Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pełna, bo aktualizowana na bieżąco, lista gier prezentowanych na E3 2011

71 postów w tym temacie

Szkoda że nie ma Thief 4 :( Najbardziej to właśnie na to czekam. No a tak to oczywiście czekam na więcej info o Risen 2 ;) No i na nowego Deus Ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy od góry:)

Duke Nukem Forever, Call of Duty: Modern Warfare 3, The Elder Scrolls V: Skyrim, Wiedźmin 2 na konsole, F1 2011 (PS3, Xbox 360, PC), Dead Island (PS3, Xbox 360, PC), Battlefield 3, FIFA 12, Mass Effect 3, Gears Of War 3 , Hitman: Absolution, Tomb Raider, Deus Ex: Human Revolution , Warhammer 40,000: Space Marine, Assassin''s Creed Revelations, Call Of Juarez: The Cartel, Far Cry 3, Batman: Arkham City

Uff...nazbierało się tego:P Trzeba będzie odłożyć dużo pieniędzy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jest tego sporo. Autor zadał pytanie, które gry najbardziej nas interesują. A może by zrobić małą ankietkę? Taką, by każdy mógł wymienić 3-5 najbardziej go interesujących tytułów. Byłby ciekawy wskaźnik, co cieszy się największą popularnością.

Moje typy:

1. Battlefield 3
2. Duke Nukem Forever
3. Hitman: Absolution
4. AC: Revelations
5. Batman: Arkham City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, co mnie interesuje: Bioshock Infinite, Duke Nukem Forever, XCOM, Call of Duty: Modern Warfare 3, Prototype 2, Catherine, Skyrim, Prey 2, RAGE, Devil may Cry, Resident Evil 6 i Operation Raccoon City, Wiedźmin 2 na konsole, Battlefield 3, Mass Effect 3, Star Wars The Old Republic, produkcja od Insomniac, Silent Hill, MGS: Rising, częściowo SW: Kinect, Forza 4, Gears of War 3, Codename Kingdoms, inFamous 2, Resistance 3, Twisted Metal, Uncharted 3, Hitman Absolution, Tomb Raider, Deus Ex: HR, FF XIII-2, Metro 2033: LL, Space Marine, Assassin''s Creed Revelations, Ghost Recon: FS, Far Cry 3, Batman: AC

Sporo tego :)
No i dochodzi jeszcze tajemniczy projekt od Sony (+Starhawk i Adrfit).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie z tego całego zestawu najbardziej interesują: Bioshock: Infinite, CoD:MW3, TESV: Skyrim, Wiedźmin 2 (Mam na PC, ale interesuje mnie jak się to będzie prezentować na konsoli :P), Risen 2, Battlefield 3, Mass Effect 3 (chyba najbardziej z całego zestawu :)), Star Wars: The Old Republic, Assassin's Creed Revelations i ostatnie Deus Ex: Human Revolution. Od biedy może jeszcze być Call of Juarez: The Cartel ;)
Ogólnie popieram inicjatywę z ankietą- chyba najlepsze rozwiązanie :)

Jeżeli jednak miałbym uszeregować i wybrać 5 najbardziej pożądanych to:
1. Mass Effect 3/ TESV: Skyrim
1. Mass Effect 3/ TESV: Skyrim
3. Risen 2
4. Bioshock: Infinite
5. Deus Ex: Human Revolution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmina 2 nie kupię na konsolę, ale jak wydadzą tylko na X360 to CDPR będzie miał u mnie gigantyczną krechę, chyba, że biedaczki mają z kodem ps3, um.

Czekam na konferencje EA i Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje top-5 najbardziej wyczekiwanych:

1. Mass Effect 3
2. Assassin''s Creed Revelations
3. FIFA 12
4. Tomb Raider
5. Devil May Cry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex: Human Revolution (PS3, Xbox 360, PC - plotka)

Wait, what? W ogóle, to jednak DMC będzie na PC? A Silent Hill jednak nie? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może inaczej:

Liczę na to, że Namco oprócz SF x Tekken, pokaże więcej TTT2, wliczając w to potwierdzenie (lub datę premiery, byłoby miło) wersji konsolowej.

Poza tym, mam cichą nadzieję, że zjawi się Rockstar i odsłoni kolejne GTA.
Czy to będzie GTA V, samodzielny dodatek do IV (coś jak VC i SA do III), czy nawet SA Stories na PSP (NGP?), to już nieważne. Byle, żeby coś było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zeszly rok srednio mi przypadl do gustu pod wzgledem gier to ten... jest spelniem marzeń :). Naprawde, ostatnio tyle gierek wychodzi, ze nie wiem za co sie wziac... juz teraz ogarniam Wieska 2, pozniej L.A Noire i Fable 3 :p

Poprostu radość pełną parą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał nie będę gdyż dużo tego tutaj co mnie interesuje lecz jeżeli chodzi o konferencje to czekam na te najbardziej obszerne czyi EA i Sony. Ciekawi mnie też AC:R no i Deus ex który ma nagradzać to co ja lubię najbardziej: low profile action :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Marian w 3d, nowa Zelda, The Darkness 2( z powodu sentymentu do jedynki, która była moją pierwszą grą na x0) i Djuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nowy Bioshock, Wiedźmin na konsole ciekawe jak będzie się różnił od wersji PC, NBA 2k12, no i wszystkie tytuły z Zombie w fabule i ciekawi mnie jeszcze The Cursed Crusade i Prey 2. Tym tytułom możecie przyjrzeć się bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Darkness II, Call of Duty: Modern Warfare 3, The Elder Scrolls V: Skyrim, Wiedźmin 2 na konsole, Dead Island, Risen 2: Dark Waters, Battlefield 3, FIFA 12, Mass Effect 3, Need, Wars: The Old Republic, Forza Motorsport 4, Gears Of War 3, Hitman: Absolution, Deus Ex: Human Revolution, Assassin''s Creed Revelations, Call Of Juarez: The Cartel... oj sporo tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista naprawdę długa, ale z racji tego, że gram tylko na PC to nie mogę wliczyć Uncharted 3 i Gears 3, a nie będę kupował dwóch konsol dla dwóch serii. Lista dosyć przewidywalna:
Dead Island
Battlefield 3
Mass Effect 3 - dla mnie najbardziej wyczekiwana gra, mam nadzieję że pokażą jakiś gameplay + epicki trailer
Hitman Absolution - nie jestem fanem, ale ciekawi mnie jakie zmiany wprowadzą
Ghost Recon FS
AC Revelations - Ezio w krainie kebabów, ciekawe czy sami twórcy jeszcze łapią o co w AC chodzi

Czekam i czekam co Respawn Entertaiment robi ale si chyba do następnego E3 nie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować