Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt – Nowa eXtremalna jakość!

219 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2006 o 20:24, Darkstar181 napisał:

No dobra,ale pytanie jest nastepujące: JAKIE dodatki? Zwłaszcza że nie chodzi o te w pudełku
z grą, tylko o takie ktore dostanie sie po rejestracji gry.


Pfff - przecież to prosty chwyt i już daliście się nabrać :].
Jak zauważyliście rejestracja na platformie Gram.pl umożliwia skorzystanie ze sklepu i kupienie towarów po promocyjnych cenach używając wPLN.

Zdawać się może, że to właśnie te dodatki - konkursy, zniżki, gadżety (płatne :]). Na więcej bym nie liczył, bo też czegoś chcieć za 20zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 21:37, Backside napisał:

> No dobra,ale pytanie jest nastepujące: JAKIE dodatki? Zwłaszcza że nie chodzi o te w pudełku

> z grą, tylko o takie ktore dostanie sie po rejestracji gry.

Pfff - przecież to prosty chwyt i już daliście się nabrać :].

Kto mowi że dałem się nabarać? Ja tam dobrze wiem czrego się spodziewać za 20 zł:) Ael jak widać niektorzy faktycznie się napalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe - a pamiętam jak jakieś kilka miesięcy temu skyrtykował CDP, które rzekomo zrobiło duży postęp, a w rzeczywistości było to tylko kilka zmian technicznych, które powinny być od początku. Jeden z aktywnych userów mocno wytknął mi fakt, mojego zdegustowania.

A teraz skończyło się chłonięcie wszystkiego co opatrzone sygnaturą "fajna/extra" i zaczęły sie sprzeciwy :] - czyżby idylliczne dotąd forum Gram.pl powoli się podburzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwroccie uwage, o ile lepiej brzmi "Dwukrotnie obszerniejsza" niż "32-stronicowa" :-).
Na 32 stronach ma sie zmiescic instrukcja i poradnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 21:41, Darkstar181 napisał:

Kto mowi że dałem się nabarać? Ja tam dobrze wiem czrego się spodziewać za 20 zł:) Ael jak
widać niektorzy faktycznie się napalili.


Wiesz - numer polega na tym, żeby wprowadzić tajemniczy element jak "dodatki", a znając CDP gracze będą wiedzieli, że to coś fajnego.
Rozpoczyna się więc dyskusja "co to będzie", która tylko podburzy fanów do kupienia gry.
Dodatkiem będzie mógł być "bon książkowy", ale o tym dowiemy się po fakcie, a CDP osiągnie wcześniej sukces przez stworzenie dodatkowego zainteresowania produktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 21:42, Elwro napisał:

Zwroccie uwage, o ile lepiej brzmi "Dwukrotnie obszerniejsza" niż "32-stronicowa" :-).
Na 32 stronach ma sie zmiescic instrukcja i poradnik...


Małym drukiem... czemu nie :].
Zresztą takie niedomówienia są rzadko zauważalne, bo kto się zastanowi ile zajmuje opis przejścia Gothica II wraz z misjami pobocznymi, ile instrukcja i jak to się ma do rzeczywistości :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawiają te "atrakcyjne dodatki". Nie, żebym się jakoś na to napalał, ale chciałbym wiedzieć, co to takiego :] Po prostu wPLNy? Nie bardzo w to wierzę. CDP naraziło by się na niemałą śmieszność, nazywając znane już od dość dawna wPLNy "atrakcyjnymi dodatkami". Z drugiej strony; rzeczywiście, czego możemy się spodziewać po czymś, co kosztuje dwie dychy? Nie żebym narzekał :] Niektóre tytuły są ciekawe i zakupy na pewno zrobię. Ale "atrakcyjne dodatki"? Zaiste, bardzo ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak slysze krzyki seria dla ubogich i narzekania to normalnie na mysl tylko jedno przychodzi... "dac polakowi palec, to Ci reke w lokciu wyrwie" ja uwazam ze NXK jest swietnym pomyslem... nie wazne ze gry tam wydadwane sa stare... ale np. za Wormsy 4 nie dalbym wiecej jak te 20 zl... i jest podobnie z innymi dobrymi grami w tej serii... Te gry sa dobre, ale nie zawsze na ich premierowa cene, ale za 20 to czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Specjalne, grubsze pudełko dotąd znane z droższych edycji gier" akurat tego plusem bym nie nazwał,bo po cholere mi wieksze pudełko w stylu np Juiced czy Full Spectrum Warrior skoro w nim będzie np jedna płyta DVD (vide Kroniki Riddick''a), teraz jeszcze CDP musi zafundować wszystkim swoim klientom stojaki na te "Specjalne, grubsze pudełko" bo miejsca ja osobiście coraz więcej nie mam, a wręcz przeciwnie.

Nie jest to moje czepianie się tylko raczej zamartwianie o to że coraz więcej jest niepotrzebnie dużych pudełek i coraz mniejszą ilość miejsca na nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NWR Cenegi prowadzi. Na pierwszym miejscu są tytułu sprzedawane w serii. Myślę, że najpierw kupicie Mafię, serię Commandosa i Far Cry''a zamiast Gothica 2 i Warhammera (bez dodatków). eXtra Klasyka neXt jest aktem desperacji na tytuły Cenegi, a te wszystkie gadżety to "kolorowe pudełeczka na półce sklepowej" przyciągające uwagę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

extra klasyka next jest swietna i przede wszystkim ma duzy wybor! a cenega zrobila akt desperacji robiac na predce swoja klasyke - zreszta pomysl zrabany z CDP - i rzucila kilkoma tytulami. cenega nie potrafi nic innego tylko kopiowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 00:34, Sandos napisał:

cenega zrobila akt desperacji
robiac na predce swoja klasyke - zreszta pomysl zrabany z CDP - i rzucila kilkoma tytulami.
cenega nie potrafi nic innego tylko kopiowac.


Czlowieku, zrzuc klapki z patrzalek. CDP nie wymyslilo klasyki, ten pomysl pojawil sie juz dawno na zachodzie. A jesli chodzi o nowa Klasyke - to CDP w napredce probuje cos wyrzezbic a nie cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GeoT, co do mojej wypowiedzi, oczywiscie mozna to nazwac chwytem marketingowym. Przestajesz to jednak nazywac tak gdy podejdziesz do kasy i bedziesz musial zaplacic realna gotowke, za "darmowe prezenty", ktore otrzymasz po zakupie np. 5 gier. Przeciez ktos za to musi zaplacic. Jak myslisz kto? :)) Co to pytan o dodatkowe bonusy do sciagniecia z sieci - nie chodzi tu bynajmniej o wPLN. Beda inne niespodzianki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a gdzie Torment i BG2 hmmm te gry nie powinny nigdy opuścić pułek sklepowych. A tak ogulnie ta seria gier jest spoko, a głupie narzekanie, że za mało albo za drogo jest bezsensowne. Pamietajcie w życiu nie ma nic za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

extra klasyka next jest swietna i przede wszystkim ma duzy wybor! a cenega zrobila akt desperacji robiac na predce swoja klasyke - zreszta pomysl zrabany z CDP - i rzucila kilkoma tytulami. cenega nie potrafi nic innego tylko kopiowac.

Może i cenega zrypał pomysł od CDP, ale trzeba szczerze przyznać, że ich oferta jest lepsza. Wiekszość gier NWR mówi "musisz mnie mieć": Syberia Zlota Edycja (Syberia 1 + Syberia 2), Commandos Antologia, Mafia, Far cry, Dungeon Siege, PoP:Piaski Czasu, Twierdza + Twierdza: Excalibur Pack, XIII, Operation Flashpoint: Platynowa Edycja, Tropico Antologia,Max Payne + lada dzień mają być podane nowe tytuły, premiera na początku maja. Cena niestety wyższa 24,90 zł, ale i tak nabędę połowę z tych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 09:11, MaryjanCDP napisał:

GeoT, co do mojej wypowiedzi, oczywiscie mozna to nazwac chwytem marketingowym. Przestajesz
to jednak nazywac tak gdy podejdziesz do kasy i bedziesz musial zaplacic realna gotowke, za
"darmowe prezenty", ktore otrzymasz po zakupie np. 5 gier. Przeciez ktos za to musi zaplacic.
Jak myslisz kto? :)) Co to pytan o dodatkowe bonusy do sciagniecia z sieci - nie chodzi tu
bynajmniej o wPLN. Beda inne niespodzianki!

Czyli tak jak w przypadku Antalogi Blizzard - do ściągnięcia pełne instrukcje w PDF''ach ... może i poradniki będą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować