Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świąteczna obniżka cen!

44 postów w tym temacie

DAMN - CDP, przynajmniej wy troche myślcie !!!!!!!!!

"Powoli zbliża się okres świąteczny i gorączka gwiazdkowych zakupów."

Przecieżto są śmiech uwarte określenia to mieszczańskiej kołtunerii, która nic nie robi tylko czeka na "gorące promocje i gratisy". 2 miesiące do świąt i juz nam chcą robić "gorączkę", która właściwie przypada na grudzień :].

Warto też przemyleć jak sami spaczamy wartości tradycji przyozdabiając każdy produkt naklejką z choinką i bombkami oraz UDAWANYM MIKOŁJAEM - czyż kiedyś nie był to biskup z pastorałem :], czyż nazwa świety nie wskazuje na oczywiste miejsce jego "zamieszkania :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jasió, zapewne juz za kilka dni bedziemy ogladac w sklepach swiateczne wystawy, jak to niestety zawsze bywa, tylko nie mam pojecia jaki jest cel tego tak wczesnego "reklamowania" swiat
a co do gier objetych promocja to nie ma nic dla mnie, ewentualnie Warhammer i moze Wormsy, ale najprawdopodobniej na swieta to bede w WoW trzaskal, duzo wolnego czasu i nie bedzie mi zal tej kasy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ wy marudzicie. A to za drogo, a to za szybko, a to za tanio :]. Według mnie to świetny prezent pod choinkę od CDP. A że szybko to jeszcze lepiej. Swoją drogą to jeszcze ze 3 miechy i to wszystko pojawi się w NXK zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, a ja uważałem, że to przegięcie jak rok temu w listopadzie widziałem reklamę "świątecznej" Coca-Coli... Z jednej strony fajnie, że obniżacie ceny, ale to trochę przesada wprowadzać taką promocję 2 miesiące przed Świętami. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale żadna pozycja mnie nie zainteresuje - oczekiwałem jakiegoś FPS a skończyło się na Full Spectrum Warriors :x Już lepiej sobie kupić Close COmbat First to fight - lepsze od Full spectruma i w cenie atrakcyjniejszej 30 złotych u konkurencyjnej Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 17:34, -Elk- napisał:

E.... nie za wcześnie? Żeby to chociaż było w połowie listopada, ale tu jest połowa pażdziernika! Luidze opanujcie się!


Jak juz mówiłem, niektórym nigdy nie dogodzi. ;-)
Promocja fajna, zamierzam skorzystać przy najbliższej okazji. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować