• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Shogun 2: Total War

Pytanie

No i już się nagrałem... Wczoraj gra działała świetnie, bez żadnych problemów się uruchamiała, dziś - leży i kwiczy. Zaczyna się wczytywać, pojawia się ekran tytułowy (zaznaczam - NIE główne menu), po czym bez żadnego komunikatu o błędzie gra wykrzacza się do Windowsów. Ot tak, bez śladu. Była - i nie ma.

Rzuciłem okiem na forum i widzę, że nie ja jeden mam taki problem. Dziwne natomiast jest to, że wcześniej gra działała!

CPU - Intel Core Duo (@2.13 GHz)
RAM - 2 GB
GPU - NVidia GF 9600GT
Win - XP SP3

Zrobiłem sprawdzenie integralności plików, Steam stwierdził, że 5 plików nie przeszło testu i musi je sobie ściągnąć. Ściągnął, uruchomiłem Shoguna ponownie - nic się nie zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

89 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

spójność plików na obu dyskach, sterowniki wszystkie najnowsze, robiłem jeszcze coś tam co mi pisała pomoc techniczna a na czym się nie znam kompletnie.. Płytę główną jaką Pan ma? ja mam gigabyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

robie formata, do zobaczenia potem. I powodzenia, proszę pisać jakby jednak Pan coś znalazł. Facet z pomocy tehcnicznej pisał, że na forum totalwar poruszali ten wątek ale nie mogłem go znaleźć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

http://www.gry.banzaj.pl/Shogun-2-Total-War-obsluga-DirectX-11-w-specjalnym-patchu-po-premierze-25137.html

"Twórcy gry twierdzą, ze stosowny patch z obsługą lepszej grafiki będzie dostępny za kilka tygodni. Problem polega na współpracy gry z niektórymi kartami graficznymi i potrzeba czasu na doszlifowanie działania."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeszcze kombinowałem tak jak mi pomoc techniczna pisała ale bez zmian. Podobno Creative ustala przyczyny bo dość wielu osobom tak się dizeje i jakaś łatka bądz patch wyjdzie za jakiś czas. No niestety trzeba czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wie Pan, jesli mają to zrobić w niedalekim czasie to jeszcze jakoś to zrozumiem. Ale jakbym musiał czekać całymi tygodniami to się naprawdę zdenerwuje. Proponuję żebyśmy dodali się do znajomych na Steamie i w razie jakiejś poprawki będzie się można szybko poinformować i nie zaśmiecać forum. Jednak najbardziej zastanawiam się nad tym dlaczego demo działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować