Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Homefront zdecydowanie popularniejszy na Xboksie 360, kolejne serwery dostawione

10 postów w tym temacie

To super, będzie z kim grać na multi. Ja już niedługo kupię i swój egzemplarz :)

up --> Na youtube jest już pełno filmów. Mi się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem u kolegi w singiel i jest on tak absurdalnie ściśnięty, że to się w głowie nie mieści. Do tego co chwilę korytarz jest blokowany przez np. zastawienie jakąś skrzynką dziury, by iść dalej musimy poczekać aż nasz kompan ją przesunie. Do tego masa skryptów w którym dostajemy rakietą i budzimy się w kolejnej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie da się ukryć, że single jest... inny. Za to muli wymiata. To taki Frontlines, ale ulepszony i na mniejszą skalę, ale za to bardziej dynamiczny. Do czas Crysis 2 polecam. Potem to już tylko Crysis 2 będzie rządził :P No, do czasu Battlefield 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czwartku katuję multi (xbox 360) i powiem jedno jest lepsze niż te w BC 2. Więcej akcji, lepiej działający system obrażeń i jakoś ludzie bardziej kumają co to współpraca.

Co do recenzji ciekawi mnie czemu wszystkie są poświęcone w 95% kampanii? Przecież ta gra to multi i tylko multi. Jak patrzę na tych pseudo profesjonalnych recenzentów, którzy dają CoD rok w rok 9 (jestem pewien, że już mają zrobioną recenzję kolejnego CoDa z 9) to śmiać mi się chce. Jeden z serwisów na 7 minutowy filmik poświęcił multi tylko 1:05 minuty OMG.

Rozumiem, że w tej chwili łatwiej zagrać chwile na singlu i dać recenzję ale to jest pseudo recenzja. Jak wyjdzie BF 3 ciekawe ile będzie mówione o multi. Wejdźcie na youtube i zobaczcie jakie tam są recenzje tylko multi bo to się liczy.

THQ popełniło jeden błąd nie dało kasę w łapę jak inni dlatego takie są teksty "średniego zdaniem krytyków Homefronta".

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować