Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Anno 2070 - wrażenia z prezentacji gry

10 postów w tym temacie

gram.pl

Seria Anno nie należy może do najpopularniejszych marek, ale ma swoją rzeszę wielbicieli i zalicza się do produkcji ambitnych, wymagających myślenia. Konwencja historyczna jednak krępowała już nieco twórców, więc tym razem nie będzie historii, a niedaleka przyszłość, przyszłość Anno 2070.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Anno 2070 - zapowiedź po prezentacji gry" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również myślę, że to może być pierwsza gra z serii, której zakup mogę wziąć pod uwagę. Może wreszcie jakiś godny następca SimCity 4. Obawiam się tylko, że jak zobaczę wymagania sprzętowe (którymi Ubisoft lubi szokować), to mój zapał opadnie i pozostanie powrót do SimCity 4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wiele się nie zmieni. Jestem ciekaw czy będzie możliwa gra przez internet :D. Osobiście to cieszę się z premiery Anno (ja chcę już mieć date wydania), ponieważ wychowałem się na tej serii. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika rzeczywiście dość... świetlista. No ale w tych grach i tak nie o grafikę chodzi, a na to jeszcze daje się patrzeć. Oby tylko mechanika i system tworzenia swojej własnej cywilizacji przyszłości nie zawiódł, a już będzie dobrze. Miło widzieć, że na rynku gier simo-podobnych w starym stylu (czyli nie Simsów) jednak coś się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować