Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Tomb Raider: Legend - temat ogólny

257 postów w tym temacie

Co mam zrobić:

Jestem obecnie w Boliwii, dostałam sie do takiego pomieszczenia, gdzie był lampard ( gdy do niego weszłam dzwi się za mną zamknęły, co mam tam zrobić). Mogę dodać, że kiedy wczodzę na króryś z kamiennych bloków dzwi do wyjścia sie jakby odsłuwają, a kiedy zejdę zamykają, co mam zrobić żeby wyjśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 18:06, olcia13 napisał:

Co mam zrobić:

Jestem obecnie w Boliwii, dostałam sie do takiego pomieszczenia, gdzie był lampard ( gdy do
niego weszłam dzwi się za mną zamknęły, co mam tam zrobić). Mogę dodać, że kiedy wczodzę na
króryś z kamiennych bloków dzwi do wyjścia sie jakby odsłuwają, a kiedy zejdę zamykają, co
mam zrobić żeby wyjśc?

pewnie trzeba jakas skrzynie wsunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 18:06, olcia13 napisał:

Co mam zrobić:

Jestem obecnie w Boliwii, dostałam sie do takiego pomieszczenia, gdzie był lampard ( gdy do
niego weszłam dzwi się za mną zamknęły, co mam tam zrobić). Mogę dodać, że kiedy wczodzę na
króryś z kamiennych bloków dzwi do wyjścia sie jakby odsłuwają, a kiedy zejdę zamykają, co
mam zrobić żeby wyjśc?


Ustaw trzy skrzynie na tych "przyciskach"

Złoto w Croft Manor można zebrać dopiero po rozwiązaniu trzech zagadek:
- w podziemiach, gdzie wchodzi się z biblioteki,
- na basenie,
- w bibliotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 11:51, Pajonk78 napisał:

> Co mam zrobić:
>
> Jestem obecnie w Boliwii, dostałam sie do takiego pomieszczenia, gdzie był lampard (
gdy do
> niego weszłam dzwi się za mną zamknęły, co mam tam zrobić). Mogę dodać, że kiedy wczodzę
na
> króryś z kamiennych bloków dzwi do wyjścia sie jakby odsłuwają, a kiedy zejdę zamykają,
co
> mam zrobić żeby wyjśc?

Ustaw trzy skrzynie na tych "przyciskach"

Złoto w Croft Manor można zebrać dopiero po rozwiązaniu trzech zagadek:
- w podziemiach, gdzie wchodzi się z biblioteki,
- na basenie,
- w bibliotece.

Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po necie krążą ploty że rozgarnięty pieciolatek poradzi sobie z grą w 10 godzin więc solucja raczej się nikomu nie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam maly prolem w Peru. Zrobilem zagadke gdzie trzeba bylo pociagnac 4 niebieskie kule w okraglym pomieszczeniu (pod woda) i przeszedelm przez dziure w scianie gdzie byla legenda o wladczyni tamtych terenow. Teraz ida do przodu i uzywam haka aby dostac sie na polke wyzej. No i tu problem bo domyslam sie, ze powinienem to zrobic jeszcze raz ale hak nie chce zaskoczyc (nie przyczeapia sie i ikonka jest nie tego koloru co trzeba). Jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 14:29, olki77 napisał:

Masz u góry poradnik bardzo dobry napewno tam znajdziesz


W tamtym opisie jest:
"Złap się wyrwy w skale, wskocz wyżej i za siebie na półkę. Korzystając z linki skocz na kolejną półkę. Znowu użyj wyrwy, w górę i kolejny raz skorzystaj z linki." Z zanaczonym fragmentem mam problem. Linka nie chce sie przyczepic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że ta gra jest bardzo krótka, to prawda??? Pytam bo zamierzam kupić i nie wiem czy warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 16:00, olki77 napisał:

Warto fajna giera moźna duzo rzeczy w niej odkryc a czy krótka no troche

dobrze dzięki moze się skusze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 16:05, olki77 napisał:

Ale wiesz najlepsze do odkrycia sa stroje Larry ...

No nie wątpie:)) Dlatego chyba kupie ta grę:)) Ach te marzenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 15:41, wdowiakm napisał:

Słyszałem że ta gra jest bardzo krótka, to prawda??? Pytam bo zamierzam kupić i nie wiem czy
warto:)


Niech za odpowiedź posłuży cytat z recenzji pewnego czasopisma ;)
Czy więc ta gra ma jakieś większe wady? Nie. Serio - choć zdarzają sie gdzieniegdzie drobne usterki, mało realistyczne animacje i niewielkie błędy - od Tomb Raidera: Legend po prostu nie można się oderwać. Tak naprawdę jedyny problem związany z grą jest taki, że kończy się zdecydowanie zbyt szybko - chciałoby się, by przygoda trwała jak najdłużej.
Dodam, że zostały wystawione trzy oceny, przez trzech różnych recenzentów: 9,8+ i jeszcze jedna 9.
Więc chyba warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 20:31, Daimon_Frey napisał:

> Słyszałem że ta gra jest bardzo krótka, to prawda??? Pytam bo zamierzam kupić i nie wiem
czy
> warto:)

Niech za odpowiedź posłuży cytat z recenzji pewnego czasopisma ;)
Czy więc ta gra ma jakieś większe wady? Nie. Serio - choć zdarzają sie gdzieniegdzie drobne
usterki, mało realistyczne animacje i niewielkie błędy - od Tomb Raidera: Legend po prostu
nie można się oderwać. Tak naprawdę jedyny problem związany z grą jest taki, że kończy się
zdecydowanie zbyt szybko - chciałoby się, by przygoda trwała jak najdłużej.

Dodam, że zostały wystawione trzy oceny, przez trzech różnych recenzentów: 9,8+ i jeszcze jedna
9.
Więc chyba warto ;)

Dobra kupuje dzięki za poradę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Legenda to naprawdę świetna gierka. Wreszcie TR stał się dynamiczny, szybki i zabójczy. No i rzeczywiście ewidentnie widać powrót do korzeni. Grafa rewelacyjna. Widzę tutaj pytania ludzi, jak przejść dany fragment gry. Hm... Tak sobie myślę, że jeśli potrzebujecie pomocy odnośnie Legendy, to nie wiem jak graliście w poprzednie części, pewnie non stopa na solucjach. Mimo, że Legenda jest świetna, to jednak jak dla mnie trochę za łatwa i tragicznie krótka - komputer naliczył, że przeszedłem ją w ciągu 7 godzin i 18 minut, więc chyba coś tu jednak jest nie tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować