Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Mythos - Hack`n`slash MMORPG - Historia i rasy

17 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2011 o 18:12, j3acus napisał:

nie wstydzicie się takiej tragicznej gry opisywać?

Tydzień z jest sponsorowany :D (ale na 100% nie jestem), i to że komuś się ta gra nie podoba, nie znaczy wcale że musi być tragiczna :) ,jest wiele gier gdzie tylko specyficzne osoby, bądź grupy grają albo nawet znają, bądź słyszą o danych tytułach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest tragiczna, wręcz przeciwnie, ale jak dla mnie za mało w niej różnic do tego, co było grywalne kilka ładnych lat temu (jak jeszcze grę tworzyło Flagship Studios).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem dzisiaj, zainstalowalem, i po 5 minutach odinstalowalem. A to ze jest za darmo to mnie akurat nie dziwi. SLABE to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się ta gra podoba i to bardzo. Wciągnęła mnie doszczętnie już pomijając fakt że jest po polsku (tak, tak - również mam nadzieję że nie będzie z tego drugi metin, ale cóż - zawsze można odpalić mimo to na angielskich serwerach i to bez potrzeby pobierania innej wersji clienta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrzuca mnie swoją mangowatością. Nie trawie takiego stylu a porównanie tego do Diablo to chyba jakiś żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już spróbowałem swoich sił w tej grze ale to jednak nie to czego oczekiwałem. Osobiście jestem bardziej zainteresowany grą Path of Exile. I mam nadzieje, że będzie lepiej niż w tym przypadku.

Strona główna Path of Exile jakby ktoś jeszcze był zainteresowany: http://www.pathofexile.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie warto nawet chwili poświęcać tej grze? Tydzień jest sponsorowany bo to start tej gierki. Niektóre płatne MMO nie są pewnie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO narzekacze przesadzają - chwile pograłem i może nie jest super ale na tle innych MMO wychodzi na +. Przede wszystkich nie ma dedicated healerów (dla mnie wielki + - nie trzeba się martwić o znalezienie takowego, można samemu się leczyć). Walka z dużymi grupami wrogów zamiast ciułanie mobów grupka po grupce, trochę ciekawych mozliwości ze skillami - jeżeli na wyższych levelach nie będzie grindu, skille będą fajnie działać i nie trzeba będzie za bardzo korzystać ze sklepu to może nawet pogram w to dłużej (w przerwach między Guild Warsem który i tak roxi :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować