• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Shogun 2: Total War

Pytanie

No i już się nagrałem... Wczoraj gra działała świetnie, bez żadnych problemów się uruchamiała, dziś - leży i kwiczy. Zaczyna się wczytywać, pojawia się ekran tytułowy (zaznaczam - NIE główne menu), po czym bez żadnego komunikatu o błędzie gra wykrzacza się do Windowsów. Ot tak, bez śladu. Była - i nie ma.

Rzuciłem okiem na forum i widzę, że nie ja jeden mam taki problem. Dziwne natomiast jest to, że wcześniej gra działała!

CPU - Intel Core Duo (@2.13 GHz)
RAM - 2 GB
GPU - NVidia GF 9600GT
Win - XP SP3

Zrobiłem sprawdzenie integralności plików, Steam stwierdził, że 5 plików nie przeszło testu i musi je sobie ściągnąć. Ściągnął, uruchomiłem Shoguna ponownie - nic się nie zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

89 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Może, ale najgorsze jest to, że nasz problem może się nie rozwiązać. A taką miałem ochote pograć instalując wczoraj tą grę :(. Tak samo po demie byłem zachwycony. Inne gry na Steamie takie jak Empire: Total War działają mi bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Musi być to związane właśnie z naszymi sprzętami, bo gdyby wszystkim gra nie działała to by było wielkie zamieszanie w internecie, a tego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

patrzył Pan na innym forum czy gdzieś ktoś ma taki problem jeszcze? ja nic nie znalazłem. Pewnie tak, ale sprzęt jaki mamy nie jest słaby, powinno śmigać na najwyższych detalach, jak rozmawiałem z facetem z pomocy technicznej też uznał ze nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja właśnie niedawno miałem format przy okazjii wymiany procesora, więc u mnie z tym problemu nie ma. Jeżeli CA jakoś nie pomoże to tracę nadzieję, że sobie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

na jakimś angielskim forum czytałem że u kogoś pomogła zmiana sterowników realteka, że to to mu nawalało. A znowu na innym forum ktoś pisał i się pytał o wygładzanie czy cos a miał geforce 250 gtx więc raczej jak już bym zwalał wine na realteka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też mi się tak wydaje, bo karty mamy różnej generacji to nie możliwe żeby nie odpaliło się na tej i na tej. A czytał Pan jak usunął ten ktoś błąd, który wywoływał Realtek? Tzn. czy zmienił sterowniki na starsze czy nowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zmienił sterownik ale na jaki, nie mam pojęcia bo się nie doczytałem tego.. ja próbowałem już z wieloma sterownikami , bez skutku, jaki ma Pan antywirus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować