Zaloguj się, aby obserwować  
Rokuto

Arma 3 - Temat Ogólny

118 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2013 o 16:31, Rokuto napisał:

Kolejny gameplay http://www.youtube.com/watch?v=GLKjlXN83UE
Czyż to nie jest piękne?


A po co ogladać gameplaye jak już można od dawna grać ;3
Gdyby ktoś chciał pograć może udać się na forum i zapytać o zaproszenia lite, lub znaleźć kogoś kto kupił arme 3 ponieważ każdy dostał 3 zaproszenia lite dla przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przygarnę jakieś zaproszenia lite do army. Miło by było dostać dwa dla qmpla by jeszcze starczyło. Czuję w kościach że pograć w to muszę po ciekawej drugiej części. Jak co mail skrzyp3x[at]gmail.com lub na steamie łapać. Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Gra zainteresowała mnie już po obejrzeniu kilku filmików na YT, dlatego poważnie zastanawiam się nad kupnem. Nie grałem w żadną z poprzednich części, ale może to nie będę problemem. Większy kłopot sprawia mój sprzęt, który teraz na 100% nie da rady. W czerwcu mam zamiar kupić nowy komputer i tu pojawia się pytanie- lepiej kupić Armę już teraz, gdy jest w fazie Alpha (możliwe, że cena pójdzie w górę po premierze?) czy może poczekać do czerwca?
Drugim kłopotem jest mój brak możliwości kupienia wersji cyfrowej- nie mam konta w banku, karty. Jedynym wyjściem jest coś takiego jak PayPal, ale jestem w tym zielony (można tam dodać środku zwykłym przelewem na poczcie/ w banku?). Będzie możliwość zakupu Army w wersji pudełkowej? Możliwe, że na Steamie wyjdzie taniej?
Wiem, że moje pytania są trochę dziwne... Wszystkie gry mam w wersji pudełkowej, stosunkowo niedawno zaufałem serwisom takim jak gram.pl, a może warto teraz zaufać wersjom cyfrowym. Muszę się kiedyś przełamać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 11:30, Radekl2 napisał:

lepiej kupić Armę już teraz, gdy jest w
fazie Alpha (możliwe, że cena pójdzie w górę po premierze?) czy może poczekać do czerwca?


Teraz, płacisz mniej. Skombinuj sobie Alphę Lite i zobacz czy Ci się podoba.

Dnia 30.03.2013 o 11:30, Radekl2 napisał:

Drugim kłopotem jest mój brak możliwości kupienia wersji cyfrowej- nie mam konta w banku,
karty.


To załóż, przecież już 13-latki mogą...

Dnia 30.03.2013 o 11:30, Radekl2 napisał:

Jedynym wyjściem jest coś takiego jak PayPal, ale jestem w tym zielony (można
tam dodać środku zwykłym przelewem na poczcie/ w banku?).


Tak.

Dnia 30.03.2013 o 11:30, Radekl2 napisał:

Będzie możliwość zakupu Army
w wersji pudełkowej?


Prawdopodobnie tak, pozostałe części miały taką możliwość. Ale ktokolwiek wydawał to w Polsce, dużo egzemplarzy w sklepach nie widziałem.

Dnia 30.03.2013 o 11:30, Radekl2 napisał:

Możliwe, że na Steamie wyjdzie taniej?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 11:43, Feallan napisał:

Teraz, płacisz mniej. Skombinuj sobie Alphę Lite i zobacz czy Ci się podoba.

I tak to sensu nie ma, bo jak pisałem nie ma najmniejszych szans, aby mój komputer z tym podołał obecnie.

Dnia 30.03.2013 o 11:43, Feallan napisał:

To załóż, przecież już 13-latki mogą...

Trochę to byłoby bezsensu, bo po co mi konto jeśli mam zerowe dochody? Już lepiej założyć samo PayPal jeśli będę kupował jedną grę tym sposobem na rok (przy dobrych wiatrach).

Dnia 30.03.2013 o 11:43, Feallan napisał:

Prawdopodobnie tak, pozostałe części miały taką możliwość. Ale ktokolwiek wydawał to
w Polsce, dużo egzemplarzy w sklepach nie widziałem.

Yhm, ale np. zakup samego klucza do Steama (np. na keye.pl) teoretycznie będzie możliwy?

Dnia 30.03.2013 o 11:43, Feallan napisał:

Nie.

W ogóle nie czy tylko po premierze? Bo teraz wychodzi coś ponad 100zł, więc to jest raczej dobra cena, przyjmując, że pudełkowe wydanie po premierze będzie kosztowało ok. 120zł.
Dzięki za odpowiedź.
Z tym kontem w banku to jest tak, ze nie chce mi się z tym jeszcze bawić- mam trochę więcej niż 13 lat, ale nie widzę w tym jeszcze sensu. Jeszcze poczuję te "darmowe" pieniądze od banku i wpadnę w jakieś długi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 12:30, Radekl2 napisał:

I tak to sensu nie ma, bo jak pisałem nie ma najmniejszych szans, aby mój komputer z
tym podołał obecnie.


Ale będziesz miał dostęp do pełnej gry taniej. 25€ zamiast bodajże 35€.

Dnia 30.03.2013 o 12:30, Radekl2 napisał:

Trochę to byłoby bezsensu, bo po co mi konto jeśli mam zerowe dochody? Już lepiej założyć
samo PayPal jeśli będę kupował jedną grę tym sposobem na rok (przy dobrych wiatrach).


Czemu bez sensu? Trzymasz tam parę stówek na transakcje w internecie. A jak na Allegro będziesz chciał coś kupić/sprzedać?

Dnia 30.03.2013 o 12:30, Radekl2 napisał:

Yhm, ale np. zakup samego klucza do Steama (np. na keye.pl) teoretycznie będzie możliwy?


Nie mogę tego stwierdzić na pewno, ale raczej tak. Chociaż taniej niż 100 zł pewnie nie będzie.

Dnia 30.03.2013 o 12:30, Radekl2 napisał:

W ogóle nie czy tylko po premierze? Bo teraz wychodzi coś ponad 100zł, więc to jest raczej
dobra cena, przyjmując, że pudełkowe wydanie po premierze będzie kosztowało ok. 120zł.


Na pewno będą jakieś obniżki i promocje, ale pełna wersja wyjdzie jakoś pod koniec tego roku, a potem trzeba będzie czekać pewnie z rok jakiś lepszy deal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 13:03, Feallan napisał:

Ale będziesz miał dostęp do pełnej gry taniej. 25€ zamiast bodajże 35€.

Za samą Alphę Lite będę miał niższą cenę? Nawet jak jej nie uruchomię? Czy chodzi Ci o to, żebym teraz nabył "zwykłą" grę w wersji Alpha za 25 euro?

Dnia 30.03.2013 o 13:03, Feallan napisał:

Czemu bez sensu? Trzymasz tam parę stówek na transakcje w internecie. A jak na Allegro
będziesz chciał coś kupić/sprzedać?

Może Ci się to dziwne wydać, ale wolę mieć trochę utrudniony dostęp do tego, bo właśnie jak będę mógł od ręki te kilka stówek wydać to moje oszczędności mogą szybko topnieć :) Całkowicie dziwnym już pewnie wyda Ci się, że na Allegro to już kompletnie nic nie kupuję- można taniej coś znaleźć owszem, ale ja bardzo nieufny jestem. Z tym kontem to mimo wszystko nie dam się teraz przekonać... Może będzie miało to sens jak wyjadę z domu na studia, ale jeszcze ten rok sobie odpuszczę.
A jak już jesteśmy w temacie PayPal to może odpowiesz mi na jedno pytanie- powiedzmy, że wyślę sobie na to konto 120zł przelewem z poczty, wydam na Armę 3 110zł (takie ceny obrazowe). 10zł zostaje i normalnie pewnie mógłbym je na powiązane konto wycofać, ale jak nie mam tego konta to co? Mogę zlecić jednorazowe wysłanie tej resztki na jakieś inne konto?

Dnia 30.03.2013 o 13:03, Feallan napisał:

Nie mogę tego stwierdzić na pewno, ale raczej tak. Chociaż taniej niż 100 zł pewnie nie
będzie.

Na to nawet nie liczę- gry to drogie hobby :)

Dnia 30.03.2013 o 13:03, Feallan napisał:

Na pewno będą jakieś obniżki i promocje, ale pełna wersja wyjdzie jakoś pod koniec tego
roku, a potem trzeba będzie czekać pewnie z rok jakiś lepszy deal.

Z tego co tam widziałem to plany są na wrzesień, ja w czerwcu powinienem mieć nowego kompa (czekam na nowe procesory itp.), więc może ta Alpha będzie jeszcze na Steamie za 25 euro.

Może Ci się wydawać, że zacofany jestem z tym moim podejściem do banków, wersji cyfrowych. Ale ja po prostu jakoś stopniowo powoli to przechodzę- najpierw tylko zwyczajne sklepy, potem gram.pl i zapłata przy odbiorze, teraz przestawiłem się na przelewy, więc kiedyś ten krok w stronę PayPal musi nastąpić :)
Dzięki za całą cierpliwość i odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 15:11, Radekl2 napisał:

Za samą Alphę Lite będę miał niższą cenę? Nawet jak jej nie uruchomię? Czy chodzi Ci
o to, żebym teraz nabył "zwykłą" grę w wersji Alpha za 25 euro?


No jak kupisz Arma 3 Alpha teraz to zapłacisz 25€ i masz dostep do alfy, bety i pełnej gry.

Jakbyś kupił po starcie bety, to masz 35€, betę i pełną grę.

Chyba proste. o.O

Dnia 30.03.2013 o 15:11, Radekl2 napisał:

Może Ci się to dziwne wydać, ale wolę mieć trochę utrudniony dostęp do tego, bo właśnie
jak będę mógł od ręki te kilka stówek wydać to moje oszczędności mogą szybko topnieć
:)


Trochę dziwne rzeczywiście...

Chyba umiesz się jakoś w miarę kontrolować. o.O

Dnia 30.03.2013 o 15:11, Radekl2 napisał:

Całkowicie dziwnym już pewnie wyda Ci się, że na Allegro to już kompletnie nic nie
kupuję- można taniej coś znaleźć owszem, ale ja bardzo nieufny jestem.


Gdzieś na oko połowa rzeczy, jak nie więcej, jest sprzedawana przez firmy. Poza tym używam Allegro od lat i ani razu się nie naciąłem, wystarczy nie kupować od kogoś, kto założył konto 10 minut temu i sprzedaje ajfona za 300 zł.

Nie rozumiem, w czym problem.

Dnia 30.03.2013 o 15:11, Radekl2 napisał:

Z tym kontem to
mimo wszystko nie dam się teraz przekonać... Może będzie miało to sens jak wyjadę z domu
na studia, ale jeszcze ten rok sobie odpuszczę.


Jak chcesz.

Dnia 30.03.2013 o 15:11, Radekl2 napisał:

A jak już jesteśmy w temacie PayPal to może odpowiesz mi na jedno pytanie- powiedzmy,
że wyślę sobie na to konto 120zł przelewem z poczty, wydam na Armę 3 110zł (takie ceny
obrazowe). 10zł zostaje i normalnie pewnie mógłbym je na powiązane konto wycofać, ale
jak nie mam tego konta to co? Mogę zlecić jednorazowe wysłanie tej resztki na jakieś
inne konto?


Konto Paypal. Paypal to nie bank. Chcesz pełnej kontroli nad pieniędzmi, to załóż sobie konto w banku . :)

Dnia 30.03.2013 o 15:11, Radekl2 napisał:

Z tego co tam widziałem to plany są na wrzesień, ja w czerwcu powinienem mieć nowego
kompa (czekam na nowe procesory itp.), więc może ta Alpha będzie jeszcze na Steamie za
25 euro.


Plany Bohemii różnie wychodzą. Alpha Lite działa do 18 czerwca, więc jest jakaś szansa, że wtedy gra będzie jeszcze za te 25.

Dnia 30.03.2013 o 15:11, Radekl2 napisał:

Może Ci się wydawać, że zacofany jestem z tym moim podejściem do banków, wersji cyfrowych.
Ale ja po prostu jakoś stopniowo powoli to przechodzę- najpierw tylko zwyczajne sklepy,
potem gram.pl i zapłata przy odbiorze, teraz przestawiłem się na przelewy, więc kiedyś
ten krok w stronę PayPal musi nastąpić :)
Dzięki za całą cierpliwość i odpowiedzi.


W takim tempie najprostszą debetówkę będziesz miał w portfelu za 10 lat. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedni przechodzą przez rozwój technologiczny i odchodzenie od gotówki szybciej inni wolniej :) Ja wolę wiedzieć ile mam do wydania w portfelu.
No nic. Dzięki za odpowiedzi i próby "przekonania" mnie do kont w banku, ale jeszcze nie skorzystam.
Zobaczę kiedy dokładnie uda mi się złożyć ten nowy komputer i czy będzie to przed, czy po 18 czerwca. Jeśli po to pewnie poczekam sobie na moje ukochane wydanie pudełkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: jak kupuje się alpha to ma się potem dostęp do pełnej wersji ? (Zakładam że tak...) i ile dostaje się tych zaproszeń dla znajomych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie do osob majacych dostep do bety army 3: jak odczucia w porownaniu do dwojki ? dalej gra sie tak mozolnie, dalej jest zle zopytmalizowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować