Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gram.pl - wymarzony poradnik do Wiedźmina

83 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2011 o 01:13, Phelela napisał:

Ogólnie mówiąc nieładnie troche zerżnąłeś z newsa . Większość pisze oczywiste oczywistości
nic od siebie . Ten sam schemat przejrzysty bla bla bla itp.


Ale nie wiem o co Ci chodzi. Wymieniłem w punktach co według mnie powinno być w idealnym poradniku. I piszesz że zerżnąłem trochę z newsa, ale nie wiem o jakie słowa Ci chodzi, i o jakiego newsa. Wzorowałem się na poradniku do Fable, Wiedźmina, z których korzystałem i dodałem własne sugestie. Jeśli zrobiłem coś źle, to wymień mi to, bo nie wiem o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 01:13, Phelela napisał:

Ogólnie mówiąc nieładnie troche zerżnąłeś z newsa . Większość pisze oczywiste oczywistości
nic od siebie . Ten sam schemat przejrzysty bla bla bla itp.


Największe wąty ma jak zwykle dzieciak który sam nic nie napisze, tylko od razu zabiera się za podsumowywanie innych. Powinni jakieś ograniczenia na tej stronie wprowadzić dla takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 10:04, Sandro napisał:

Poradnik wciskany w "ząbki" pudełka z grą, a prawdziwy, oficjalny tzw. Strategy Guide
to dwie różne rzeczy. Wbrew pozorom jest pole do popisu.

To nie zmienia faktu że to tylko poradnik. Ani troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 13:55, Bithda napisał:

Żeby to jeszcze bez błędów było...

Błędy w mojej pracy zostały już poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak mniemam jestem od ciebie starszy od X lat, wiec prosze cie bez takich tekstów okej :) Krytyke trzeba brać na klate zawsze a jak do tego nie dorosłeś to widocznie strona nie dla ciebie . EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować