Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda rozgrywka w Dungeon Siege III

27 postów w tym temacie

Ja się wstrzymam z oceną do premiery, klimat jedynki był specyficzny ze względu na niesamowitą muzykę i wspaniale przedstawiony świat + muzyka Jeremiego Soule''a. To co widze na gameplayach nie przypomina mi za bardzo DSów, ale nie znaczy to, że inne znaczy gorsze. Czekam na demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dungeon Siege mnie swego czasu wręcz oczarował. Po przejściu gry okazało się że zrobiłem ok 1000 screenów, dlatego że gra jak na ówczesne czasy miała pięknie przedstawiony świat. Do tego świetna muzyka i setting (stwory z wyrzutniami granatów i miotaczami ognia w tunelach pod bagnami :P), zobaczymy jak będzie z DS3, bo wiążę z tym tytułem spore nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Stingerji
być może Cię zniechęcę do gry ale w tej części sterujemy tylko jedną postacią. w co-opie gramy we 4. być może będzie jeszcze jakiś "muł noszący", ale to niepotwierdzone info. mimo wszystko gra będzie rywalizować z DIII oprawą audio-video oraz samym gameplayem, który został wyznaczony na 15-20h. w grze nie będzie romansowania znanego z DA (całe szczęście). o czymś zapomniałem? chętnie odpowiem na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyglada tragicznie... calosc poszla w strone konsolowej sieczki z duza porcja zrecznosciowki. Nijak sie to ma do DS1 i DS2. I te tandetne kuleczki wypuszczane przez jednoski ktorych musimy unikac... Gas Powered Games wroccie :/ Obsidian to niby studio z duzym potencialem, ale gameplay sknocili w calosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to zachęcająco. Coraz bardziej prawdopodobne jest to, że mój budżet na tego typu gry w całości i na kilka lat pokryje Diablo III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w grze będziemy sterować jedną postacią. w co-opie będzie do 4 graczy. nie uświadczymy żadnych romansów (znanych m.in. z DA - całe szczęście), system dialogów uległ zmianie moim zdaniem na gorszy. wolałem te tabelki z drugiej części, nie przeszkadzało mi to zbyt w grze (nie było tak zajmujące), a teraz rozmowa będzie jak cutscenka... z grze być może będzie "muł noszący" jak w poprzednich częściach. nikt tego jeszcze nie potwierdził.
chyba tyle :P jeżeli o czymś zapomniałem to odpowiem na wszystkie pytania.

ps. nie oceniajcie gry o której nic nie wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować