Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz aktorski zwiastun Inversion!

12 postów w tym temacie

Gdybym nie zobaczył zwiastuna na gramie tylko na filmwebie pomyślałbym że to nowy film J.J Abramsa. Pomysł maja nawet ciekawy, zobaczymy co z tego wyjdzie, jeśli wyjdzie...kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupszego pomysłu nie widziałem ...

Również drobna pomyłka w tekście " na naszej planecie przestanie działać siła grawitacji" - na filmiku jest pokazane jak grawitacja nie działa tylko na jakieś zabawki - obok stojący ludzie nie lewitują - a biorąc pod uwagę nasze zachowania, to raczej ludzie pierwsi zaczęli by lewitować niż bezwładne przedmioty. No i to na końcu, to też nie jest pokaz braku siły grawitacji. Może jej co najwyżej odwrócenia, ale nie "nie działania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Festin - miałeś trudne dzieciństwo? Co ty próbujesz tutaj udowodnić? Chcesz udowadniać, że wizja ARTYSTYCZNA jest sprzeczna z twoim mniemaniem jak miało by to wyglądać? :) omfg powodzenia.

Ja osobiście lubię takie pomysły, czym więcej destrukcji i wrażeń tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 17:16, Silvari napisał:

Festin - miałeś trudne dzieciństwo? Co ty próbujesz tutaj udowodnić? Chcesz udowadniać,
że wizja ARTYSTYCZNA jest sprzeczna z twoim mniemaniem jak miało by to wyglądać? :) omfg
powodzenia.

Ja osobiście lubię takie pomysły, czym więcej destrukcji i wrażeń tym lepiej :)


Akurat Festin ma rację, wystarczyłaby konsultacja ze średnio rozgarniętym fizykiem by uniknąć takich kwiatków. Pomysł ciekawy jak najbardziej, ale wykonanie niestety kiepskie. Dlaczego ludzie nie lewitują, tudzież z oszałamiającą prędkością nie odlatują nagle w przestrzeń, podczas gdy rzekomo w tym samym czasie inne obiekty to robią? Nie mówiąc już o "zakorzenionych" przecież budynkach(wieżowce mają fundamenty wpuszczone kilkadziesiąt metrów w głąb ziemii i są zakotwiczone).
Filmik fajny, ale zawiera zbyt wiele błędów. No chyba, że jak wspomniał Festin działa tu coś innego niż "wyłączenie" grawitacji wtedy się odczepię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, tylko że kilkutonowe ciężarówki unoszą się w powietrzu, a ludzie wciąż idą po ziemi? No cóż. Mam tylko nadzieję, że gra będzie ciekawa, bo Timeshifta miło wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie bez sensu, ze na jedne obiekty dziala sila grawitacji, a na inne nie, ale nie wiem o co chodzi w grze i moze ma to jakies wytlumaczenie, zreszta jaki sens dyskutowania o realizmie w grze w ktorej przestaje dzialac grawitacja? :D

swoja droga nie jestem specjalista od fizyki, ale wydaje mi sie, ze jakby grawitacja przestala nagle dzialac na Ziemi to wg. mnie cala planeta by sie rozpadla, moze nie natychmiast, ale z czasem, poza tym atmosfera przestala by istniec wiec wszyscy by sie udusili, zreszta jakby kazdy atom przestal oddzialywac z innym grawitacyjnie to wszystko by sie rozpadlo, no wieceie tak jak kopnac piasek na plazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować