Zaloguj się, aby obserwować  
SongoX

FIFA 12 - Kolejny krok naprzód w serii

748 postów w tym temacie

Sorry, ale mam ten sam problem co z demem. Zniknęli kibice, a jakość obrazu??? Na poziomie FIFA 04 (gram na full)
Chyba coś nie tak z tą grą. Nigdy nie mam problemów z innymi grami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha :P Czyli kompletna durnota, którą teraz będą wciskać do każdej gry wydawanej przez EA. Ja niestety jeszcze muszę się obejść smakiem ;] Słyszałem jednak w szkole u mnie, że już przedwczoraj można było grę ściągać z torrentów, więc szybko poszło hackerom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym. Ja mam ustawione 1680x1050, a otwiera 800x600... Kolejny bug EA, który może zostanie usunięty patchami. Więc to Twoje to też nie jest full :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 16:57, Radekl2 napisał:

Gdzie Wy macie łatkę? Mi nic nie pobiera... Wczoraj tylko 7,6GB....

6,9 GB z płyty, instalacja, teraz dodatkowe 3,2 GB jako "pobieranie aktualizacji". ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej da się gdzieś wyłączyć to dziwne bronienie?Bo to jest beznadziejne,2 pierwsze mecze dwa razy po 3-0 w plecy i w dodatku 3 karne w tych meczach.Swoja droga jak bronic karne?Probowalem tak jak w poprzednich edycjach,ale bramkarz zostaje na srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że grasz sobie bez problemów? Jeśli wersja na PC to proszę Cię- napisz co zrobiłeś z tą grafiką.
Co do bronienia- gdzieś czytałem, że naciska się przycisk od zwodów.

EDIT: Ehhhhh... Dali sprytny przycisk "szukaj aktualizacji"... Pobiera jakieś 42mb, zobaczymy co to jest. Dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc jak zmienić sterowanie w grze?

W ustawieniach tak jak w FIFIe 11 mam tylko wybór kontrolerów, a w grze po staremu się nie da. :(
Pomocy proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już miałem lecieć do sklepu po nową Fifę, lecz przeczytałem o Origin. No żesz... Mój zapał nagle minął i muszę się poważnie zastanowić nad zakupem bo tego szpiegującego badziewia nigdy nie miałem zamiaru instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie... Czy jakiś nabywca FIFY 12 PC byłby na tyle uprzejmy, by opisać krok po kroku jak proces instalacji w przypadku tejże gry wygląda i czy można plik *.exe uruchomić bez uprzedniego logowania się do Origin? Jakie pliki znajdziemy na dysku DVD (screenshot bardzo by pomógł)?

W przypadku np. Steam instalacja prezentuje się następująco:
- konieczność połączenia z internetem istnieje przez cały proces kopiowania danych
- wpierw instalowany jest Steam
- Steam uaktualnia się do najnowszej wersji
- następuje logowanie do klienta Valve
- Steam prosi o CD-key, grę instalujemy bezpośrednio PRZEZ Steam
- następuje instalacja z płytki
- ściąganie patchy, brakujących danych etc.
- koniec. Możliwość grania w trybie offline istnieje, choć nawet w tym przypadku Steam musi działać w tle.

Jak to wygląda w przypadku FIFY/Origin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę Wam tak- zagrałem kilka meczy w tym trybie Ultimate Team i jest świetnie :)
Najgorsze jest to, że:
1. Muszę grać w tej głupiej rozdzielczości...
2. No opuszczają grę... 3:0 z gościem, który miał same złote karty, ja jedną złotą, dwie srebrne i reszta zwykłych :p Wyskakuje komunikat, że raport zostanie sprawdzony i jeśli połączenie zostało zerwane z Twojej winy to zaliczy Ci jako porażkę. Nie wiem o co w tym chodzi i jak to się sprawdzi, ale jak mają jakiś zespół do tego to niestety pewnie można liczyć na wsparcie takie przez kilka miesięcy max. :/
3. Przegrywam czasami :p
Gra się bardzo dobrze, nawet świetnie, gdyby nie moje umiejętności i ta grafika :D
Jeszcze wróćmy do tego opuszczania meczy- sam obrywałem 5:0, ale przebolałem to i skończyło się 5:2. Fajny mecz, zwaliłem pierwszą połowę i bolało mnie, gdy patrzyłem na ten wynik, ale... Trochę samodyscypliny i gra może być fajna :)
Mam też pytanie:
Gram w wspomniany tryb Ultimate Team i połowie zawodników w mojej drużynie skończyły się kontrakty. Co mam teraz z tym zrobić? Przedłuża się to jakoś? I jak długo taki kontrakt trwa?

PS. Niby gram turniej jakiś za 5000 monet, jestem w ćwierćfinale :D Jednak te kontrakty mi zepsuły plany :)

Życzę wszystkim miłej gry. Według mnie warto przeboleć te problemy, Origin (sam pogodziłem się z tym, że wydawcy teraz są szaleni i będziemy mieć tego więcej w przyszłości) i dodać sobie trochę szczęścia w życiu :D
Nowy system obrony według mnie się sprawdza- jest dużo trudniej, a przez to fajniej :)
Trochę głupio wyglądają cieszynki po zdobyciu bramki oraz te wpadki z przewracaniem się zawodników "o trawę na boisku" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z instalacją zainstalowałem orion i trzeba założyć konto zakładam i się ładuje pisze tak
Twoje konto zostało założone. Teraz nastąpi logowanie. i nie może włączyć się to logowanie bo się ładuje czy to się załaduje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gram na PC,a grafike ustawiłem w "ustawieniach gry" przed włączeniem samej gry.Nie miałem problemów takich jak niektórzy tu opisują,widocznie miałem farta.

A co do obrony to już znalazłem gdzie się to przełacza na jej stary typ.
Dalej jednak nie wiem co zrobić by bramkarz rzucił się przy karnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co alves 2... Kompletnie nie wiem co teraz zrobić, bo próbowałem nawet z usuwaniem jakiegoś pliku cache, i nic... Ktos może wie o co chodzi i jak ten problem rozwiazać? ktos to zrobił?

Iverson, próbowałeś może na padzie prawej gałki? w demie działało, w wersji pełnej nie wiem boi origin nie moze mnie do konta kurde zalogować, normalnie nie wiem co zaraz zrobie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 21:44, piter_di napisał:

mi już 20 minut ładuje origin i tracę/straciłem nadzieję, jedyna w was albo jutro pisze/
dzwonię do ea, nie wiem....


ja czekam ze 2 godziny i tylko widze że pisze Twoje konto zostało założone. Teraz nastąpi logowanie.
i nie chce się włączyć logowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować