Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Ziny Internetowe

175 postów w tym temacie

No właśnie, a nie chce mi się zakładać konta. Napisałem posta wyżej, dlaczego. ;> BTW, czasem czytam Twojego bloga, ciekawy, ciekawy. Ale to gadka na inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest prawie tak samo szybkie (a wlasciwie szybsze) niz forma prenumeraty, bo nie ma zadnych bzdurnych weryfikacji e-maila :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno uwierzyć, ale to już od roku Playback dostarcza Wam informacje na temat wartych uwagi gier, filmów i książek.

W związku z tym nowy numer to masa ciekawych atrakcji! Temat numeru - deskorolka i wszystko co z nią związane, bliższe spojrzenie na temat gier deskorolkowych a także temat skateboardingu w kraju, a także związane z tym zagadnieniem wywiady.

Wśród tekstów growych najbardziej warto przyjrzeć się recenzjom Just Cause, LEGO Star Wars II, Sensible Soccer 2006 czy CivCity:Rome. Mowa także o nadchodzących dopiero hitach - z Call of Duty 3 na czele. Także publicystyka powinna zainteresować każdego gracza, w tym numerze z RPG''owcami na czele! Ponadto masa recenzji z dziedziny filmu i książki, którym również obowiązkowo trzeba się przyjrzeć.

Jubileuszowy numer Playbacku to także sporo informacji na temat historii samego magazynu, jego redaktorów, początków i etapu powstawania. Do tego jedna z głównych atrakcji - konkurs ze wspaniałymi nagrodami, ufundowanymi przez czołówych polskich wydawców gier i książek. Zapraszamy do lektury, bądźcie z nami kolejny rok!

http://www.playback.pl/numer10/!start.html
http://www.playback.pl

Ps. Nie zapomnijcie powiedzieć o nas znajomym :-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 post pod rząd, rany chyba zaloze sobie drugie konto i bede gadac sam ze sobą ;)

Pod adresem http://www.playback.pl/numer11/!start.html pojawił się najnowszy numer największego polskiego e-zinu, w którym tradycyjnie masa informacji ze sfery gier, książek i filmu, a także ciekawa publicystyka i debiutujący kącik gadżeciarsko-sprzętowy.

W tym miesiącu naszym tematem numeru jest piłka nożna - zachwyceni wynikami naszej reprezentacji oraz oczarowani przez nabierające tempa rozgrywki Ligi Mistrzów, opisaliśmy dla Was najnowsze gry piłkarskie, takie jak FIFA 07, PES 6 czy też Football Manager 2007, ponadto serwujemy także inne teksty o tej tematyce.

W recenzjach nowości każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jest nowy Battlefield, jest trzeci Gothic, jest Dark Messiah, jest zaskakująco dobry Sam & Max, a także nowy Need for Speed... Żyć, nie umierać. Numer jedenasty jest także kolejnym, w którym świętujemy pierwszą rocznicę istnienia naszego zina. Z tej okazji ciąg dalszy opowiadań redaktorów skąd wzięli się w naszej ekipie, a także inne, ciekawe teksty.

Dodatkowo, jak zawsze, serwujemy Wam mnóstwo recenzji filmowych, radzimy na co wybrać się do kina w święta, a także opisujemy co nas czeka w przyszłości, jeśli chodzi o nowości kinowe.
Mógłbym tak wymieniać i wymieniać, lista rzeczy, które dla Was przygotowaliśmy w tym miesiącu krótka nie jest. Tak więc po prostu zapraszamy do lektury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie, co sie stało z moim ulubionym zinem GAMEGOLIC? Od jakiegoś czasu nie mogę wejść na ich stronkę. Zmienili adres, czy po prostu "zbankrutowali"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 15:22, rob006 napisał:

Szkoda. Bardzo mi się podobał.

Dziękuję za miłe słowa. Mogę to przyjąć, gdyż ja byłem aktywnym współpracownikiem Gameholica. Cóż, nie pozostaje mi zrobić nic innego jak zaprosić do lektury Playbacka, naszego wielkiego konkurenta (choć Elpie i Loon to przecież dobrzy znajomi;)). Ja nie nawiązałem współpracy z tym zinem z powodu tegorocznej matury...

Ostatni numer Gameholica ponoć ma wyjść, muszę liznąć języka u DTPowców, bo już drugi miesiąc się robi, a moja ostatnia recka i kondolencje muszą ujrzeć światło dzienne. ;)

Loon --> nie wpadaj w schizofrenię i nie gadaj sam ze sobą. Nikt nie pisze, bo tak naprawdę nie ma o czym gadać. Teraz na rynku liczycie się praktycznie tylko Wy i jeszcze OLDSQL. Reszta kwiczy i przebiera racicami (choć Histmag i RTSA jeszcze dają radę). Żal mi GH, bo to był naprawdę świetny zin. Cieszę się, że mogłem go współtworzyć, ale cóż: odsetek tzw. graczy myślących maleje w naszym kraju... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Żal mi GH, bo to

Dnia 19.11.2006 o 16:47, lurynowicz napisał:

był naprawdę świetny zin. Cieszę się, że mogłem go współtworzyć, ale cóż: odsetek tzw. graczy
myślących maleje w naszym kraju... :(

Nie no, co Ty.... Można ubolewać jeżeli stracilibyście czytelników na rzecz radia czy telewizji o grach, ale jako ziny po prostu przegrywamy z portalami, które zyskują na aktualności. Ponadto GameHolic z tego co wiem nie upadł, bo go nikt nie czytał, tylko źle nim kierowano po odejściu Elpiego. Gdyby Elpie nadal prowadził GameHolic to pewnie jeszcze byście istnieli (ale gorsi od PB :P - musialem :P!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 19:10, Loon napisał:

Nie no, co Ty.... Można ubolewać jeżeli stracilibyście czytelników na rzecz radia czy telewizji
o grach, ale jako ziny po prostu przegrywamy z portalami, które zyskują na aktualności.

Dokładnie tak. Ziny były dobre 5 lat temu, kiedy o szybkim dostępie do Sieci w większości przypadków można było tylko pomarzyć...

Dnia 19.11.2006 o 19:10, Loon napisał:

Ponadto GameHolic z tego co wiem nie upadł, bo go nikt nie czytał, tylko źle nim kierowano po odejściu
Elpiego. Gdyby Elpie nadal prowadził GameHolic to pewnie jeszcze byście istnieli

No niestety pomimo tego, że osoba która objęła prowadzenie GH po Elpiem wydawała mi się naprawdę adekwatna do swojej funkcji, głęboko mnie rozczarowała. Ja byłem świadkiem tego, co się działo z zinem po odejściu Elpa ze stołka naczelnika... Wspierałem zin do końca, choć zostałem w obozie Elpiego i nie pozwoliłem na dalsze szarganie dobrej nazwy magazynu. Wolę, żeby adekwatni ludzie odeszli do naszych wrogów (czyli do Was :P ) niż polegli pod nieudolnymi rządami.
>(ale gorsi od PB :P - musialem :P!).
Chyba żartujesz? :P Ze mną na pokładzie? Nigdy! :D BTW ale masz krzywą michę na profilu w gronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 20:19, lurynowicz napisał:

Wolę, żeby adekwatni ludzie
odeszli do naszych wrogów (czyli do Was :P ) niż polegli pod nieudolnymi rządami.


Powiem Ci, ze z calego GameHolica mielismy w ekipie tylko Halskiego (i to krótki okres czasu, jeszcze za życia GH), kandydował też Serek, Tadeo i Tedeward, ale w wyniku różnych przyczyn jakoś nikt nie znalazł się w naszej ekipie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 21:42, Loon napisał:

Powiem Ci, ze z calego GameHolica mielismy w ekipie tylko Halskiego (i to krótki okres czasu,
jeszcze za życia GH), kandydował też Serek, Tadeo i Tedeward, ale w wyniku różnych przyczyn
jakoś nikt nie znalazł się w naszej ekipie :)

Tak, tak, wiem myślałem że on cały czas do Was pisze. Widać również się z nim pożegnaliście, być może z tych samych powodów, o których wolałbym nie mówić przy szerszym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 08:44, lurynowicz napisał:

Tak, tak, wiem myślałem że on cały czas do Was pisze. Widać również się z nim pożegnaliście,
być może z tych samych powodów, o których wolałbym nie mówić przy szerszym gronie.

Nie, nie. Ja złego słowa nie powiem, odszedł bo wolał zarabiać na pisaniu. Dla ponad dwudziestoosobowej ekipy nie stanowi to wielkiego ciosu, bo na jego miejsce przyszło pięciu innych redaktorów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze: każdy chciałby zarabiać na pisaniu. Nie chciałbym nikogo wytykać palcami, ale przeglądając GameRankinga widziałem już gdzieś taką "loonatyczną" ksywkę... ;) Niezły punkt zaczepu. ;) Ja też po maturze nie będę dawać za wygraną, choć pismak ze mnie cienki i niestety prawdopodobnie nie zrobię kariery jako recenzent pomimo moich chęci. Lepszy ze mnie perorator i pewnie zgniję jako mówca-prawnik jedynie z growym hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 21:28, lurynowicz napisał:

Powiedzmy sobie szczerze: każdy chciałby zarabiać na pisaniu. Nie chciałbym nikogo wytykać
palcami, ale przeglądając GameRankinga widziałem już gdzieś taką "loonatyczną" ksywkę... ;)
Niezły punkt zaczepu. ;) Ja też po maturze nie będę dawać za wygraną, choć pismak ze mnie cienki
i niestety prawdopodobnie nie zrobię kariery jako recenzent pomimo moich chęci. Lepszy ze mnie
perorator i pewnie zgniję jako mówca-prawnik jedynie z growym hobby.

A tu sie zdziwisz, bo do GR od dobrego roku piszę ZA DARMO. Dopiero pare dni temu zalatwilem sobie NIP i ku zmartwieniu Froggera zacznę pobierać wynagrodzenie :). Możliwość pokazania moich tekstow na papierze znajomym/rodzinie/nauczycielom daje mi wiecej radosci niz kasa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 22:06, Loon napisał:

A tu sie zdziwisz, bo do GR od dobrego roku piszę ZA DARMO. Dopiero pare dni temu zalatwilem
sobie NIP i ku zmartwieniu Froggera zacznę pobierać wynagrodzenie :).

Znając jego i tak sobie zostawi większość. ;)

Dnia 20.11.2006 o 22:06, Loon napisał:

Możliwość pokazania moich
tekstow na papierze znajomym/rodzinie/nauczycielom daje mi wiecej radosci niz kasa :).

Jasne, zgadzam się! Pozwolisz, że spytam się o coś prywatnego? Jak reagują Twoi rodzice na fakt, że piszesz za friko? Bo np. moja najukochańsza Mamusia twierdzi, że pisanie za darmo to marnowanie czasu. Sam fakt istnienia zinów, czyli pism stworzonych ku idei (od graczy dla graczy - i tu różnica w stosunku do motta Interplay ;) - za darmo pomimo że robi na niej wrażenie, jest w jej oczach delikatnym marnotrawstwem czasu. Oczywiście biorę pod uwagę jej opinię lecz skrobię sobie czasem literki na papierku dla czystej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 15:04, lurynowicz napisał:

Jasne, zgadzam się! Pozwolisz, że spytam się o coś prywatnego? Jak reagują Twoi rodzice na
fakt, że piszesz za friko?

Oj, nie wszędzie piszę za friko, w PCLab mi płacą, ponadto dla Cenegi współtłumaczyłem Galactic Civilizations 2 PL także za całkiem sowite wynagrodzenie, Playback jest moj, wiec trudno bym sobie płacił (bo i za bardzo nie ma z czego, ale widzę, że spokojnie da rade podpiąć nas już pod AdNet! :))... Ponadto serwisy sprawily, ze pozyskalem na serio bardzo duzo umiejetnosci, znajomości i informacji i skrzętnie je wykorzystuje. ;) Chociaz oczywiscie rodzice nie byliby rodzicami, gdyby 10 razy dziennie nie przypomnieli o obowiazku edukacyjnym :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jesteś pracowity jak jasna cholera z tego co widzę. ;) Ja niestety poległbym na poletku lenistwa i pewnie dlatego właśnie znajduje się tutaj, na tym forum, niż miałbym pracować nad swoją nową grą. ;) Życzę dalszych sukcesów i powodzenia w załatwianiu mi płatnej fuchy w branży, hehe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować