Zaloguj się, aby obserwować  
Rokuto

Arma 3 - Temat Ogólny

118 postów w tym temacie

Tak naprawdę to chodzi się w zespołach snajperkich, jeden to snajper a drugi obserwator który skanuje teren lornetką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, w sumie to przecież symulator czyli musi być realistyczny :D.Powiedzcie mi jeszcze coś o systemie obrażeń,ponieważ oglądam gameplay z TDM jak gość gra snajperem i z tego co widzę, to albo jest cholernie nie celny, albo tam jest tak ciężko kogo kolwiek zabić.


EDIT: Będzie coś w stylu kamuflaży na broń? Jest to sprawa kosmetyczna, aczkolwiek lubię tego typu śmieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do weteranów alphy i bety i znawców optymalizacji. Czy "Arma 3" pójdzie mi na takim o to laptopie Dell Studio 1749:

i7 620M (2x2.66-3.33 4MB), 8GB RAM z kartą graf. ATI HD 5650 1 GB VRAM?

Czy poszłoby mi przyzwoicie w rozdziałce:

1680x1050 lub 1600x900??

Czy raczej powinienem sobie darować w ogóle tę produkcję?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oplaca sie kupowac arme 3 w sklepie gram.pl przed premiera ? czy lepiej np keye.pl albo lokalny media markt ?

chodzi mi o to czy zdarza dostarczyc przesylke na 12-go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Janek_Izdebski
Jeżeli pójdzie ci arma 2 to i 3 uciągnie chociaż musiałbyś pamiętać żeby posiedzieć troszeczkę przy opcjach a i tak nie sadze żeby dobrze chodziło na laptopie ;p

@Malevyn
Ja bym wkroczył do lokalnego media marktu czy saturna cena pewnie będzie bardzo niska a nie ryzykujesz ze przesyłka może się spóźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 17:19, Redjevel napisał:

Jeżeli pójdzie ci arma 2 to i 3 uciągnie chociaż musiałbyś pamiętać żeby
posiedzieć troszeczkę przy opcjach a i tak nie sadze żeby dobrze chodziło na laptopie ;p

Jak myślisz jaka rozdziałka w przypadku laptopa o matrycy 17.3 byłaby najlepsza? 1680x1050? 1600x900? Czy 1440x900? z góry dziękuję za radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 17:48, Janek_Izdebski napisał:

Jak myślisz jaka rozdziałka w przypadku laptopa o matrycy 17.3 byłaby najlepsza? 1680x1050?
1600x900? Czy 1440x900? z góry dziękuję za radę. :)


Naprawdę nie mam pojęcia jak to jest z laptopami :P poszukaj w necie ale zawsze nie zaszkodzi sprawdzić wszystkich opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 17:53, Redjevel napisał:

Naprawdę nie mam pojęcia jak to jest z laptopami :P poszukaj w necie ale zawsze
nie zaszkodzi sprawdzić wszystkich opcji.

Ok, sprawdzę. Jednak aż tak mocno nie śledzę wszystkich for na temat "Army 3." Są jakieś fora, wątki, dyskusje na temat "Trójki" uruchamianej na lapkach? Znasz może takie kompetentne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 19:14, Maciejas napisał:

Czy wersja pudełkowa gry zawiera kluczyk do aktywacji na Steamie
czy działa bez niego?

Chyba tak, bo zgodnie z zapowiedziami twórców, gra ma być w wersji Steamworks-only.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 19:14, Maciejas napisał:

Czy wersja pudełkowa gry zawiera kluczyk do aktywacji na Steamie czy działa bez niego?

Potrzebny jest steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Zastanawiałem się właśnie, czy przypadkiem, kupując pudełko, nie zostanę na lodzie, ponieważ zależy mi, żeby mieć tę grę na Steamie. W takim razie jutro lecę do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Was wszystkich serdecznie zaprosić do odwiedzenia nowopowstałego serwisu ArmA-3.PL - http://arma-3.pl
Jak sama nazwa wskazuje, serwis jest poświęcony trzeciej odsłonie tej kultowej gry.
Do dyspozycji wielbicieli tego symulatora pola walki jest strona informacyjna, forum dyskusyjne, czat oraz pobieralnia.

Zachęcam wszystkich do rejestracji i odwiedzania witryny ArmA-3.PL.

Jeśli ktoś byłby chętny do współpracy - czy to w pisaniu newsów, dopracowywaniu grafiki, zarządzaniu, itp. - to proszę pisać na adres podany na stronie.

Bardzo mile widziani są uploaderzy - mamy nieograniczony transfer oraz miejsce na serwerze, więc możemy śmiało stworzyć polski oddział armaholica.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 23:28, Malevyn napisał:

jednak nie bylo zamawiac z gram.pl

potwierdzenie wyslania paczki dopiero dzisiaj po 18, wiec gra bedzie jutro..

Ja miałem potwierdzenie wysłania o 14, ale to szczegół...ważne że będzie na weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie beda optymalne ustawienia dla mojego komputera ? parametry w opisie.

mam ustawienia domyslne, wlaczylem tylko HDR ale troche wolno chodzi, wina procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować