Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2007 o 22:10, lukasz11111 napisał:

a jak mozna zdobyć jakąś fajną broń przed tą jatką. Ja mam tylko snajperkę a na krótkie dystanse
ona się nie nadaje.



Proste: idziesz do SF, nie do tego handlarza przy polu braminów tylko tego drugiego, bierzesz Gaussa, płacisz kasą, potem mu ją kradniesz i już. Ci handlarze mają najlepszy ekwipunek w całej grze i możne go mieć praktycznie za darmo. Potem idziesz do krypty 15, najlepiej po navarro, w APA i z Gaussem, i ta walka zajmie ci góra minute. Musisz cały czas celować w oczy stojąc jak najbliżej przeciwnika. Masz APA to ci nie wiele zrobią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W F2 Bractwo Stali ma bardzo drugorzędną rolę, jedynie jeden jego przedstawiciel przydziela ci questy. Po za tym chociaż mają aż 3 bazy rozrzucone po terytorium F2 to nie dość że są one (bardzo) małe to jeszcze tylko do jednej możesz wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 20:03, Karharot napisał:

W F2 Bractwo Stali ma bardzo drugorzędną rolę, jedynie jeden jego przedstawiciel przydziela
ci questy. Po za tym chociaż mają aż 3 bazy rozrzucone po terytorium F2 to nie dość że są one
(bardzo) małe to jeszcze tylko do jednej możesz wejść.


Ale warto do niej wejść. Jeśli mnie pamięć nie myli to znajduje się tam pierwszy pancerz wspomagany (w znaczeniu, że F1) i znakomity karabin pulsacyjny (uwielbiam jak radskorpiony czy ludzie dosłownie obracają się w proch). No i komputer potrafiący wszczepiać implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gauss jest ponoć dobry. Chilowo sie przerzuciłem na 1, ale 2 chyba zaczne od nowa bo szaman mnie już 4 razy nawiedzał. A to duzo i znaczy sie nie zdąże tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejść na pewno warto:) Kupa darmowych przedmiotów, możliwość podniesienia statystyk, no a poza tym pracowanie dla Bractwa może ułatwić grę (nie trzeba się do Navarro wdzierać siłą tylko można się spokojnie zgłosić na ochotnika i pogadać sobie z mieszkańcami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER (ale ważny)

Olej szamana, nieważne co zrobisz i tak nie zdołasz uratować Arroyo, ja do krypty 13 zdołałem dotrzeć przed 3 snem i natychmiast po zdobyciu GECKa ujrzałem 4 sen. Wioska musi umrzeć bo tego wymaga główna fabuła. A po tym jak wioska zginie możesz sobie eksplorować świat jak długo Ci się podoba bo w F2 nie ma żadnego twardego limitu czasu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne. Fajnie, że tak jest przynajminiej nie musze się spieszyć. wejde na 13 schron i przeczytam "ciekawe Questy" zbobęde XP i będe miał super odpicowana postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bo w F2 nie ma żadnego twardego limitu czasu gry.

A właśnie, ze jest :)
Mnie się to nie zdarzyło, ale moja siostra z niczym się nie spieszyła i długi czas spędzała na eksploracji aż w końcu trafiła na planszę z napisem The End. Jeśli dobrze pamiętam to na ukończenie gry ma się 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! To jej postać chyba po prostu zmarła ze starości:) Co ona robiła tyle czasu, jak kiedyś grałem to odkryłem na piechotę całą mapę (przeszedłem przez każdą kratkę za wyjątkiem oceanu) i niezależnie od tego wędrowałem po mapie wykonując wszystkie questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 21:10, Karharot napisał:

Wow! To jej postać chyba po prostu zmarła ze starości:) Co ona robiła tyle czasu,


Zakończyła na około 38 poziomie, chciała po prostu zdobyć jak najwyższy poziom, no i fajnie się zabijało bandytów, mutantów, obcych. Aż czas się skończył. Każdy kto grał w F2, wie co główni źli planowali. Pewnie po tych 13 latach wprowadzają plan w życie i game over.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie postać odpicowałem. w Valut 15 ( krypcie 15-stej ). Zdobyłem 15000XP. Otworzyłem pokój generatora i zacząłem klikać na nim opcje napraw. Po kilku klikach pokazalo mi się " chyba nie uda ci się tego naprawić... Zdobywasz 5000XP". Jak naprwiłem zdobyłem 3000XP, i jak poszedłem do lekasza dostałem 7000XP z tekstem " Dzięki ci że naprawiłeś moje urządzenia". Fajnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.) Gdzie jest New Reno Arms?

2.) Gdzie w krypcie 8 jest moduł głosowy?

3.) Jak otworzyć resztę magazynów w krypcie 8?

4.) Gdzie jest córka vica w kryptopolis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować