Zaloguj się, aby obserwować  
S1G

HOM&M5 -problem z demem

9 postów w tym temacie

sciągnołem, rozpakowałem, zainstalowałęm, i przy uruchamianiu na 1 ekranie siezatrzymuje. jest wprawdzie jakiś komunikat o błedzie, ale nie moge go przytoczyć bo ten ekran jest tak samolubny że nie da sie zasłonić (jedyny sposób na pozbycie sie go z 1 planu to zamknąc gre z paska zadań, ale wtedy komunikat o błedzie też sie zamyka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest juz temat o heroes 5 i błedach dem poradziłbym ci ściągnąć gre ze strony ftp://ftp.ubi.com/emea/homm5/demo/ mi działa bez zarzutu a i podaj swoje wymagania bo może masz za słabe aby odpalić gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 15:25, Phelela napisał:

Jest juz temat o heroes 5 i błedach dem poradziłbym ci ściągnąć gre ze strony ftp://ftp.ubi.com/emea/homm5/demo/
mi działa bez zarzutu a i podaj swoje wymagania bo może masz za słabe aby odpalić gre

stamtąd sciągałem. a sempron 2400+, 256mb ram i g-force 5200 raczej do strategii starczy. zresztą nawet zaczyna sie ładować, pare sekund jest klepsydra i wtedy wysakuje (a raczej wyskoczyłby gdyby nie samolubność ekranu z rycerzem i napisem heroes itd) komunikat o błedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i ściągnąć gre ze strony ftp://ftp.ubi.com/emea/homm5/demo/

Ja ściągnołem i mi działa w 40 % dobrze wchodze do gry klikam kampania 1 misja jaka jest dostepna daje start. Gra sie ładuje doszło do 100% włancza sie zaczrny ekran slychadz muzyke zachwile muzyka sie wyłancza i wyskakuje bład ze wystapił błąd z aplikacja zostani ona zamknieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 17:02, el-coyote napisał:

> 256mb ram
Nie dziw się, bo żeby sprawnie chodziło to potrzeba 512 ramu.



Ja mam 512 gf2 i celerona 1,5GHZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie 1.5 gHZ też zamało mi się ścina w niektórych momentach ale można pograc jak wam nie działa to poczekajcie na pełną wersje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, ze to już 0.9 :) A ten błąd wcale nie musi wynikac z niespelniania wymagań, czasami mialem takie cuda i z grami, ktorych wymagania spokojnie spełniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować