Zaloguj się, aby obserwować  
KapiX

I.G.I 2: Covert Strike - wypowiedzi, opinie...

32 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2006 o 12:45, KapiX napisał:

Tu możecie się wypowiadać o grze I.G.I 2: Covert Strike.

wiesz co jest już sporo tematów o I.G.I. 2, kożystaj z wyszukiwarki i zajrzyj na temat "jesteś tu pierwszy raz?..."
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=989
ale że tamte tematy mają po 2-3 posty nie czepiam się więcej i może choć ten będzie bardziej popularny :)
żyvzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda ze u mnie na 18 poziomie okolo 21 minuty wiesza sie i wylacza. moze ktos wie jak na to zaradzic. parametry mego sprzetu to AMD Athlon 2400+, gf4 mx440, 256 ram wersja sterownika do gf: 91.34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda ze u mnie na 18 poziomie okolo 21 minuty wiesza sie i wylacza. moze ktos wie jak na to zaradzic. parametry mego sprzetu to AMD Athlon 2400+, gf4 mx440, 256 ram wersja sterownika do gf: 91.34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 14:39, KapiX napisał:

Tylko szkoda ze u mnie na 18 poziomie okolo 21 minuty wiesza sie i wylacza. moze ktos wie jak
na to zaradzic. parametry mego sprzetu to AMD Athlon 2400+, gf4 mx440, 256 ram wersja sterownika
do gf: 91.34

fajna gra jakna rok w którym ją wydali ale dziś do bani wymagania-grafika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko moje zdanie..., ale uważam, że ta gra jest co najwyżej średnia - niezbyt udana strzelanina, nawet nie skradanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 16:34, AloneInTheDark. napisał:

własnie tu trzeba sie skradac a nie jak w Callofduty2 lecisz na ,,Rambo''''. a multi jest zajebis....


Tylko troche mnie ostatnio wkurzył multi. Okazało się, że nie mogę grać na CD-KEY''u z pudełka (nie wiem, może to wina CDP) i są duże lagi (strzelam w kolesia 17 pocisków z G17 SD a ten dalej stoi a potem okazuje się, że tam gdzie strzelałem już go nie ma, mam łącze 128 kB/s).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, CD-Key z pudełka są felerne mój kolega kupił IGI 2 i miał wadliwego Klucza grę wymieniał aż 3 razy i nadal to samo było napisał do CDP dopiero oni mu przysłali dobrego Key''a. Ja też mam łącze 128kb/s lagi są czasami jak inni mają wysokie Pingi, ale ogólnie chodzi spoko. Też ostatnio zagrywam się w IGI 2 multi, jest zajefajne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 18:16, Gul4sH napisał:

To tylko moje zdanie..., ale uważam, że ta gra jest co najwyżej średnia - niezbyt udana strzelanina,
nawet nie skradanka.


Chcesz skradanki- spróbuj uczciwie zaliczyć wszystkie Splinter Celle. Ta gra jest super a multi kosi wg. mnie.
Tak a popros: jaka jest według ciebie udana strzelanina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 16:00, Mastexx100 napisał:

Tak a popros: jaka jest według ciebie udana strzelanina??

może nie ten temat, ale wg. mnie najlepsza strzelanina, w pewnym tego stopnia rozumieniu ;), to painkiller :], a tak naprawdę dobrze strzela się w F.E.A.R., a i można się przestraszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować