Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz pierwsze 10 minut gameplayu Wiedźmina 2! Od 18 lat i uwaga na spoilery

89 postów w tym temacie

Walka imo słaba, bo i gracz niespecjalny, to co tu oglądać - zamiast wyprowadzać płynne ciosy próbował ich jakoś ponaczynać ze znaku i zaklikać na śmierć, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azazell zapowiedzieli, że jeśli ktoś nie grał w Jedynkę
to będzie mógł na początku gry dokonać głównych wyborów.
Tak, że nic straconego, zagrasz w Dwójkę spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 16:54, Azazell napisał:

Czy będzie można w 2 grać bez znajomości 1?


No jasne. Ale polecam sięgnąć po edycję rozszerzoną - będziesz miał dużo więcej frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra która powinna się skupić w dużym stopniu na walce wygląda jak... i właśnie czy ktoś potrafi powiedzieć czy to kwestia gracza czy gra wiedźminem ma tak działać, jak by postać nie obierała targetu tylko w koło starała się kosić niczym nasi dziadkowie kosa trawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to komu oni daja te gry do testu, ten kto to nagral nie potrafi grac, nie wiem, może tej grze nie ma bloku? Dlaczego wiedzmin biega jak szalony wkolo przeciwników? Ja chciałbym zobaczyć jakiś prawdziwy gameplay, nagrany przez kogoś kto wie jak się z grami obchodzić.
Wie ktos moze czy bedzie poziom trudnosci w grze do wyboru? Mam taka nadzieje bo w tym gameplayu troche za latwo to idzie.
Wydaje mi sie, ze wybrali nastawiony na zręczność styl walki specjalnie dla konsol, mi się to strasznie nie podoba. Ile bym dal żeby przestali robić takie gry na konsole, Mario gry platformowe - taki powinni obrać kierunek.
Co do walki to wolal bym cos à la Wiedzmin1 z tym ze wiadomo - ulepszone i do tego taka plynnosc ruchów jak w Assassin''s Creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 17:40, Davide napisał:

Gra która powinna się skupić w dużym stopniu na walce wygląda jak...


Ta gra nigdy nie miała się opierać na walce, tylko na fabule. To nie jest slasher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 17:00, czaczi87 napisał:

(z resztą kompatybilność z controllerem x360 została oficjalnie potwierdzona)


Wiesz, kompatybilność z padem od X360 nic nie znaczy. Znam parę PCtowych gier, które go obługiwały a nie pojawiły się na konsolach - np. pierwszy Crysis czy Dawn Of War 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 17:50, Isildur napisał:

Szkoda, że zawiera spoilery, chętnie bym obejrzał, ale nie chcę sobie później psuć zabawy...


Połowa gameplaya to walka, początek to akcja w więzieniu jednakże troszkę inna niż w "Prison Break", jednak strasznych spoilerów nie ma, może nie zauważyłem ich, bo mniej zwracałem uwagi na treść dialogów, a więcej na bohaterów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2:23 - Ha ha ha xD Geralt umie się przywitać xD Gra IMO wygląda ciekawie i dynamiczniej niż jedynka - głównie mówię o systemie walki. Chyba będzie dobrze !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko wszystko ładnie wygląda, pewnie będzie czuć ten klimat, ale...no właśnie. Podczas walki Wieśka z wrogami, oni ciągle wypowiadają tą samą kwestię, czyli "kill the Witcher". Panowie z CDP R, zróbcie coś z tym, urozmaićcie wypowiedzi przeciwników o inne kwestie wypowiadane przez wrogów, bo słysząc to samo co jakiś czas, psuje to klimat, tak jakby komp się zawiesił i co chwila tą samą wypowiedz powtarzał. Do tego moglibyście jakieś odzywki Geralta podczas walki dodać, bo tak jakoś sztywno walka wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 18:21, Obi-Wan napisał:

Do tego moglibyście jakieś odzywki Geralta podczas walki dodać, bo tak jakoś sztywno walka wygląda.

Marzeniem spełnionym byłyby teksty rzucane w walce w Fallout (choć tam oczywiście były tylko w formie tekstowej). Takie teksty jak np.: "Ciebie będzie bardzo bolało, a mnie wcale" wywoływały banany na moje twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 18:34, Abi_Dalzim napisał:

> Do tego moglibyście jakieś odzywki Geralta podczas walki dodać, bo tak jakoś sztywno
walka wygląda.
Marzeniem spełnionym byłyby teksty rzucane w walce w Fallout (choć tam oczywiście były
tylko w formie tekstowej). Takie teksty jak np.: "Ciebie będzie bardzo bolało, a mnie
wcale" wywoływały banany na moje twarzy :)


Tylko że Geralt to Wiedźmin a nie jakiś młody zawadiaka który komentuje każde udane pchnięcie
takie coś mi tu za bardzo nie pasuje,Wiedźmin nie musi się niczym i przed nikim popisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 16:07, pawelck91 napisał:

Ludzie po co psujecie zabawę ? Kto chce to na pewno znajdzie ten filmik w necie, a tak
to nie wiem po co to zamieszczacie ?


Bo sa tez tacy uzytkownicy co chca obejrzec sobie taki flimik. Kto chce to sobie obejrzy, a kto nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiedźmin, który macha mieczem jak cepem, atakuje zwykłymi ciosami leżących, styl gry polegający na traf i uciekaj.... i jaki początek gdzie wiedzmin nie zna kombosów i w ogóle jest słaby? i król go wysyła na misję? samego? nie umiejącego walczyć? xD to chyba jakiś mega inteligentny król czy coś xD

No i w sumie żaden to spojler...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 19:01, varamir napisał:

wiedźmin, który macha mieczem jak cepem, atakuje zwykłymi ciosami leżących, styl gry polegający na traf i uciekaj....

Osobiście zrzuciłbym to na karb gracza, który po prostu nagrał pierwsze 10 minut - najzupełniej grać nie umiał.

>król go wysyła na misję? samego? nie umiejącego walczyć? xD to chyba
jakiś mega inteligentny król czy coś xD
Eej, to Foltest Temerski, najfajniejszy król po tej stronie Gór Sinych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilerów tam za wiele nie ma - to znaczy jeśli ktoś uważnie śledził informacje dotyczące ogólnego zarysu fabuły z jaką zetkniemy się w pierwszych minutach gry to nic zaskakującego lub nadzwyczajnie ''spoilerowego'' tam nie znajdzie. Można po prostu zobaczyć jak wygląda to o czym już słyszeliśmy/czytaliśmy.

Bardziej martwi walka - ale tu raczej winię specyficzne podejście demonstratora, który beznadziejnie ustawia Geralta wobec przeciwników, wolno reaguje na to co się dzieje na ekranie etc. Z drugiej strony wygląda to dość statycznie... nie żeby było to dla mnie nadzwyczajnie istotne, grę zamierzam poznawać dla fabuły, nie siekaniny.

No i dialogi. Bardzo przeraziło mnie to, że nie wybieramy całych i pełnych wypowiedzi Geralta, a jedynie ''zapowiedzi'' tego co powie. Podchwycenie prymitywnego i ogłupiającego modelu BioWare to słaby pomysł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować