Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drugi numer magazynu gram.pl na tablety i e-readery!

9 postów w tym temacie

Już miałem się zapytać co oznacza ta ucięta delta na okładce, ale się w porę skapnąłem, że to "klikalny" obrazek. :P
280 razy to całkiem przyzwoity wynik. Sam jestem zaskoczony, bo generalnie jestem wielkim sceptykiem e-booków (klasyczne książki FTW!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

280 razy to dużo? Jak na portal Gram, który odwiedza tyle tysięcy osób? Gdyby tam dodano jedno zero, albo ze dwa, wtedy można mówić o sukcesie, ale 280 razy... Hmm.
Wydaje się mało, chociaż nie znam najlepiej sytuacji e-booków w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, przydała by się wersja w .pdf
Nawet na PC można byłoby sobie poczytać. A jak nie to jest wiele programów na tel. które odtwarzają .pdf :)

Pozdrawiam i liczę na wersję .pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 18:44, ZymDeQuad napisał:

A moglibyście dawać ten magazyn w formacie pdf? Wtedy na większości telefonów z Andkiem
można by poczytać, a tak to kicha :/

Przecież są darmowe readery na androida zarówno epub jak i mobi. Pdf moim zdaniem to zło, bo do samego tekstu i prostych obrazków to kicha straszna. Przy mobi i epubie tekst automatycznie przesuwa się przy zmianie wielkości liter. Spróbuj chociażby Kindle na Androida http://www.amazon.com/gp/feature.html/ref=red_lnd_shrt_url?ie=UTF8&docId=165849822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Zaitsevem - PDF to jeden z najgorszych formatow i to z wielu powodow. Jak na potrzeby tego, co publikuje gram.pl to EPUB jest doskonaly. Calosc czyta sie przyjemnie i sprawnia, a teraz na dodatek w koncu da sie to sciagnac bezposrednio na iPad''a :D
PDF moglby byc publikowany jako format pomocniczy dla tych, ktorzy nie moga latwo otworzyc pozostalych dwoch typow plikow.

Co do samej publikacji, to jak dla mnie inicjatywa jest swietna. Przyjemnie jest moc poczytac pelne teksty zebrane schludnie w jednej publikacji. Mam nadzieje, ze bedziecie kontynuowac publikowanie zbiorczych tekstow w takiej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować