Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V na obrzeżach Los Angeles? Policjant głównym bohaterem? Premiera już w styczniu 2012?

72 postów w tym temacie

Kochamy ploteczki co?

Już się nie mogę doczekać E3. Co prawda i tak 90% tych rewelacji co zapowiada prasa/internet to wyssane z palca z bzdury, ale może chociaż z tych 10% znajdzie się coś dla mnie:)

Prawdę mówiąc wizja ze skorumpowanym glinom jest dość ciekawa, ale zbyt podobna do L.A. Noire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie fabularnie i klimatycznie będzie super, jak zwykle. Gorzej z gameplayem, który od GTA3 wygląda tak samo i już dawno mnie znudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi to nieprawdopodobnie wygląda(kto by ścigał głównego bohatera?), ale gdyby okazało się to prawdą to nie miałbym nic przeciwko. Właśnie w GTA IV podobał mi się klimat, ale "czwórka" była niestety za mało rozbudowana. Brakowało mi w niej możliwości San Andreas - kupowania domów, licencji, masy zadań pobocznych, statystyk postaci(np. umięśnienie), tony broni i...czarnych gangów ;)
Jeżeli połączyć ogrom możliwości SA oraz wybory moralne i klimat czwórki to mamy murowany hit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wygląda jednak na bzdury... albo szykuje się rewolucja w świecie GTA - nie można tego wykluczyć. Obrzeża LA, hmm - brzmi nawet fajnie, ale jednak jakieś rozbudowane centrum miasta też mogło by być. Po za tym wcielenie się w policjanta nie było by złe. Miało by się dostęp do wielu funkcji, które nie były dostępne we wcześniejszych częściach. Ktoś napisał, że jakby wtedy wyglądały pościgi? Przecież można odwalać czarną robotę jako policjant pod przykrywką co nie oznaczałoby, że nie możemy wpaść, zostać złapanym i wsadzonym do pi*rdla :D. Ale jak dla mnie to jakieś brednie. Szczerze wolę normalne GTA w LA rozbudowane jak SA i byłby git choć takie jak opisane w temacie nie było by najgorsze. No i gdyby wyszło w styczniu przyszłego roku... Zdążyło by się zagrać przed końcem świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow. Ja już za czasów SA chciałem, żeby zrobili grę w stylu GTA w której będzie się tym dobrym, a tutaj się okazuje, że jest szansa, że GTA V to umożliwi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 16:48, Jammin69 napisał:

Ciekawe jakie będą wymagania.


Mnie to nie interesuje,mam konsole xD.A co do gry to jak każda część GTA będzie wymiatać pod każdym względem, choćby nawet po 12 "paczach''!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Z kolei FintoLeaks.com ujawnia konkretne informacje na temat "piątki"."
autor newsa byl na tej stronie, chyba tylko jemu sie udalo na nia dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 10:14, Hulk131 napisał:

Ale jak to? W GTA być policjantem ???!!! Przecież to kompletnie poroniony pomysł. Sam
tytuł gry temu przeczy :/

Buahahahahaha Ale jesteś troszkę ograniczony wyobraźnią -.-. Moze ten początkujący policjant wpadł w jakieś śmieszne intrygi i zaczyna się staczać? Może rodzinę ktoś mu porwał? :D Kto wie.

Ogółem chyba fake info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"GTA V da nam poczucie realizmu" - tzn auta będzie się prowadzić tak samo beznadziejnie jak w GTA IV, a walka będzie polegała na chowaniu się co chwila za murkami itd? Świeeeetnie....

"Podobne wybory moralne, jak w Red Dead Redemption. " czyli żaden sensowny wybór?
Ściągnij kotka z drzewa lub spal go miotaczem ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam gierkę True Crime streets of LA. Było się policjantem w LA, można było być złym lub dobrym gliną, (strzelać do ludzi lub ich obezwładniać, zatrzymując ściganego bandziora w samochodzie można było strzelić w opony (dobry glina) lub w zbiornik paliwa (zły glina), można było przeszukiwać ludzi na ulicach (czasami mieli przy sobie narkotyki), w końcu były szkoły policyjne (dostęp do nowych giwer i trików z wykorzystaniem pistoletów, lub nowych trików podczas jazdy - jazda na dwu kołach, obroty w miejscu o 180* jadąc do przodu, do tyłu, czy unieszkodliwienie pojazdów wjeżdżając w jego tylną krawędź . no i dużo innych fajnych rzeczy , których nie było w grach tego typu. Oczywiście wszystko to sandbox. Bardzo lubiłem tą giere chociaż nie zrobiła wielkiej kariery, a jak widzę i nie zapadła w pamięć graczą, skoro nikt tu o niej nie wspomina.
Ach i miała świetny soundtrack...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować