Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Jedyna gra

246 postów w tym temacie

Jedyna gra z serii "Must have & play", (spełniam nawet pierwszy warunek - mam) której nie trawię - Baldurs Gate 2.
Jedyna gra z "Kaszanka Zone", w którą zagrałbym sobie z ciekawości - Super Stunt Spectular (tak, tak!)
Jedyna gra, którą po prostu kocham (bez skojarzeń) i do której powracam średnio co rok - Fallout 2
Jedyna gra, w której mógłbym grać magiem (ogólnie nie lubię nimi grać. Wolę wojowników) - Harry Potter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra, przy której naprawdę się przestraszyłem (z kołataniem serca włącznie) - Resident Evil
Jedyna gra przygodowa, którą przeszedłem ani razu nie zaglądając do solucji - Syberia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra Do której mógłbym wracać co 2 miesiące (Stunt Gp- polecam to bardzo fajna gierka gdzie jeździ się samochodem ścigając się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra w którą mógł bym grać non toper a przynajmiej raz na miesiąc-Oblivion
Jedyna gra w którą gram przynajmiej raz dziennie-THAW(tony hawk american westland)
Jedyna gra ktorej juz nigdy nie zainstaluje-tibia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było nic ;P
Jedyna gra, w której możesz ustrzelić Świętego Mikołaja (no, przynajmniej jedna z niewielu) - Serious Sam : DS (pamiętacie tamten zimowy level? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować