Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Przenośne wersje God of War zmierzają na PlayStation 3

19 postów w tym temacie

Mnie jakoś God of War i jego klony a''la Castlevania czy Dante''s Inferno kompletnie nie pociągają. Grałem i przeszedłem z ciekawości Chain of Olympus na PSP na zasadzie "że wypada", ale nie nazwałbym tego jakąś szczególnie wielką dawką zabawy (może powinienem przestać grać w gry wyłącznie na Hard). Za to z kolei jak na chwilę włączyłem God of War 3 którego dostałem wraz z konsolą, to nie mogłem uwierzyć, że to co widzę na TV to rzeczywista gra :D

Ogólnie God of War Collection używkę kupię i przejdę, bo lubię Kratosa jako postać i chętnie przeżyję jego historię. Poza tym grę przejść po prostu wypada. W pierwszego Half-life''a również nie grałem, ale wstrzymam się do wypuszczenia Black Mesy. A jak zapowiedzą EP3 to z miejsca sobie włączę pierwowzór, bo nie chcę spoilerów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 część to była wielka, chociaz to jest jedna z tych produkcji ktore warto zobaczyc na duzym tv i posluchac na konkternych glosnikach. Sieczka jeszcze nigdy nie byla tak przyjemna, i ten dubbing...palce lizac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym pograł w kieszonkowe przygody Kratosa na PS3. Tym bardziej że właśnie skończyłem GoW Collection i będę zabierał się za trzecią część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 10:28, R3nO napisał:

Mnie jakoś God of War i jego klony a''la Castlevania


Castlevania jest ponad 15 lat starsza od gow.

Dnia 15.05.2011 o 10:28, R3nO napisał:

Za to z kolei jak na chwilę włączyłem God of
War 3 którego dostałem wraz z konsolą, to nie mogłem uwierzyć, że to co widzę na TV to
rzeczywista gra :D


No niestety ale tak to już jest w czasie spotkania z pierwszą w życiu konsolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 10:31, Harrolfo napisał:

Skoro to plotka, to dlaczego tu jest napisane => http://www.ps3site.pl/hot-kieszonkowy-kratos-zawita-na-ps3/72365/
, że tajwański oddział Sony zapowiedział kompilację?


Zwróć uwagę, że autor newsa z PS3site również nie powołuje się bezpośrednio na SCE, a na stronę Endless E-Entertainment, która znalazła tę informację jeszcze gdzie indziej. Pomijam fakt, że strona ta jest prowadzona w języku azjatyckim i naprawdę ciężko dojść co zostało tam napisane. Do takich rewelacji z trzeciej ręki należy podchodzić z dystansem, dlatego zanim zaczniemy się cieszyć lepiej poczekać na to, co powie centrala Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:37, The_Hammerburst napisał:

> Mnie jakoś God of War i jego klony a''la Castlevania

Castlevania jest ponad 15 lat starsza od gow.

Co nie zmienia faktu że najnowsza "Lords of Shadow" jest klonem GoW''a.
Co do newsa, bardzo fajnie że robią takie rzeczy. Nawet nie wiecie ile bym dał żeby to samo stało się z serią GTA, strasznie chciałbym zagrać w "Vice City Stories" a tu ani wstecznej kompatybilności PS3 ani chęci kupna PSP ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:37, The_Hammerburst napisał:

> Mnie jakoś God of War i jego klony a''la Castlevania

Castlevania jest ponad 15 lat starsza od gow.


Gameplay mi przypomina GoWa, a że pojawił się później, nazywem go klonem GoWa, który poprzez jakość może być wyznacznikiem gatunku. A o historii gier mnie proszę nie ucz ;)

Dnia 15.05.2011 o 11:37, The_Hammerburst napisał:

No niestety ale tak to już jest w czasie spotkania z pierwszą w życiu konsolą...


Mhm, pierwszą w życiu konsolą - faktycznie, bo takiego Big Nose the Caveman''a z Pegasusa widziałem tylko na obrazkach, o FFVII czytałem tylko w Secret Service, te gry na PS2 i PSP przechodziłem w wyobraźni czytając solucje...Mnie, jako gracza z wieloletnim doświadczeniem zachwyciły efekty audio-wizualne. Takie to dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie, jako gracza z wieloletnim doświadczeniem

Dnia 15.05.2011 o 13:59, R3nO napisał:

zachwyciły efekty audio-wizualne. Takie to dziwne?

Po co się tłumaczyć przed randomem z Sieci? Nie przekonasz mnie, że wjechał Ci na ambicję tą "pierwszą konsolą".

Fajno wiedzieć, że coś takiego się szykuje. Jak w czerwcu znajdzie się trochę czasu, zapoznam się w końcu z klasykami, może nawet z GoWami z kieszonsolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 15:08, Jave napisał:

Mnie, jako gracza z wieloletnim doświadczeniem
> zachwyciły efekty audio-wizualne. Takie to dziwne?
Po co się tłumaczyć przed randomem z Sieci? Nie przekonasz mnie, że wjechał Ci na ambicję
tą "pierwszą konsolą".


Powiedzmy, że mam wyjątkowo dzisiaj za dużo czasu, którego nie chce mi się efektywnie wykorzystywać ze względu na dzień wolny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wbiłem platynkę w GoW II i teraz pora na trójkę...w Chain of Olympus grałem na pespe jak je jeszcze miałem, ale z chęcią zagram na większym ekranie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>/... Za to z kolei jak na chwilę włączyłem God of

Dnia 15.05.2011 o 10:28, R3nO napisał:

War 3 którego dostałem wraz z konsolą, to nie mogłem uwierzyć, że to co widzę na TV to
rzeczywista gra :D

Miałem tak samo gdy pierwszy raz odpaliłem GoWa 3, na dodatek obok siedzieli kumple którzy nie zauważyli kiedy to gra z cut-scenek przechodziła w część graną i na odwrót. O szczęce która opadła na podłogę to już nie wspomnę :)

A co do tych plotek to spróbuję sie za bardzo tym nie napalić ale już po wyjściu "Ducha Sparty" przyszła mi taka myśl iż fajnie by było gdyby to wyszło także na czarnulę. A teraz to może się ziścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować