Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak powstawała gra Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - walka

73 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 15:49, Numenpl napisał:

to weź sobie odsłuchać próbek jak dla mnie spoko się zapowiada polonizacja.

ARGH! Chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK już czeka na 16.05. Aż człowieka w żołądku ściska, że nie może grać. To tak jakby lizać lizaka przez szybę. Jesteście OKRUTNI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos się chyba nie doczekamy tego materiału, ale za to na jutro będzie więcej do czytania, mam nadzieje. Współczuje tym którzy patrzą na wiedźmina, i nie mogą grac. Chętnie zamówiłbym gdybym mieszkał w kraju. A poczekam sobie 2 dni dłużej, bo tutaj jest święto narodowe 17maja, czy game-stop otwarty będzie, jest mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:57, IMPARTIAL92 napisał:

Cos się chyba nie doczekamy tego materiału, ale za to na jutro będzie więcej do czytania,
mam nadzieje. Współczuje tym którzy patrzą na wiedźmina, i nie mogą grac. Chętnie zamówiłbym
gdybym mieszkał w kraju. A poczekam sobie 2 dni dłużej, bo tutaj jest święto narodowe
17maja, czy game-stop otwarty będzie, jest mało prawdopodobne.

Kolega z Norwegii? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:00, Harrolfo napisał:

Lucas, i co z dzisiejszym artykułem?

Wrzuciłem krótko przed północą. Czekałem dzielnie na polską wersję do późnego popołudnia, a potem mi wyskoczyły niespodziewane komplikacje. Jak tylko wróciłem do domu, obrobiłem, dorobiłem screeny z angielskojęzycznej prewki (tak, wybrane redakcje miały mieć wcześniej grę, ale tak się póki co nie stało) i odpaliłem.
Przepraszam za opóźnienie, jutro tekst w rozsądniejszych godzinach (właśnie nad nim siedzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:09, blobs napisał:

> Cos się chyba nie doczekamy tego materiału, ale za to na jutro będzie więcej do
czytania,
> mam nadzieje. Współczuje tym którzy patrzą na wiedźmina, i nie mogą grac. Chętnie
zamówiłbym
> gdybym mieszkał w kraju. A poczekam sobie 2 dni dłużej, bo tutaj jest święto narodowe

> 17maja, czy game-stop otwarty będzie, jest mało prawdopodobne.
Kolega z Norwegii? ;)

Tak(: Gdyby dali Wiedźmina nam dzisiaj, to bym miło spędził długi weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka to właśnie najsłabszy element WIeśka 2. W jedynce było tak: grafika dobra, fabuła dobra, walka prawie doskonała. W dwójce: grafika bardzo dobra, fabuła prawie doskonała, walka... słaba. Takie zaklikiwanie przeciwników i ogólne bieda walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 19:35, SerwusX napisał:

Walka to właśnie najsłabszy element WIeśka 2. W jedynce było tak: grafika dobra, fabuła
dobra, walka prawie doskonała. W dwójce: grafika bardzo dobra, fabuła prawie doskonała,
walka... słaba. Takie zaklikiwanie przeciwników i ogólne bieda walki.

Że co? W jedynce walka "prawie doskonała"?
Kliknij, poczekaj, kliknij, poczekaj, znowu kliknij, znowu poczekaj.
To jest doskonały system walki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować