Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Might & Magic: Clash of Heroes - recenzja

17 postów w tym temacie

Ja chcę to na PC!! Grałem w demko na Xboxie 360 i powala grywalnością. Ale przydałoby się pograć w to np na lapku gdzieś w podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,a ja bym tak chciał by 3DO jeszcze istniało : (. Nowe gierki ze świata M&M to jakiś żart. Wróćcie panowie łaskawie do Erathii. Poza tym M&M to nie tylko "Herosi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komuś się chyba coś pogięło. Raz, że wcale nie już taka najnowsza, dwa, że z serii "Might and Magic". Przecież Ubi od dłuższego czasu naciska na fakt, że pierw liczy się uniwersum, dopiero później co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo z psn i nie przypadło mi do gustu. Niby ukończyłem, ale od razu delete i wyrzucenie z pamięci. Jak dla mnie nudne, statyczne walki w formie bardzo prostej gry logicznej typu uzbieraj trzy jednostki tego samego typu w pionie żeby zaatakować, a trzy w poziomie, żeby bronić. Żeby jeszcze chociaż można było chodzić po planszach gdzie się chce, a nie tylko jakichś kółkach. Nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z młodym rocky 88 ta gra to odpowiednik logicznych gierek , które winny być po 1$.
Pograem w demo PSN i odrazu mi się przypomniały gry z czasów commodore- amiga, tylko, że wowczas sprzęt ograniczał możliwości gier i było to ok, na dzisiejsze czasy to raczej nieporozumienie.
W tej cenie to zwykły skok na kasę w oczekiwaniu na frajerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować