Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

King’s Bounty: Game of The Year Edition - wrażenia z prezentacji

15 postów w tym temacie

gram.pl

Niedawno mieliśmy okazję przetestować jedną z przygód, jakie znajdą się w pakiecie King’s Bounty: Game of The Year Edition i poznać szczegóły dotyczące reszty zawartości tej edycji. Przy jednej z przygód pracuje nawet znana pisarka, Maja Lidia Kossakowska...

Przeczytaj cały tekst "King’s Bounty: Game of The Year Edition - wrażenia z prezentacji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie King''s Bounty skończyło się na podstawce, Wojownicza Księżniczka była nową grą na tym silniku i w tym uniwersum.

Obie były świetnie.

Podziękował, nic więcej mi nie wtykajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile Legenda i Wojowniczka Księżniczka były super, o tyle już Nowych Światów nawet nie skończyłem. Miło, że zdecydowano się nie tylko na wydanie zbiorczej edycji, ale także na wrzucenie tam dodatkowej zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

King`s Bounty kupiłem w Edycji Kolekcjonerskiej. Swobodnie w tę grę mogłem zagrać dopiero jak się pojawiła w pełnej wersji w CDA, bo wersja premierowa miala takie zabezpieczenia, ktore bronilo przed uruchomieniem gry legalnego nabywce. Wojowniczej Ksiezniczki i dodatkow zatem juz nie kupowalem. Przyznac musze, ze po zagraniu w wersje CDA gra mi sie podobala, ale GOTY nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną możliwością jak tak dalej pójdzie z zabezpieczeniami wszelkiej maści gier na PC, będzie całkowita zamiana sprzętu do grania z PC na Konsolę, sam nie doświadczyłem problemów z KB, ba nawet teraz nie jestem świadom jakie zabezpieczenia ta gra posiada, może po prostu w tej sytuacji lepiej być nieświadomym i być szczęśliwym, w KB pograłem dużo, wciągnęła mnie gierka jak porządny odkurzacz, WK - pograłem troszkę tylko, za dużo mam na chwilę obecną gier które tylko leżą i nic z nimi nie robię, dla mnie doba powinna mieć conajmniej 48 godzin wtedy może bym zdążył przejść do końca na przykład takiego Wiedźmina, albo ruszyć troszkę bardziej inne gry.

Gdybym patrzył na zabezpieczenia tych moich wszystkich gier posiadał bym ledwie 1/3 wszystkich tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kpij Wojman, bo SecuROM z KB zwyczajnie jadł płytkę przed faktem odpalenia gry, OKAZJONALNIE zdarzały się wyrzuty do dosu lub niemożność gry przed wirtualne napędy.

A WK już securomu nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 08:31, Ostrowiak napisał:

Nie kpij Wojman, bo SecuROM z KB zwyczajnie jadł płytkę przed faktem odpalenia gry, OKAZJONALNIE
zdarzały się wyrzuty do dosu lub niemożność gry przed wirtualne napędy.

A WK już securomu nie miała.

SecuROM to mieli Angole, u nas był niesławny starforce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 08:31, Ostrowiak napisał:

A WK już securomu nie miała.

Nie wiem co miała, wiem że mi napsuła sporo krwi, mimo, że oryginalna płytka cały czas siedziała w napędzie, a wszelkie emulatory odinstalowałem. Dopiero gdzieś na jakimś forum natknąłem się na rozwiązanie, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2011 o 02:25, Wojman napisał:

King`s Bounty kupiłem w Edycji Kolekcjonerskiej. Swobodnie w tę grę mogłem zagrać dopiero
jak się pojawiła w pełnej wersji w CDA, bo wersja premierowa miala takie zabezpieczenia,
ktore bronilo przed uruchomieniem gry legalnego nabywce.


Wojman jesli masz dwa napędy fizyczne to wtedy zabezpieczenie myśało, że emulujesz i po namolnym klikaniu wreszcie gra opalała. Naprawił to patch 1.6.5 (1.7) Na początku tez miałem z tym problem. Za to już w Księżniczce tego kłopotu nie zauważyłem. Crossworldsów nie kupowałem już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam akurat tą wersje z Muve.pl za darmo (Ścieżki przeznaczenia) i mam drastyczny problem. Nie mogę rozpocząć zadnej innej kampanii prócz tej z Jeziorem. Ciągle wyskakuje informacja bym zrestartował grę ale to nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować