Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted 3 ze zmiennym otoczeniem, Drake zwiedzi trochę świata

22 postów w tym temacie

Robert Sawicki

W najnowszym wydaniu Official PlayStation Magazine pojawiło się nieco informacji na temat kolejnej odsłony serii Uncharted. Będą nowe technologie, kilka miejsc do zwiedzania i, uwaga, śmiganie na motocyklu.

Przeczytaj cały tekst "Uncharted 3 ze zmiennym otoczeniem, Drake zwiedzi trochę świata" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie. Brakowało mi właśnie zmiennego otoczenia oraz nie niszczących się budynków. Także bardzo się cieszę że będzie ulepszona walka wręcz bo powiem szczerze że to najwięcej frajdy mi sprawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ku wielkiemu zdziwieniu milionów, nie będzie jedynym miejscem, po którym przyjdzie nam pobiegać" Chyba te miliony nie oglądały pierwszego gameplaya z U3 ani nie grały w U2 bo od tej części Drake podróżował po całym świecie. A skoro robił to w starszej części to w nowszej powinno to być oczywistością. News kompletnie pozbawiony sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż - problem w tym, że zdecydowaną większość gry, co do tej pory było pokazywane na trailerach, spędzimy na pustyni i nie było mowy o tym, że uda nam się wylecieć gdzieś poza kontynent, stąd całe to "zdziwienie". Większość przewidywała, że akcja rzeczywiście będzie rozgrywać się na sporym obszarze wspomnianej pustyni, na której Naughty Dog zwyczajnie miałby umieścić kilkanaście zróżnicowanych lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię po obudzeniu się tłumaczyć rzeczy inaczej, niż powinienem.

Masz absolutną rację - stąd właśnie "wielkie zdziwienie milionów", którego chyba spodziewało się Naughty Dog.
Po prostu zignoruj mój poprzedni post, muszę przestać pchać się z rana na fora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elżbiety I? Ojej to aż 500 lat. Mogli postarać się o coś bardziej antycznego. Ale w sumie fabuła na pewno będzie wymiatać, więc już nie narzekam :P
To chyba zdziwiły się miliony na kontach konkurencji, że ND robi tak wyrafinowaną 3cią część :D Oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać. Od niedawna mam PS3, ale zdążyłem już przejść Uncharted 2 i uważam że to jest genialna gra, póki trójka będzie na podobnym poziomie to będzie murowany hicior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam jeden gracz, toż to mało istotne kilkanaście godzin kampanii jedynie. Okej, z zarąbistą wciągającą opowieścią - zgoda - ale tu chodzi o multi! Niechże ekipa ND naprawi wszelkie niedoskonałości gry wieloosobowej z U2 i od pierwszego poziomu zacznie się dłuugie wymiatanie na serwach przez parę miesięcy, z krótką przerwą na Mass Effect 3. Już sobie ostrzę ząbki zawczasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widziałem wad w multi - moim zdaniem, to najfajniejsze multi w jakie grałem - może dla tego, że nie ma podziału na wyjadaczy i noobów i dobry wynik da się osiągać już od pierwszej rozgrywki - jest idealnie wyważona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 14:10, Kreek napisał:

Pustynia pustynią, ale mam nadzieję, że miejscówki będą zróżnicowane tak jak w "dwójce".

O tym właśnie ten artykuł prawi :D O tym, że nie będziemy tylko "zwiedzać" pustyń ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować