Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patapon 3 - recenzja

11 postów w tym temacie

Widzę, że dobrze zrobię decydując się na zakup trzeciej części. Gram obecnie w drugą, jeszcze czeka mnie przejście pierwszej. Naprawdę świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam czesc 1 i 2 i z tego co widze zakochalbym sie pewnie w 3jce ale ... nie mam internetu wiec odapada multiplayer, czy przy singlu bedzie wystarczajaca zabawa? pozatym z checia bym kupil gdyby nie to ze pod koniec roku UMD moge wyrzucic do kosza bo na NGP nie pogram :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 12:23, SHADOW-XIII napisał:

Uwielbiam czesc 1 i 2 i z tego co widze zakochalbym sie pewnie w 3jce ale ... nie mam
internetu wiec odapada multiplayer, czy przy singlu bedzie wystarczajaca zabawa? pozatym
z checia bym kupil gdyby nie to ze pod koniec roku UMD moge wyrzucic do kosza bo na NGP
nie pogram :/

Czy idąc takim tokiem rozumowania wywaliłeś też wszystkie gry na PSX, PS2, Xbox czy cokolwiek ze starszych platform, które posiadałeś? No bez przesady, ludki ględzą, że PSP umiera (od ilu to już lat?), podczas gdy dobre gry są stale wydawane, a kolejne zapowiadane. Chrzanić NGP - ja sobie kupię drugie PSP, właśnie abym mógł jeszcze przez długi czas grać w pozycje zakupione na UMD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 12:23, SHADOW-XIII napisał:

Uwielbiam czesc 1 i 2 i z tego co widze zakochalbym sie pewnie w 3jce ale ... nie mam
internetu wiec odapada multiplayer, czy przy singlu bedzie wystarczajaca zabawa? pozatym
z checia bym kupil gdyby nie to ze pod koniec roku UMD moge wyrzucic do kosza bo na NGP
nie pogram :/


Jeżeli martwisz się, że gra jest stworzona pod multi, to mogę Cię uspokoić. Kampania solo jest świetna, w każdym razie ja testując ten element Patapon 3 przed napisaniem recenzji bawiłem się fantastycznie. A jeżeli grałeś w poprzednie części, to może nawet single będzie miał dla Ciebie tę przewagę, że dowodzisz jednak grupką Pataponów, a nie wyłącznie Uberhero. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 13:19, SuavekS napisał:

> Uwielbiam czesc 1 i 2 i z tego co widze zakochalbym sie pewnie w 3jce ale ... nie
mam
> internetu wiec odapada multiplayer, czy przy singlu bedzie wystarczajaca zabawa?
pozatym
> z checia bym kupil gdyby nie to ze pod koniec roku UMD moge wyrzucic do kosza bo
na NGP
> nie pogram :/
Czy idąc takim tokiem rozumowania wywaliłeś też wszystkie gry na PSX, PS2, Xbox czy cokolwiek
ze starszych platform, które posiadałeś? No bez przesady, ludki ględzą, że PSP umiera
(od ilu to już lat?), podczas gdy dobre gry są stale wydawane, a kolejne zapowiadane.
Chrzanić NGP - ja sobie kupię drugie PSP, właśnie abym mógł jeszcze przez długi czas
grać w pozycje zakupione na UMD.

to ty idziesz zlym tokiem rozumowania, nie mam X''a, PSXa, PS2 czy cokolwiek innego (prócz PC na ktorym odpalam wszystko bez wzgledu czy z roku 198x czy z 20xx)

PSP mi sie zepsulo (wytrzymalo od premiery tyle lat to i tak niezle) i o ile z checia bym kupil nowe PSP (najlepiej jakby potanialo troche wiecej) to jednak wolabym kupic gre z ktorej moge sie cieszyc i na NGP
majac ponad 20 gier UMD i conajmniej tyle samo filmów UMD wolabym móc je odpala na NGP (nawet jesli musialbym uzyc PSP do stworzenia obrazu UMD) ...

w takim wypadku jestem postawiony przed wyborem do kupienia PSP i pod koniec roku rezygnacji z niego i gier na rzecz NGP
albo nie kupowania niczego i czekania 6-7 miesiecy na NGP ...
chociaz po ostatnich cyrkach z Sony i jego ogolnej polityce bardziej sklaniam sie do calkowitej rezygnacji z NGP i pozostanie na PC oraz PSP, szkoda jednak kupowac cos co nie bedzie juz wspierane przez twórcow konsoli i gier na nia, bo po wydaniu NGP, PSP zniknie z oficjalnego rynku szybko, a pozostanie tylko na wtórnym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 13:40, MATEmasagrator napisał:

> Uwielbiam czesc 1 i 2 i z tego co widze zakochalbym sie pewnie w 3jce ale ... nie
mam
> internetu wiec odapada multiplayer, czy przy singlu bedzie wystarczajaca zabawa?
pozatym
> z checia bym kupil gdyby nie to ze pod koniec roku UMD moge wyrzucic do kosza bo
na NGP
> nie pogram :/

Jeżeli martwisz się, że gra jest stworzona pod multi, to mogę Cię uspokoić. Kampania
solo jest świetna, w każdym razie ja testując ten element Patapon 3 przed napisaniem
recenzji bawiłem się fantastycznie. A jeżeli grałeś w poprzednie części, to może nawet
single będzie miał dla Ciebie tę przewagę, że dowodzisz jednak grupką Pataponów, a nie
wyłącznie Uberhero. :)


dzieki, lubie strategie i rpg wiec obie opcje sa ciekawe dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy piszecie " Ze na NGP nie pogramy w gry z PSP ??

To bzdura, wraz z premierą NGP na PSN pojawią się cyfrowe wersję gier z PSP ! Sony to potwierdziła już dawno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 12:42, damimav napisał:

To bzdura, wraz z premierą NGP na PSN pojawią się cyfrowe wersję gier z PSP ! Sony to
potwierdziła już dawno !


Nie bzdura, bo owszem, wersje cyfrowe będą, ale UMD już NGP nie odczyta. A jakoś wątpię, że Sony w swojej dobroci da wersję cyfrową za darmo każdemu, kto ma UMD (bo niby jak to sprawdzić?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować