Zaloguj się, aby obserwować  
Xian

Twoje typy do eXtra Klasyka neXt

123 postów w tym temacie

Albo jeszcze daliby dodatek do Gothic''a 2.
Mowa oczywiście o NOC KRUKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 19:21, raziel81 napisał:

Przydała by się jakaś gierka na podstawie filmu np. Władca pierścieni i powrót króla.


Na tą grę to nawet nie masz co liczyć - wydawcą jest EAPolska i już od dłuższego czasu jest do kupienia w ich kolekcji; ja kupiłem ją ponad pół roku temu za ok. 40 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 19:38, Raylin napisał:

> Przydała by się jakaś gierka na podstawie filmu np. Władca pierścieni i powrót króla.


Na tą grę to nawet nie masz co liczyć - wydawcą jest EAPolska i już od dłuższego czasu jest
do kupienia w ich kolekcji; ja kupiłem ją ponad pół roku temu za ok. 40 zl.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAle są ssssssssssssskąpiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Noc Kruka i pszeszłem gierke ,ale wiele osób które nie miały możliwości zagrania uważają że nieopłaca się kupować dodatku skoro sama gra jest sprzedawana dwa razy taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ktoś z CD Projektu dać jakieś informacje, choćby szczątkowe, jakie gry chcą zamieścic w XKN za kilka miechów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie odświezyć topic i zadać ofichalne pytanie do CDP.

Czemu nie ma żadnych oficjalnych zapowiedzi:
-Morrowind ZE DVD
-Heroes 4 ZE DVD
-Świątynii Pierwotnego Zła
-Neverwinter Nights DVD?

Na stronie wirtus.pl można już zamawiać, a tutaj nic, zero, null, nothing, nikt o tym nie wspomni, dyskusje na ten temat już rozgorzały ale nikt nic nie potwierdzi, nie zaprzeczy.
Wiem, że NWN to drażliwy temat, ale można chyba puścić newsa, o tych trzech pierwszych podanych przez mnie grach, że pojawią się w tej serii 31 sierpnia br.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować