Zaloguj się, aby obserwować  
Darco626

Jakie gry chcielibyście aby wydałoCDProjekt

192 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2006 o 16:28, MARCOS napisał:

A ja bym chcial zobaczyć w planie wydawniczym CD Projekt następujace gry:
-FlatOut 2 (musi być gdyż pewien pracownik CDP napisał że ukaze się w Fajnej Cenie, więc powina
jeszcze w tym roku), -oczywiscie za kraksy, grafike i samochody (tuning!!),
-Micro Machines V4 (piszą w Click! i CD-Action że będzie wydana przez CDP, albo za 39,90zl
wg danych Click! oraz 49,90 czego nie chemy CD-A) - za klimat, za resoraki i wlaściwie...nie
wiem za co:D
-Colin McRae rally dirt (musi być bo jak nie to klątwe nałoże na CDP he.. biorąc pod uwagę
historie serii w Polsce napewno się ukaze pod znakiem tego dystrybutora PL) - za rajdy, grafike,
model fizyczny / model jazdy oczywiście za nazwę...
-ToCa race driver (nie wiem czy sie ukaze ale raczej tak z powodu sukcesów tej serii, jeżeli
ędzie edzie u CDP) - za model zniszczeń, model / silnik fizyczny, grafike oraz fabułę która
w 3 części byla gorsza niż w brazylijskim romansie,
-NFS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nic dodać he, he, he , he....:D ja to mam bujną wyobraźnię,



NFS to gra Electronic Arts, a wszystkie ich gry są u nas wydawane przez EA Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natural Selection to mod do HL1 ale juz unkownworlds rozpocznie (moze juz rozpoczol bo nie jestem zabardzo poinofmowany) prace nad NS2 ktory wyjdzie juz jako mod ale w wersji pudelkowej. Mod cieszy sie duzo popularnoscia wsrod polakow. Gralem przez pewien czas w to ale juz nie moge :P z pewnych przyczyn :p Licze ze dystrybutorem w polsce bedzie CDP.
Tutaj linki:
http://www.unknownworlds.com/ns/ -
http://natural-selection.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja bym chcial zobaczyc Disciplesa III w pelni spolszczonego, Fable 2 (moga byc napisy) i slowackiego cRPG''a Elveon w pelni spolszczonego, a nie tylko napisy i narazie nic wiecej nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 12:47, speedraid napisał:

> WSZYSTKIE!!!!
> A tak na seri to serio wszystkie.
Fanie by było ale nierealne!

Taa,po czym zrobiłaby sie nam firma monopolowa, tak jak Microsoft, która dyktowała by astronomiczne ceny za gry.Wtedy byś dopiero jęczał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:44, Quatre napisał:

NFS to gra Electronic Arts, a wszystkie ich gry są u nas wydawane przez EA Polska


Wiedziałem, że padnie takie zdanie, a nawet chciałem napisać abyście tak nie pisali. Podam ci kilka powodów dlaczego sie mylisz i niepotrzebnie poprawiasz:
1. Temat brzmi ''''Jakie gry chcielibyście aby wydałoCDProjekt''''m, a nie ''''Jakie gry mogą być wydane przez CDP''''. Nie jarzysz?? To ci specjalnie wytłumacze: Tutaj w temacie piszemy o grach jakie byśmy chcieli zobaczyc pod znakiem CD Projekt. Piszesz co chcesz, przecież wszyscy pisza nierealne, ale pisza co chcą (mozna powiedzieć: marzenie). Wymieniane są tu gry typu...
-Cysis
-Warhammer Mark of Chaos
..ale to niemozliwe (chyba że CDP się wkurzy i zrobi apel, postawi EA 2mld i z glowy he, he..) !!!!

2. Wyraźnie napisalem ''''-NFS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nic dodać he, he, he , he....:D ja to mam bujną wyobraźnię''''. Nie znasz formy żartobliwej oraz marzeń? Troche dziwne:D

3. Przemyśl sprawę i przeczytaj dokładnie zamiast robic wszystko na pierwsze jajko. Ni rozumiesz? Widzisz jajko, bierzesz do rąk ale w ogole się mu nie przyjrzałeś i od razu rzuciłe na ziemie, po czym się rozbilo a całą sytuację masz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trylogię Splinter Cell
trylogię Prince of Persia
Twierdzę 1 i 2 z dodatkami
S.T.A.L.K.E.R.
Duke Nukem Forever xD
Silent Hill 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 18:57, Mac Cry napisał:

> Silent Hill 2

CDP wydaje wszystkie Silent Hille na PC, w tym także dwójkę :)


Wydaje dwójkę na PC ? Nie ma jej w katalogu. W sprzedaży jest tylko czwórka. I jak się niedawno dowiedziałem, nie będzie dwójki w żadnej reedycji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 18:54, lukmistrz napisał:

trylogię Splinter Cell

Wydaje Cenega

Dnia 08.09.2006 o 18:54, lukmistrz napisał:

trylogię Prince of Persia

Wydaje Cenega

Dnia 08.09.2006 o 18:54, lukmistrz napisał:

Twierdzę 1 i 2 z dodatkami

Wydaje Cenega :/

Dnia 08.09.2006 o 18:54, lukmistrz napisał:

S.T.A.L.K.E.R.

Tutaj albo Cenega albo CDP stawiam jednak na Cenegę bo wydała Mafię

Dnia 08.09.2006 o 18:54, lukmistrz napisał:

Duke Nukem Forever xD

Cenega ma umowę z 3D Realms :P

Dnia 08.09.2006 o 18:54, lukmistrz napisał:

Silent Hill 2

JUż wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 19:04, Dark SMG napisał:

> trylogię Splinter Cell
Wydaje Cenega
> trylogię Prince of Persia
Wydaje Cenega
> Twierdzę 1 i 2 z dodatkami
Wydaje Cenega :/
> S.T.A.L.K.E.R.
Tutaj albo Cenega albo CDP stawiam jednak na Cenegę bo wydała Mafię
> Duke Nukem Forever xD
Cenega ma umowę z 3D Realms :P


Nie musisz mi tego pisać, że te gry niestet wydaje Cenega, nie jestem nieprzytomny, wiem o tym. To są gry, które chętniej widziałbym w planie wydawniczym CDP.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby CDP znowu zaczęło wydawać przygodówki. Po bankructwie ś.p. Cryo firma zrezygnowała z tego jakże zasłużonego, acz niedocenianego gatunku.
Moje propozycje:
Overclocked
Undercover - Operation Wintersun
A Vampyre Story (gra Billa Tillera - muszę ją mieć)
Al Emmo and the Lost Dutchman''s Mine
Gray Matter (gra Jane Jensen - to nie może się nie udać)
Sam & Max Episode 1: Culture Shock
seria Rhem
seria Aura

Mam kontynuować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby wydali jakąś serię typu gry wiecznie żywe z polskimi wersjami starych hitów typu:
-System Shock 2
-Quake 1
-Piereszy Unreal wraz z dodatkiem Return to Na Pali
-Revenant
-Aliens vs Predator 1 i 2
Z resztą kto gra nie od wczoraj wie o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty jakiś nadpobudliwy jesteś? :P Ja tylko napisałem,że gry EA wydaje u nas EA, koniec kropka. A Ty od razu na mnie najeżdżasz. To skoroto są takie marzenia tylko, to od razu napisz może, że chciałbyś, aby CDP wydawałą wszystkie gry w Polsce - zdrowy monopol nikomu jeszcze nie zaszkodził, prawda? :P Ja raczej uważam, że w tym temacie powinno się pisać o grach realnie możliwych do wydania przez CDP, czyli takich, które nie mają jeszcze dystrybutora w Polsce, a bardzo obiecująco się zapowiadają. A takich gier jest sporo wbrew pozorom. Bo pisanie, jakby to było pięknie, gbydy ... nie ma większego sensu, bo gdyby np. politycy w Polsce byli uczciwi, to Wałęsa by pewnie zrobił u nas tą drugą Japonię ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować