Zaloguj się, aby obserwować  
Darco626

Jakie gry chcielibyście aby wydałoCDProjekt

192 postów w tym temacie

Ja bym chciał, nie pamiętam nazwy tematu odnośnie tego, ale gdyby CDP wydało... <chwila napięcia :P> ... MGSa czyli metal gear solid, dajmy na to wszystkie części- konwersację z lepszą grafiką i bonusami... tak w różnych odstępach czasu byłoby super. Jest wiele gier które mogłoby wydać sidiprojekt :P, choćby Thief czy MAFIA lub inne produkcje Rockstara. Najbardziej jednak chciałbym, aby CDP wydało CoD2 ... to w zasadzie byłby mój pierwszy tytuł... chociaż... może odbiorą prawa LEM czy jak im tam i wydadzą Część kolejną czyli 4:modern warfare? Kto wie... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

( Chyba nie było ograniczenia tylko do gier komputerowych )
Jeśli nie, to ja chciałbym ujrzeć w gram.pl/sklep następujące tytuły :
1. Assassin''s Creed ( no. 1 roku i.m.o )
2. Halo 3 ( fajnie by było )
3. Crysis ( będzie miło ;] )

Wiem, że to może wydawać się nierealne, ale nie ma rzeczy niemożliwych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zależy na jednym tytule - mianowicie na Desperados 2. Atari i CDP znowu się "lubią", więc może warto pomyśleć o tej grze w Fajnej Cenie czy inne Platynowej Kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, żeby wydawali kolejne części hitmana, kto czytał artykuły w gazecie między misjami ten wie o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah... polonizjacja Hitman BM jest dobra. To wina naszego języka, że jest taki... hm... dziwny.
Co do tego żeby CDP wydawało Hitmana... nie! Tylko nie to! Wtedy to ja bym chyba nie kupił żadnej częśći :D
Najlepiej było wtedy jak Play IT wydawało HC 47 i H 2 SA (ładne pudełka), choć Cenega też dba o Hitmana jak może :P

Ja bym chciał, żeby CDP wydało Micro Machines V4 w jakiejś tańszej serii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to wszystko jedno kto wydaje gry, aby były tylko schludnie, ładnie wydane, oraz profesjonalnie spolszczone i w dobrej cenię... Dystrybutorzy! Róbcie wszystko aby te warunki, które podałem były zachowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz kiedys pisalem chyba ale zrobie to jeszcze raz...
Chodzi o gre Crime Life - Gang Wars, wiem ze CDP wydalo ja na PS2 ale na PC nie...
Gra jest bardzo dobra, cos w stylu GTA, zrobilo ja Konami... nizej link, zobaczcie jak wyglada na PS2:
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=4739
Ja sam mam ja z niemiec (ja ja nein:P) i zle mi sie gra z taka wersja bo z niemieckiego prawie nic nie rozumie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A fajnie by było zobaczyć na półce Advent Rising :P Kurdę, nikt tego w Polsce nie wydał, a przecież to dobra gra ze znakomitą fabułą (niestety pociętą, a następne części gry raczej nie wyjdą, bo kiepsko gra się sprzedawała). Zresztą odpowiada za fabułę sam Orson Scott Card! Bardzo fajne TPP/akcja w science fiction, może ktoś pójdzie po rozum do głowy i wyda tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie dobrze, że gry nie wydali. Gra jest słaba, nudna, i głupia niczym but Forresta Gumpa :P
Pozatym muzyka o gangsta po niemiecku... coś tu jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować