Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe materiały wideo z gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

31 postów w tym temacie

. A jakbyśmy je wrzucali pojedynczo

Dnia 14.05.2011 o 16:07, Lucas_the_Great napisał:

w momencie ukazania się, to byśmy tu już mieli marsze z pochodniami :)


Pochodnie fajne sprawa, ale ja w innej sprawie ;) Nie wiesz, czy ci co zakupili EK, a wybrali się na nocna premierę też mają jakieś szanse uciułać jakiś gadżecik, czy to tylko dla tych co kupią w empiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w zakladce z moim zamowieniem wieska 2 EK po pobraniu pliku z kodami na DLC widnieje "nie znaleziono kodu", wtf?
Kiedy te kody na DLC będą dostępne w takim razie skoro sama gra za niecałe 25h będzie dostępna do uruchomienia (w teorii przynajmniej)?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 23:22, Jarden napisał:

Hmmm w zakladce z moim zamowieniem wieska 2 EK po pobraniu pliku z kodami na DLC widnieje
"nie znaleziono kodu", wtf?
Kiedy te kody na DLC będą dostępne w takim razie skoro sama gra za niecałe 25h będzie
dostępna do uruchomienia (w teorii przynajmniej)?:/


Jak potwierdzą wpłynięcie kasy. Ja miałem z punktu odbioru i tam zaraz zaznaczali, że odebrałem i kody juz pobrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś z Was może orientuje się cóż to za kawałek, który został podłożony do filmiku nr 2? Za wszelkie sugestie i odpowiedzi z góry serdecznie dziękuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne był taki wątek poruszany, ale czy może mi ktoś powiedzieć, bądź wskazać odpowiedni dział, w którym pokazane jest gdzie, kiedy i jak można ściągnąć DLC z Kolekcjonerki? Bo właściwie wszystko co uprzywilejowuje graczy, którzy kupili Kolekcjonerkę już ogarnąłem, tylko to zostało ;)
Z góry thx. Z Fartem Gracze! Czas niemiłosiernie się dłuży, może partyjka kości go skróci ;)!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do historii swoich zamówień w sklepie gram.pl i otwórz to z EK Wiedźmina. Jest tam link do twoich kodów DLC, jeżeli wpłata jest już zaksięgowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 12:31, Damacon napisał:

Zapewne był taki wątek poruszany, ale czy może mi ktoś powiedzieć, bądź wskazać odpowiedni
dział, w którym pokazane jest gdzie, kiedy i jak można ściągnąć DLC z Kolekcjonerki?


Kody DLC powinieneś mieć do ściągnięcia w szczegółach zamówienia, już lub jeśli sklep nie zaksięgował jeszcze opłaty za grę w poniedziałek.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc, plików do ściągnięcia jeszcze nie mam, ale płaciłem kurierowi przy odbiorze, więc będę musiał widocznie troszkę dłużej poczekać ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer Hope należy nominować do najlepszych materiałów tego rodzaju w historii... pewniak do trailerowego Hall of Fame. Kilka smaczków w nim zawartych, doskonała muzyka i rytmika, świetny dramatyzm i kilka scen które naprawdę pokazują ogromny potencjał dramatyczny gry i twórców z CDP-R - chodzi mi tu o moment, gdy Geralt odwraca wzrok od Triss, no i szarża rycerzy (odpowiednio: 00:46 i 01:28).

Przy okazji, pani z 01:09 - któż to? Blizna pod dolną wargą, tatuaż czaszki na piersi. Pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować