Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - Materiał Tygodnia

40 postów w tym temacie

Hmmm... baba od techniki odgrażała się że jeszcze ją zobaczymy a tu ZONK w grze the Witcher
PS. Głos pewnie też uzyczyła. <jak ryknie> o boshe już mi niedobrze <WC> ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeee...inaczej sobie Wiedźmińską strzygę wyobrażałem...nie pasuje mi ona do świata Asa...jakaś taka egzotyczna i mało straszna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 18:43, Patren napisał:

Eeeeeeee...inaczej sobie Wiedźmińską strzygę wyobrażałem...nie pasuje mi ona do świata Asa...jakaś
taka egzotyczna i mało straszna :P

Właśnie, jakaś taka mało chropowata. ;P Mi też niezbyt leży... Ale przecież są gusta i guściki. Być może podczas gry nawet nie zauważymy jej pod strugami tryskającej juchy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twarz jest świetnie odwzorowana. Do gustu nie przypadła mi natomiast sylwetka- krzywe nogi, przerośnięte ręce, ten potwór nie prezentuję się jako duże zagrożenia dla Wiedźmina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 17:39, shinian napisał:

Twarz jest świetnie odwzorowana. Do gustu nie przypadła mi natomiast sylwetka- krzywe nogi,
przerośnięte ręce, ten potwór nie prezentuję się jako duże zagrożenia dla Wiedźmina:P

Nie zapominaj że jest to stworzenie magiczne, więc jego wygląd co najwyżej doskonale maskuje jej możliwości. Poza tym znasz pewnie takie powiedzonko "Nie oceniaj książki po okładce". W końcu Niepozorność jest najdoskonalszym z kamuflarzy :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy strzygi w książce też nie noszą majtek :P No niektóre elementy można by zasłonić jakąś szmatom... nawet gobliny nie chodzą roznegliżowane :) Szkoda że taka mało kolorystyczna.. szary i czerwony.. a rysunek świetny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 10:47, Grizzly. napisał:

Czy strzygi w książce też nie noszą majtek :P


Eeee.... raczej się rozerwały przy gwałtownym wzroście strzygi. No bo taka strzyga to ot tak po prosty się nie robiła, musiała najpierw urosnąć. A o tym żeby sobie ubranie załatwić raczej nie myślała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować