Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Old Republic - gameplay z Talar V

32 postów w tym temacie

Ogólnie super , fajnie wygląda , rozgrywka tez prezentuje się nieźle . Niestety nie dla mnie , nie mam zamiaru płacić co miesięcznego haraczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na gre MMO ,grafika prezentuje się bardzo dobrze.Najbardziej mnie drażnią jak na razie animacje walk.Są po prostu słabe(już w pierwszym Kotorze był lepsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie nawet jak ta gra wyglada, ale nie czuje jakiegos: WOW ale cudo. Pewnie wyjdzie solidna gra, ale czy na tyle ciekawa by mnie przyciagnac na dlozej to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas jakoś nie specjalnie interesowałem się tą grą, choć produkcje Bioware lubię, ale widzę, że jest na co czekać. Zapowiada się dobre MMORPG. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafiki spoko... Pomysł może i przedni ale to się ma nijak do kinowej produkcji, jest porostu nudna tak jak postacie. Szkoda mi kasy bo przecież nie jestem fanem star wars, któremu wszystko jedno ważne że coś jest ( bez obrazy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na MMO, to walka jest całkiem niezła i to co się dzieje na ekranie też jakoś nie razi... ale mimo wszystko współczuję im całej tej kasy wydanej na voice-overy i starań włożonych w rozbudowane(once again, jak na mmo) dialogi. Szansę są, i to dosyć spore, że doceni je bardzo niewielka część grających, reszta będzie po prostu je omijać i klikać gdzie popadnie z nadzieją na przejście do właściwej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama w sobie gra zapowiada się całkiem nieźle, ale nazywanie tego "KotOR-em 3, 4, 5, 6 itd." jest zbrodnią, przecież te gry poza universum nie mają ze sobą nic wspólnego, całkowicie inna mechanika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie będzie trzeba za każdym razem przed wejściem do instancji oglądać i wysłuchiwać jakiejś 5cio min. gadki... bo tak szczerze, kto w mmo wczytywał się w gadki quest giverów itp.? Przeklikać i byle dalej po więcej expa i lepsze EQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 17:58, SamaelvonHell napisał:

Ale chyba nie będzie trzeba za każdym razem przed wejściem do instancji oglądać i wysłuchiwać
jakiejś 5cio min. gadki... bo tak szczerze, kto w mmo wczytywał się w gadki quest giverów
itp.? Przeklikać i byle dalej po więcej expa i lepsze EQ.


he? nie kazdy gra tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 18:21, diablolod napisał:

> Ale chyba nie będzie trzeba za każdym razem przed wejściem do instancji oglądać
i wysłuchiwać
> jakiejś 5cio min. gadki... bo tak szczerze, kto w mmo wczytywał się w gadki quest
giverów
> itp.? Przeklikać i byle dalej po więcej expa i lepsze EQ.
>

he? nie kazdy gra tak jak ty


Primo: forma grzecznościowa przy pisaniu "Ty", czyli z dużej litery, zwłaszcza że w moim przypadku mógłbyś również i napisać "Pan". Secundo: to zdanie było trybu przypuszczającego, nie twierdzącego.
Chyba opuściłeś sporo lekcji naszego ojczystego języka w podstawówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swietnie wyglada ALE, wiele animacji wyglada znacznie gorzej, jest kilka bardzo fajnych ale zaraz potem jest jakas tandetna..
I jak narazie Jedi Knight jak widze ma lepsze animacje od pozostalych klass (Smuggler ma okropne!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 18:40, SamaelvonHell napisał:

moim przypadku mógłbyś również i napisać "Pan"


Koledze chyba się miejsca pomyliły... Jeszcze nie widziałem forum, na którym ktokolwiek zwracałby się do innych użytkowników per "pan". I nigdy nie zakładaj, że gramowicz po drugiej stronie jest młodszy. No, chyba, że masz gdzieś w okolicach 80 lat, wtedy spokojnie możesz wychodzić z takiego założenia.

Dnia 13.03.2011 o 18:40, SamaelvonHell napisał:

Secundo: to zdanie było trybu przypuszczającego, nie twierdzącego.


W takim razie po "5cio min. gadki" powinien być znak zapytania.

Dnia 13.03.2011 o 18:40, SamaelvonHell napisał:

Chyba opuściłeś sporo lekcji naszego ojczystego języka w podstawówce.


Czy naprawdę uważasz, że zaczynanie swojej "kariery" na gramie od pouczania innych gramowiczów i robiienia osobistych wycieczek jest dobrym pomysłem?


@ Bambusek

Kilka dni temu skrytykowałeś mnie i jeszcze jednego gramowicza za to, że się "czepiamy". Ok, czepiamy się, ale nieśmiało zauważę, że nie przypominam sobie ani jednego newsa Twojego autorstwa, w którym nie byłoby błędów. Tym razem mamy błąd w tłumaczeniu poziomu (co wskazałem wyżej) oraz w nazwie planety (TaRaL, nie Talar). Uprzejmie proszę - zacznij, jak rany, sprawdzać newsy przed ich opublikowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 18:40, SamaelvonHell napisał:

Przeklikać i byle dalej po więcej expa i lepsze EQ.


z czytaniem na bakier jestesmy, co ? Nie wszyscy maja jak ty (celowo mala litera) - ja czytam. Trakuje mmo jak duze singlowki, gdzie tez wszystko czytam. Jakbym chcial bezmyslnie grindowac to do dzis wystarczaloby mi MU Online.

Dnia 13.03.2011 o 18:40, SamaelvonHell napisał:

Primo: forma grzecznościowa przy pisaniu "Ty", czyli z dużej litery, zwłaszcza że w moim
przypadku mógłbyś również i napisać "Pan".


o i jakie rorosniete ego, ze tez zmiescilo sie w jednym poscie... zawiadomienie do prokuratury o publiczne zniewaznie juz zlozono ? Ze tez takie panisko jak ty (celowo!) wchodzi miedzy anonimowy plebs...

Dnia 13.03.2011 o 18:40, SamaelvonHell napisał:

Secundo: to zdanie było trybu przypuszczającego,
nie twierdzącego.
Chyba opuściłeś sporo lekcji naszego ojczystego języka w podstawówce.


zadales zwykle pytanie i dostales na nie odpowiedz. Z tego co pamietam ze szkoly tryb przypuszczajacy to cos innego:

http://grzegorj.w.interia.pl/gram/pl/czasy00.html#wspol_przyp

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?szukaj=tryb+przypuszczaj%B1cy&kat=18

milej lektury ''milordzie''

a co do samej gry - zbyt archaiczna mechanika, nie proboja isc na do przodu czy postawic na pvp/rvr - kolejne klasyczne pve... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować