Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Call of Duty: Modern Warfare 3

726 postów w tym temacie

Potwierdzam - w Warszawie 119 zł.
Jeśli masz gdzieś w okolicy Tesco to polecam Ci tam zajrzeć - w markecie koło mnie mają MW3 za 99 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko mam Tesco ale jest to jedno z tych małych, rok temu jak sprzedawali w Tesco Black Ops to w tym moim nie było.
Aczkolwiek zajrzę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm... Ja mam w okolicy Tesco, ale małe i tam gier nie znajdę. Jednak może siostra w Krakowie by coś taniej mogła znaleźć- jednak ja słyszałem/czytałem, że 99zł miało być tylko w dniu premiery, a potem 119 czy 129. Nie zmienili tej fajnej ceny? Bo jeśli mógłbym dorwać za 99zł no to wtedy gram.pl dostanie tylko za AC, bo są extra darmowe rzeczy.
Eh... Chyba kupię i tak :/ Zaczynam się niepokoić, bo teraz wychodzi, że będę pozbywał mocną kasę na gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 12:22, Radekl2 napisał:

Yhm... Ja mam w okolicy Tesco, ale małe i tam gier nie znajdę. Jednak może siostra w
Krakowie by coś taniej mogła znaleźć- jednak ja słyszałem/czytałem, że 99zł miało być
tylko w dniu premiery, a potem 119 czy 129.

109zł. I tak taniej o 10-20 niż w pozostałych sklepach. Oczywiście możliwe że zapomnieli zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Bowling przed wydaniem gry powiedział, że ''Ghost.. właściwie nie jest martwy, ale zobaczycie co mam na myśli dopiero jak zagracie'' a tu jednak podczas całej kampani nie natknąłem się chociażby na wzmiankę o nim. Coś przeoczyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 16:15, Crew_900 napisał:

Dobrze gada, dobra recenzja

jak na antyfana CoDa przystało. Seriously, rozumiem, że komuś się może gra ze skryptami nie podobać, ale to nie znaczy, że jest beznadziejna. Jakkolwiek ludzie by nie próbowali hejtować nowych gier CoD one i tak będą DOBRE i WCIĄGAJĄCE. Po co robić tutaj nowy silnik czy zmieniać gameplay, skoro wszystko trybi jak w zegarku, ludzie to kupują i są zadowoleni? Gra napakowana akcją, mnie osobiście jara, a fakt, że koleś z klapkami ''BATTLEFIELD 3" na oczach miesza tą gre z błotem średnio mnie obchodzi. Ja tam będę grał w co mi się podoba, jaram się zarówno BFem jak i CoDem, mimo że oba preferują zupełnie inną grę.
Edit : "wymagania sprzetowe nie są małe, śmiem twierdzić, że gra od EA działała mi lepiej' Najlepszy tekst z recenzji. CoDy od zawsze działają mi w maks detalach, podczas gdy o grze w BFa mogę tylko marzyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na poziomie przedszkola. Jesteście dojeni jak krowy przez chciwą i leniwą firmę jak trzeba.
Ale z takimi osobami nie da się dyskutować. Ktoś oceni negatywnie tą grę to już automatycznie jest hejterem i fanem battlefield`a.

Nikt nie może mieć swojego zdania, bo jak oceni negatywnie to leci z automatu "hejter" i fanboy battelfield`a"


też widać tutaj niektóre posty, u jednego nawet podejrzewam, że jak dostał pudełko z grą to się onanizował przy nim.

Do call of duty 4 uwielbiałem tą serię ale teraz po prostu brzydzę się i co jestem już hejterem i fanboyem battelfielda w którego sporadycznie gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 16:31, Crew_900 napisał:

Odpowiedź na poziomie przedszkola. Jesteście dojeni jak krowy przez chciwą i leniwą firmę
jak trzeba.

Dzięki za fachową opinie, ale o ile dobrze zauważyłem to JA i INNI grający jesteśmy ''DOJENI'', a nie Ty. Po cholerę liczysz nie swoje pieniądze?

Dnia 11.11.2011 o 16:31, Crew_900 napisał:

Ale z takimi osobami nie da się dyskutować. Ktoś oceni negatywnie tą grę to już automatycznie
jest hejterem i fanem battlefield`a.

Recenzanci grę już oceniali i jakoś, pomimo wielkiego wysiłku w to włożonego - nie udało mi się znaleźć opini mówiącej, że gra jest nudna, bez emocji, liniowa, beznadziejna, niefilmowa, ze słabymi cutscenkami i fabułą. A już napewno nie takiej, mówiącej, że BF3 działa lepiej :D

Dnia 11.11.2011 o 16:31, Crew_900 napisał:

Nikt nie może mieć swojego zdania, bo jak oceni negatywnie to leci z automatu "hejter"
i fanboy battelfield`a"

Polecam naukę czytania wcześniejszych postów, nawet w innych tematach. Jedna rzecz to głupie najeżdzanie na dany tytuł ''bo jest odgrzewany kotlet'', a druga, to umiejętność wytknięcia wad. Tobie i autorowi tamtego filmu zdecydowanie brakuje tej drugiej umiejętności. Skoro ludzie to kupują, grają w to, to nie może być to słabe i beznadziejne. Fakt, że ja sam nazywam MW3 sporym DLC do dwójki, ale dalej jest to gra dobra w którą gra się przyjemnie. I mówi to osoba, która gra w gry zarówno od EA jak i od Acti i ceni je równie wysoko.

Dnia 11.11.2011 o 16:31, Crew_900 napisał:

u jednego nawet podejrzewam, że jak dostał pudełko z
grą to się onanizował przy nim.

nie ty jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 13:01, Manix69 napisał:

Działa wam multi?

jak wyzyjej, mi tez multi nie dziala pisze ze jest gra w tym momencie zajeta by sprobowac pozniej czy wie ktos co jest grane i ma jakis wziazek z wgrywanym jakims patchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem singla w ciągu ok. 5 godzin i 20 minut. Znam krótsze gry, więc nie narzekam. Nie powiem wam raczej nic nowego. Gra jest filmowa, oskryptowana i takie tam. Grafika się nieznacznie poprawiła (przynajmniej nie widać wielkiej różnicy na moim leciwym kompie). Tak samo dźwięk. Parę razy w grze zdarzyło się natomiast, że jakaś postać porusza ustami, ale nie wydobywa się "z nich" żaden dźwięk i nie widać żadnych. Trochę denerwujące, zwłaszcza, że raz tak się zdarzyło na samym końcu gry... :/
Ogólnie jednak gra bardzo mi się podobała. W ogóle na nią nie czekałem, nie śledziłem newsów i nie obejrzałem żadnego trailera. Może właśnie dlatego jestem tak pozytywnie zaskoczony. Ogólnie po premierze Black Ops obiecałem sobie, że nie kupię już więcej Call of Duty. Na całe szczęście MW 3 zdecydowanie bliżej MW 2 Niż Black Ops.

Teraz czas na multi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 16:58, Queven napisał:

> Działa wam multi?
jak wyzyjej, mi tez multi nie dziala pisze ze jest gra w tym momencie zajeta by sprobowac
pozniej czy wie ktos co jest grane i ma jakis wziazek z wgrywanym jakims patchem?


Poradziłem sobie z tym. :) Sprawdź spójność plików gry. Poszukaj w opcjach. Działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie pomoglo:) a z tego co poprzegladalem po forach do tej pory wiele osob ma dzis z tym problem. Ale znow kolejny problem jak wejde do multi to znow nie moge sie z serwerami polaczyc bo pisze ze sa niedostepne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 17:25, 8bit napisał:

Przeszedłem singla w ciągu ok. 5 godzin i 20 minut. Znam krótsze gry, więc nie narzekam.
Nie powiem wam raczej nic nowego. Gra jest filmowa, oskryptowana i takie tam. Grafika
się nieznacznie poprawiła (przynajmniej nie widać wielkiej różnicy na moim leciwym kompie).
Tak samo dźwięk. Parę razy w grze zdarzyło się natomiast, że jakaś postać porusza ustami,
ale nie wydobywa się "z nich" żaden dźwięk i nie widać żadnych. Trochę denerwujące, zwłaszcza,
że raz tak się zdarzyło na samym końcu gry... :/
Ogólnie jednak gra bardzo mi się podobała. W ogóle na nią nie czekałem, nie śledziłem
newsów i nie obejrzałem żadnego trailera. Może właśnie dlatego jestem tak pozytywnie
zaskoczony. Ogólnie po premierze Black Ops obiecałem sobie, że nie kupię już więcej Call
of Duty. Na całe szczęście MW 3 zdecydowanie bliżej MW 2 Niż Black Ops.

Teraz czas na multi. :)


Miałem to samo w dźwiękiem. W końcówce gry, specjalnie zminimalizowałem i odpalilem filmik na YT zeby wiedziec co makarov powiedzial : S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować