nie znasz i nie masz w sumie nic o nim do powiedzenia. Papa.


Jestem najmniej konfliktowym facetem w mojej mieścinie, więc nie musisz mi o tym mówić, ale usprawiedliwie się krótko - sam zaczął , nie pamietam juz o co poszło, ale nic innego by mnie nie sprowokowało do kłótni na forum (kiedy to było ostatni raz? wo-ho-ho!) Także koniec tematu, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurrr... I jak zwykle problem z instalacją (odkąt CODy są na Steam). Zamiast się instalować z płyty, to ciągle próbuje ściągać z neta. I tak 4 razy. Ale w końcu się udało.
Co prawda, po zagraniu w Black Ops obiecałem sobie, że nigdy więcej Call of Duty, ale MW2 było całkiem przyzwoite, więc zaryzykowałem. Na razie jeszcze nie grałem, ale z tego co czytałem, to chyba nie będę zawiedziony.

@Piotr13PL
> Grałem w singla BF''a. /.../ Multi? Grałem w betę - przemieszczanie się na drugi koniec
> mapy aby zdobyć punkt
> ale wczesniej być zabity przez kampera a następnie znów przechodzenie tych samych
>kilometrów mnie nie bawi. Postoję : )
Co kto lubi. Ogólnie jak dla mnie porównywanie CoDa z BFem, to lekkie nieporozumienie.

I że się tak wtrącę...
> /.../ Czy interesuję się Hip-Hopem jak młode "szczuny" i chodzi w długich spodniach? Bo nie sądzę : )
Really? I to pisze dziewiętnastolatek? To jest co najmniej niedojrzałe.
I myślę, że lepiej skończyć ten temat, bo to nie miejsce na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 19:13, Piotr13PL napisał:

> > > Singiel miażdży :) Dawno sie tak dobrze nie bawilem
> > Popieram, czy tylko ja uważam że Misja "

Spoiler

Twierdza

" to najbardziej klimatyczna

> misja
> > w historii CoD''ów? :D
> Jak, się zakończyła wojna, nie oglądałem tych filmów wolę sam zobaczyć co nowego,
ale
> mnie tylko ta rzecz ciekawi najbardziej. ;D

No oczywiście,
Spoiler

że Ruski przegrały. Nie będę Ci mówił kto zginął a kto nie, ale ostatnia
misja dzieje się w Rosji, makarov ukrywa się w wielkim wieżowcu a Ty jako Soap wraz z
Yurim przedzierasz się do niego i go zabijasz. Chcesz wiedzieć jak? Mnie sie to osobiście
podobało, lecz szkoda też, że nie było pokazanych jakichś konsekwencji wojny, jakichś
newsów telewizyjnych czy coś, tutaj tak troche cicho, po zabiciu makarova, Price siada,
i zapala cygaro i patrzy na ciało makarova. I po chwili napisy końcowe (i zajebista muzyka).
Tyle ; D


Nie, pytam już więcej o nic, sam sobie zagram jak kupię po weekendzie, a może bd mod4 :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 19:52, Amaros napisał:

Nie, pytam już więcej o nic, sam sobie zagram jak kupię po weekendzie, a może bd mod4
:D?


Pewnie i będzię, ale z nowymi bohaterami, a Price pojawi sie już jako mega staruszek który pewnie będzie postacią trzecioplanową : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 20:11, Piotr13PL napisał:

> Nie, pytam już więcej o nic, sam sobie zagram jak kupię po weekendzie, a może bd
mod4
> :D?

Pewnie i będzię, ale z nowymi bohaterami, a Price pojawi sie już jako mega staruszek
który pewnie będzie postacią trzecioplanową : D

Mogli by, np zrobić wojnę w Iranie czy nie wiem, albo z chinami :P oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 20:15, Amaros napisał:

Mogli by, np zrobić wojnę w Iranie czy nie wiem, albo z chinami :P oo

Mnie teraz bardziej interesuje co wymysli Treyarch : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@8bit - zagarnąłeś chyba najbardziej epicki nick w historii :D

Co do gry - pytanko.
Ograł już ktoś coopa? Single to pewniak, multi to stary pewniak z modyfikacjami, ale jak z coopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 20:20, Sipso2008 napisał:

@8bit - zagarnąłeś chyba najbardziej epicki nick w historii :D

Się gra, się ma. xD

Dnia 09.11.2011 o 20:20, Sipso2008 napisał:

Co do gry - pytanko.
Ograł już ktoś coopa? Single to pewniak, multi to stary pewniak z modyfikacjami, ale
jak z coopem?

Jeszcze nie grałem, ale idąc tropem singla i multi, to pewnie po prostu ulepszony co-op z MW2.

Tak btw. "(odkąt CODy są na Steam)"
A uchodziłem za nieomylnego. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 20:18, Piotr13PL napisał:

> Mogli by, np zrobić wojnę w Iranie czy nie wiem, albo z chinami :P oo
Mnie teraz bardziej interesuje co wymysli Treyarch : D

Mnie też czas pokaże ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 20:20, Sipso2008 napisał:

Ograł już ktoś coopa? Single to pewniak, multi to stary pewniak z modyfikacjami, ale
jak z coopem?


A ja własnie jestem też po Co-Opie i muszę powiedzieć jedno. O ile mechanika misji jest fajna, to brak możliwości rozmowy przez mikrofon tutaj kuleje. Na przyklad w misji odbicia córki prezydenta. Trzeba się umówić kto bierze lewego a kto prawego, a tutaj nawet czatu nie ma : S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z prośbą, pytaniem do osób które już mają gre w domu. Czy z tyłu na pudełku jest coś napisane, wspomniane o tym że gra może był sprzedawana lub zarejestrowane na terenie Polski. W przypadku Black Ops była taka blokada i gry nie dało się zarejestrować na angielskim IP, tylko musiałem pisać do kogoś w Polsce by się zalogawał na moje konto i zarejestrował mi grę, a w MW2 było bez problemu.
Rzuci ktoś okiem na to czy taka informacja sie tam znajduje, bo nie chce mi się znowu robić komuś problemów z zabawa w rejestrację.

P.S. A ze Skyrim jak jest, wie ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś w tego co-opa spec ops na weteranie z kolegą i jest ciężko bo najmniejszy błąd i zaczynasz od nowa, trzeba być bardzo zgranym ;)

Dobry pomysł to zejść poniżej 28 sekund (3 gwiazdki) na torze przeszkód. Mój rekord 27,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 18:46, Piotr13PL napisał:

Przyznam, jestem wielkim fanem tej serii, ale na pewno nie fanboyem.

Wcale. Znów zacytuję.
Jest moja piękność!
Jak na razie to KOSA
AAAAAAAAa Survival to taka KOSA ŻE NIE MOGE PRZESTAĆ GRAĆ! <333333

Plus wmawiasz mi, że hejtuję tą grę. Wskaż mi gdzie.

Dnia 09.11.2011 o 18:46, Piotr13PL napisał:

Nie grałeś w grę a ją hejtujesz.

Już ci mówiłem, ale nie wiem czy dotarło, jesteś hipokrytą. Najpierw wyśmiewasz, że chcę zagrać z obowiązku, by mieć własne zdanie, a teraz mi wypominasz, że nie grałem. I znów, gdzie ja hejtuję MW3?

Dnia 09.11.2011 o 18:46, Piotr13PL napisał:

Btw. Masz żone i syna, no tak, dobry chwyt, no to jeszcze gorzej, jesteś już dorosłym
mężczyzną a Twoje zainteresowania to gry, airsoft, dragon ball, half life, hip hop, wojsko.
Ciekaw jestem co robisz w życiu : )

Que? Teraz to pojechałeś.. po swojej godności. Plus trochę ci współczuję, bo wg ciebie dorosłość to praca i zainteresowania typu akcje na giełdzie, agrobiznes i frank szwajcarski. Wiesz co widzę? Najwyraźniej masz kompleks na tym punkcie, ale to już twoja sprawa. A co robię w życiu? Żyję szczęśliwie, bo nie wstydzę się moich zainteresowań i dzieciństwa. A widać, że ktoś tu będzie miał z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 19:05, Piotr13PL napisał:

A czy Twój wujek interesuje się Dragon Ball''em i poświęca czas (nota bene) dużo aby
obejrzeć wszystkie 500 odcinków?

Od kiedy to anime leciało w TV minęło tyle czasu, że obejrzenie wszystkich odcinków nie zabiera dużo czasu.

Dnia 09.11.2011 o 19:05, Piotr13PL napisał:

Czy interesuję się Hip-Hopem jak młode "szczuny" i chodzi w długich spodniach? Bo nie sądzę : )

Ah. Bo przecież nie można słuchać rapu i ubierać się normalnie.
Skoro cię to tak męczy to wiedz, że na swoim gramsajcie byłem daaawno, a kiedy wypełniałem info o profilu to było tak dawno, że aż nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 10:10, Stalker69 napisał:

Mówiłem o ocenie szarych ludzi.

Bo gracze są o wiele bardziej wiarygodni od recenzentów, o czym świadczy chociażby masowy hate na CoDa na forach wszelakich.

Yeah, right.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 08:06, Henrar napisał:

Bo gracze są o wiele bardziej wiarygodni od recenzentów, o czym świadczy chociażby masowy
hate na CoDa na forach wszelakich.

Yeah, right.

Tak samo wiarygodni jak recenzenci, o czym świadczy chociażby masowy hype na CoDa recenzentów wszelakich.

Dlatego chcę zagrać sam, by móc ocenić.
________________________________________________________

Ja mam pytanie dla grających w singla. Ile godzin wam zajęło przejście kampanii i na jakim poziomie trudności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować