Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ESRB opisuje i ocenia zawartość Alice: Madness Returns

10 postów w tym temacie

Normalnie nie przepadam za przygodówkami, ale Alicja-psychopatka biegająca z nożem całkiem mi się podoba. Klimat pewnie będzie niesamowity, jak ze snu szaleńca, dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No demko by się przydało... ;D

Akurat jeżeli chodzi o kwalifikację tej gry to innej spodziewać się nie można było. Ale i tak maluchy będą śmigać w nią jak leci... podobnie jak w pierwszą część grałem dostając pierwszy komputer... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 20:52, Muradin_07 napisał:

No demko by się przydało... ;D

Akurat jeżeli chodzi o kwalifikację tej gry to innej spodziewać się nie można było. Ale
i tak maluchy będą śmigać w nią jak leci... podobnie jak w pierwszą część grałem dostając
pierwszy komputer... ;D


Grałem w 1kę jak miałem 10 lat no i mam krzywo w garażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 21:31, MisioKGB napisał:

Grałem w 1kę jak miałem 10 lat no i mam krzywo w garażu :)


No jakoś ja też grałem... według wszystkich psychologów i psycholożek jestem obiektem, który za pomocą dużego noża kuchennego zabił wiele osób ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten news naprawdę sugeruje, że nie macie o czym pisać. Przecież w usa prawo jest surowsze i prawie każda gra dostaje tam kategorię mature.Taka klasyfikacja świadczy raczej o standardowym poziomie brutalności i że będzie bez ekstremy. To naprawdę nic szczególnego. Warta pisania newsa jest kategoria Adults Only.

Zresztą dobrze, że tak jest, bo podstawą tej gry jest psychodeliczny ale też bardzo stylowy, specyficzny klimat, więc brutalność jest tutaj konieczna ale tylko jako część pewnej koncepcji, ale nie jej serce. Ci co grali w 1 to wiedzą o co chodzi, ale tam, ze względu na ówczesną technologię klimat nie był tak dosadnie przedstawiony. Chociaż cholerne wrażenie ta gra robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować